تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری آزادی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00316.html
۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۹

پیامدهای استفاده زیاد از مواد آرایشی

استفاده مکرر و بیش از اندازه از لوازم آرایشی می‌تواند سلامت پوست را مختل کند.

قُل قُل: استفاده مکرر و بیش از اندازه از لوازم آرایشی می‌تواند سلامت پوست را مختل کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، به طور کلی صحبت درباره‌ی استفاده زیاد از لوازم آرایش - قلیان فوری آزادی - یک موضوع شخصی است. تعاریف و معیارهایی که افراد دارند عموما متفاوت است؛ با این - قلیان فوری آزادی - حال آرایش زیاد ممکن - قلیان فوری آزادی - است مشکلات و خطراتی را در پی داشته باشد. هرچه بیشتر از مواد آرایشی که نقش پوشانندگی دارند استفاده کنید، احتمال التهابات پوستی بالاتر می‌رود.


بسته شدن منافذ پوست

منافذی که - قلیان فوری آزادی - روی پوست قرار دارند راهی برای تنفس پوست هستند. وقتی مقدار زیادی کرم - قلیان فوری آزادی - روی پوست - قلیان فوری آزادی - بزنید، این منافذ بسته می‌شوند و این آغاز مشکلات - قلیان فوری آزادی - پوستی و به وجود آمدن جوش و آکنه است.

به گفته محققان، ترکیباتی که در مواد آرایشی، از مواد طبیعی مانند روغن نارگیل گرفته تا مواد کاملا شیمیایی وجود دارد، همه موجب بسته شدن منافذ پوست با - قلیان فوری آزادی - انواع باکتری‌ها می‌شوند - قلیان فوری آزادی - و نتیجه‌ی این فرایند به وجود آمدن جوش‌های سرسیاه و التهابات پوستی است.

اگر علاقه به استفاده زیاد مواد آرایشی دارید، از شست و شوی کافی پوست صورت غافل نشوید.


عمیق شدن چین و چروک صورت

هرچه بیشتر - قلیان فوری آزادی - پوست صورت در تماس با دست‌ها و مواد آرایشی قرار بگیرد، - قلیان فوری آزادی - احتمال بروز چین و چروک بالاتر خواهد بود. به گفته پزشکان، استفاده از کرم در ناحیه اطراف چشم که پوست حساسی - قلیان فوری آزادی - دارد، موجب به وجود آمدن خطوط پاکلاغی در این قسمت‌ها - قلیان فوری آزادی - می‌شود.


مصرف پاک‌کننده بیشتر

هرچه بیشتر آرایش کنید، به پاک‌کننده بیشتری برای شست‌وشوی آن نیاز خواهید - قلیان فوری آزادی - داشت. بعضی از این محصولات ممکن - قلیان فوری آزادی - است مواد مضر لوازم آرایشی را روی پوست باقی بگذارند. حتی مصرف بعضی از پاک‌کننده‌ها در صورتی که به خوبی شسته نشود، ممکن است به پوست صورت آسیب بزند زیرا در برخی از ترکیبات پاک‌کننده از فرمالدهید استفاده می‌شود که امکان حساسیت‌های پوستی را فراهم می‌کند.


عوارض جانبی

حتما شما هم همیشه به دنبال راهی برای تناسب اندام و بهبود رژیم غذایی‌تان هستید، اما چقدر به کیفیت لوازم آرایشی - قلیان فوری آزادی - که استفاده می‌کنید اهمیت می‌دهید؟ بسته به نوع محصول آرایشی که استفاده می‌کنید هر روز صبح - قلیان فوری آزادی - پوست صورتتان را در معرض التهاب و آلودگی قرار می‌دهید. هرچه بیشتر از این محصولات استفاده کنید، بیشتر در معرض آلودگی‌شان قرار می‌گیرید.


احتمال بروز عفونت و التهاب

علاوه بر - قلیان فوری آزادی - شست و شوی صورت و پاکسازی آن در پایان روز، باید به نظافت کیف لوازم آرایشتان اهمیت بدهید. احتمال رشد باکتری در لوازم آرایش حتی بعد از اولین مصرف نیز وجود دارد پس حتما مواد آرایشی، به ویژه لوازمی که برای آرایش چشم استفاده می‌شوند باید در محیط بهداشتی نگه‌داری شوند.

سعی کنید به طور منظم کیف آرایشتان را تمیز کنید و مواد آرایشی که کهنه شده و تاریخ مصرفشان گذشته را دور بیندازید.


اجازه ندهید آرایش - قلیان فوری آزادی - زیاد اعتماد به نفستان را تحت تأثیر قرار بدهد

احساس زیبایی که با مصرف - قلیان فوری آزادی - لوازم آرایشی به وجود می‌آید موقتی است و ممکن است در بعضی افراد - قلیان فوری آزادی - باعث نارضایتی از چهره واقعی یا کاهش اعتماد به نفس شود. سعی کنید وابستگی بیش از حد به مواد آرایشی پیدا نکنید.

شب‌ها قبل از خواب حتما آرایشتان را پاک کنید زیرا باقی ماندن مواد آرایشی روی - قلیان فوری آزادی - پوست در طول - قلیان فوری آزادی - شب موجب بروز آکنه و جوش‌های سرسیاه می‌شود. آسیب دیدن پوست - قلیان فوری آزادی - در نهایت - قلیان فوری آزادی - منجر به استفاده بیشتر از مواد آرایشی می‌شود پس سعی کنید در درجه اول به فکر سلامت - قلیان فوری آزادی - پوستتان باشید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram