تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری ازگل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00192.html

۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۰

دندان‌ عقل را بکشید

یک دندانپزشک معتقد است، در صورت پوسیدگی دندان عقل و یا در صورت رویش نامناسب آن و آزردگی فک، بهتر است این دندان به جای ترمیم، کشیده شود.

قُل قُل:یک دندانپزشک - قلیان فوری ازگل - معتقد است، در صورت پوسیدگی دندان عقل و یا در صورت رویش نامناسب آن و آزردگی فک، بهتر است این دندان به جای ترمیم، کشیده شود.

به گزار بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر محمدمسلم ایمانی با بیان اینکه اهمیت دندان‌های عقل به جهت کاربرد و - قلیان فوری ازگل - کارکرد آن به - قلیان فوری ازگل - اندازه سایر دندان‌ها نیست، گفت: تحقیقی - قلیان فوری ازگل - که در زمینه دندان‌های عقل صورت گرفته نشان می‌دهد این دندان‌ها بازمانده دندان‌های آسیای انسان در گذشته است که تعداد آنها بیشتر از زمان حال - قلیان فوری ازگل - بوده است.

وی افزود: درگذشته انسان‌های اولیه گوشت را بصورت خام مصرف می‌کردند و همین امر موجب - قلیان فوری ازگل - بزرگ شدن و توسعه فک آنها شده و تعداد دندان‌های - قلیان فوری ازگل - آسیای آنها بیشتر از زمان حال بود.

ایمانی تصریح کرد: با تغییر غذای مصرفی انسان و استفاده از غذاهای پخته، به تدریج فک انسان نیز کوچک‌تر و - قلیان فوری ازگل - تعداد دندان‌ها کمتر شد و به نظر می‌رسد دندان‌های عقل یکی از - قلیان فوری ازگل - دندان‌های آسیای به جا مانده از آن دوران باشد.

وی در خصوص - قلیان فوری ازگل - نام گذاری این دندان به نام "دندان عقل" نیز، گفت: به نظر می‌رسد این نامگذاری به زمان رویش این - قلیان فوری ازگل - دندان مربوط - قلیان فوری ازگل - شود، چرا که دندان عقل در سنین ۱۷ تا ۲۰ سالگی - قلیان فوری ازگل - و زمانی که به نوعی عقل افراد به بلوغ می‌رسد رشد می‌کند.

این دندانپزشک به عدم کارایی دندان عقل اشاره کرد و افزود: در صورتی که سایر - قلیان فوری ازگل - دندان‌های آسیا در فک موجود باشد، عملاً دندان عقل کارایی چندانی ندارد. - قلیان فوری ازگل - همچنین بود و نبود این - قلیان فوری ازگل - دندان در زیبایی چهره هم تأثیری ندارد و اگر کشیده شود، صورت فرورفتگی پیدا نمی‌کند.

به گفته این عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درصورت وجود سایر دندان‌های آسیا در فک، چنانچه دندان عقل دچار پوسیدگی شده و یا رویش آن موجب آزردگی فک انسان شود، کشیدن آن بهتر از ترمیم آن است.

وی در خصوص عدم رویش به موقع دندان‌های عقل نیز گفت: چنانچه این نوع دندان قبل از ۳۰ سالگی رشد نکند، بهتر است - قلیان فوری ازگل - افراد حتماً به دندانپزشک - قلیان فوری ازگل - جهت بررسی فک - قلیان فوری ازگل - خود مراجعه کنند.

ایمانی تصریح کرد: عدم رویش این دندان‌ها موجب آزردگی فک و آسیب آن می‌شود و بهتر است این دندان‌ها با جراحی از فک خارج شوند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram