تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری اوین


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00110.html

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۹

آیا ارتودنسی درد دارد؟

ارتودنسی روشی برای نظم و ترتیب دادن به دندان هاست. در این روش با اعمال کشش، دندان ها را به حرکت وا می‌دارند. طبیعی است که کودکان هم مثل بزرگترها بپرسند که آیا این فرآیند درمانی دردناک است یا چه مدت طول می‌کشد و یا اینکه چه طور درمان صورت می‌گیرد؟

قُل قُل: ارتودنسی روشی برای نظم و ترتیب دادن به دندان هاست. در این روش با اعمال کشش، دندان ها را به حرکت وا می‌دارند. طبیعی است که کودکان هم مثل بزرگترها بپرسند که آیا این فرآیند درمانی دردناک است یا چه مدت طول می‌کشد و یا اینکه چه - قلیان فوری اوین - طور درمان صورت می‌گیرد؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، ارتودنسی نیازمند یک دورۀ سازگاری است که البته - قلیان فوری اوین - گاهی اوقات اندکی درد هم دارد

ارتودنسی شیوه ای است با اعمال کشش بر روی برخی دندان ها، - قلیان فوری اوین - حتی بر روی آنهایی که دقیقاً در ردیف دندانی قرار دارند، آنها را به حرکت وامی‌دارد.

این در حالی است که این کشش نیروی شدیدی را به بافت های محافظ دندان وارد می‌کند که بنابر افراد مختلف این شدت تفاوت دارد. دردی که در - قلیان فوری اوین - ابتدای درمان ایجاد می‌شود بسیار محسوس است، یعنی در - قلیان فوری اوین - 3 تا 4 روز ابتدایی بعد از قرار دادن دستگاه ارتودنسی.

البته این درد دیگر خیلی شدید نیست، لازم است که بین درد داشتن و احساس ناراحتی و آزار تفاوت قائل شد.

باید خاطر نشان شود که جراحان دندانپزشکی مدتی است که از مواد کارا و مفیدتر استفاده می‌کنند، موادی که می‌تواند تا حدی درد ناشی از این کشش را در مراحل اولیه کاهش دهد.

به طور کلی باید یک دورۀ - قلیان فوری اوین - زمانی 2 تا - قلیان فوری اوین - 6 روزه را برای سازگاری و انطباق با شرایط این دستگاه در نظر بگیرید.

مسکن ها می‌توانند طی 3 تا 4 روز ابتدایی، درد را - قلیان فوری اوین - تسکین دهند. برای کاهش همۀ دردها، یک داروی مسکن، یک ساعت قبل از قرار دادن دستگاه و - قلیان فوری اوین - شب آن روز تجویز می‌شود، این دارو را در صورت نیاز یعنی زمان درد می‌توان مجدداً مصرف کرد.

و اگر درد همچنان ادامه داشت، حتماً باید با دندانپزشک تان تماس - قلیان فوری اوین - بگیرید.

توجه! به هیچ وجه برای تسکین درد از آسپرین استفاده نکنید زیرا این مسکن باعث خونریزی می‌شود. در این مواقع - قلیان فوری اوین - فقط باید از پاراستامول کمک گرفت.


چه توصیه هایی برای زمان بعد از قرار دادن دستگاه ارتودنسی، وجود دارد؟

افرادی که دستگاه ارتودنسی را در دهان شان قرار داده اند، حتماً این توصیه ها را بخوانند و عمل کنند:

چیزهای نرم و به ویژه سرد بخورید، مثل: بستنی، نوشیدنی های سرد، لبنیات خنک و... .

به فرزندتان توصیه کنید که در اولین روزها پس از قرار دادن دستگاه ارتودنسی، در بوفۀ مدرسه هر چه را که می‌خواهد بخورد، تکه تکه کند.

مسائل بهداشت دهان و دندان را دست کم نگیرید و به آنها توجه ویژه ای داشته باشید.

ناراحتی و درد ممکن است باعث ترس از مسواک زدن بشود. این در حالی است که عدم رعایت بهداشت دهان و دندان می‌تواند منجر به ورم لثه، و یا التهاب لثه ها بشود - قلیان فوری اوین - که - قلیان فوری اوین - در - قلیان فوری اوین - این صورت دندان ها به شدت حساس خواهند شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram