تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری جیحون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00318.html
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۲

چرا داخل هواپیما باید کرم ضد آفتاب بزنیم؟

نشستن بر روی صندلی کنار پنجره‌ی هواپیما همیشه تجربه‌ی جالبی است. دیدن ابرهای پفکی و تماشای شهرها از بالا برای بسیاری از مردم تجربه‌ی منحصر به فردی محسوب می‌شود. اما باید بگوییم که بودن کنار پنجره‌ی هواپیما آنقدرها هم تجربه‌ی جالبی نیست چرا که شما در معرض اشعه‌های خطرناک قرار می‌گیرید.

قُل قُل: نشستن بر روی صندلی کنار پنجره‌ی هواپیما همیشه تجربه‌ی جالبی است. دیدن ابرهای پفکی و تماشای شهرها از بالا برای بسیاری از مردم تجربه‌ی منحصر به فردی - قلیان فوری جیحون - محسوب می‌شود. اما باید بگوییم که بودن کنار پنجره‌ی - قلیان فوری جیحون - هواپیما آنقدرها هم تجربه‌ی جالبی نیست - قلیان فوری جیحون - چرا که شما در معرض اشعه‌های خطرناک قرار می‌گیرید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، متخصصان پوست دائما تکرار می‌کنند که برای حفاظت از پوست خود از اشعه‎‌های نور خورشید در روزهای بلند و آفتابی تابستان و در روزهای کوتاه اما آفتابی زمستان بدون ضد آفتاب از خانه بیرون نروید. حال اما باید به شما بگوییم که متخصصان پوست علاوه بر اینکه برای پیاده‌روی‌ در روزهای آفتابی و غیر آفتابی ضد آفتاب‌های مختلف را تجویز می‌کنند، برای طول مدت پرواز نیز به شدت تاکید دارند که از ضد آفتاب استفاده کنید یا در کنار پنجره‌ی هواپیما ننشینید.

همانطور که در ارتفاع کوهستان‌ها، اشعه‌ی خورشید به راحتی به پوست آسیب می‌زند، چرا که به لایه اوزون نزدیک‌تر شده‌اید، در داخل هواپیما و در هنگام - قلیان فوری جیحون - پرواز نیز به همین شکل است. مطالعات انجام شده توسط دانشگاه کالیفرنیا در سال 2014 نشان داد که یک خلبان در یک پرواز ۵۶ دقیقه‌ای در ارتفاع ۹ هزار - قلیان فوری جیحون - متری به اندازه‌ای که یک شخص برای آفتاب گرفتن، ۲۰ - قلیان فوری جیحون - دقیقه در معرض تابش خورشید قرار داشته باشد، در معرض خطر است. همچنین تحقیقات ثابت کرده که شیشه‌های - قلیان فوری جیحون - هواپیما به طور کامل نمی‌توانند اشعه‌های خورشید را مسدود کنند و بنابراین لازم است - قلیان فوری جیحون - که خلبانان و مهیمانان هواپیما از خود در برابر اشعه‌های خورشید محافظت کنند.

به - قلیان فوری جیحون - طور کلی اشعه‌های ماوراء بنفش دو نوع هستند: UVB و UVA، که هر دو آسیب‌زا هستند. نفوذ اشعه‌ی ماوراء بنفش به پوست عامل اصلی پیری است. اشعه‌ی UVB لایه‌های بیرونی پوست را هدف قرار می‌دهد و اصولا موجب قرمزی پوست و گاها سرطان پوست نیز می‌گردد. اکثر - قلیان فوری جیحون - شیشه‌های هواپیماها در برابر اشعه‌ی UVB نفوذ ناپذیر هستند. اما اشعه‌ی UVA همان اشعه‌ی است که از پنجره‌ی هواپیما عبور می‌کند و با توجه به اینکه در ارتفاعات بالاتری قرار گرفته‌اید و به لایه‌ی اوزون نزدیکتر - قلیان فوری جیحون - هستید بنابراین شرایطتان از شرایط عادی، خطرناکتر است.

متخصصان پوست اعتقاد دارند که اشعه UVA می‌تواند از شیشه‌ی پنجره‌های هواپیما عبور - قلیان فوری جیحون - کند و تاثیر آن بر روی پوست بسیار شدیدتر از اشعه‌ی UVB است. در حالی که بر روی آسمان به ابرها خیره شده‌اید، در واقع در معرض این اشعه قرار گرفته‌اید. بنابراین بهترین راه برای در امان بودن استفاده از کرم ضد آفتاب قبل از پرواز - قلیان فوری جیحون - است. با خیال - قلیان فوری جیحون - راحت پوست خود را با کرم ضد آفتاب مناسب بپوشانید و در کنار پنجره به اطراف نگاه کنید.

البته مسافران دیگر و مهمانداران هم اگر در شرایطی قرار داشته باشند که نور خورشید به آنها برخورد کند، آنها نیز در معرض اشعه‌های UVA هستند. بنابراین حتی اگر - قلیان فوری جیحون - در کنار پنجره‌ی هواپیما ننشسته‌اید، پوست خود را با کرم ضد آفتاب بپوشانید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram