تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری حافظ


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00133.html
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۹

کودکان ایرانی با دندان های خراب بزرگ می شوند

آمارها نشان می دهد که وضعیت سلامت دهان و دندان مردم کشورمان خیلی مساعد نیست، به طوری که گفته می شود در حدود ۴۰۰ میلیون دندان خراب در دهان ایرانی ها وجود دارد.

قُل قُل:آمارها نشان می دهد که - قلیان فوری حافظ - وضعیت سلامت دهان و دندان مردم کشورمان خیلی مساعد نیست، به طوری که گفته می شود در حدود ۴۰۰ میلیون دندان خراب در دهان ایرانی ها وجود دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، موضوع بهداشت دهان و دندان، یکی از چالش های نظام سلامت کشور تلقی می شود. به طوری که وزارت بهداشت در طول سال های گذشته تا امروز با اجرای طرح - قلیان فوری حافظ - ها و برنامه هایی در صدد کاهش شاخص پوسیدگی دندان ها بوده است که البته - قلیان فوری حافظ - گفته می شود به موفقیت نسبی هم دست یافته، اما واقعیت این است که هنوز شاخص سلامت دهان و دندان ایران ها، با شاخص های جهانی، فاصله زیادی دارد.

یکی از مهم ترین - قلیان فوری حافظ - موانع پیش رو در مسیر ارتقای سلامت دهان و دندان ایرانی ها، سازمان های بیمه گر هستند که خدمات دندانپزشکی را به طور کامل پوشش نمی دهند. صرف کشیدن دندان با پوشش بیمه ای و یا پر کردن سطحی دندان ها و…، از معدود خدماتی است که بیمه های پایه در کشور به بیمه شدگان ارائه می دهند. در حالی که مشکلات دندانی مردم، فراتر از این نوع خدمات - قلیان فوری حافظ - است.

موضوع دیگری که به عنوان چالش در حوزه بهداشت دهان و دندان تلقی می شود، جاری نشدن فرهنگ استفاده صحیح از مسواک است. به طوری که اغلب ایرانی ها در یک نوبت دندان های خود را مسواک می کنند که البته همین یک نوبت هم به شیوه نادرست انجام می شود. البته سید جلال پورهاشمی متخصص دندانپزشکی کودکان، معتقد است که ما باید - قلیان فوری حافظ - همچون سایر کشورهای پیشرفته دنیا که توانسته اند در شاخص سلامت دهان موفق عمل کنند، خدمات رایگان مسواک و خمیر دندان در اختیار کودکان قرار دهیم.

بررسی ها نشان داده است که شاخص سلامت دهان کودکان ایرانی در - قلیان فوری حافظ - سال‌های ۸۷ تا ۹۷ بدتر شده است، به طوری - قلیان فوری حافظ - که هر کودک ۵ ساله ایرانی - قلیان فوری حافظ - حداقل ۵ دندان شیری پوسیده، کشیده شده و یا ترمیم شده دارد. در حالی که این شاخص در برخی کشورها بین عدد یک تا یک و نیم دندان پوسیده، یا کشیده شده و یا ترمیم شده است.

سید جلال پورهاشمی متخصص دندانپزشکی کودکان، با انتقاد از فرهنگ حاکم بر خانواده ها که اصرار - قلیان فوری حافظ - دارند دندان شیری کودکان مهم نبوده و اگر خراب شد، باید کشیده شود، گفت: متأسفانه ما دندانپزشکان نیز نتوانسته ایم به وظیفه خودمان عمل کنیم و اهمیت دندان‌های شیری را برای خانواده‌ها جا بیاندازیم. در واقع، دندانپزشکان هم غفلت کرده اند و سراغ درمان رفته اند. در حالی که مقوله پیشگیری از اهمیت بیشتری برخوردار - قلیان فوری حافظ - است.

وی با اشاره به آمار دندان‌های پوسیده ایرانی‌ها که وزارت بهداشت اعلام کرده است - قلیان فوری حافظ - ۲۰۰ میلیون دندان پوسیده است، گفت: بنده معتقدم این عدد در حدود ۴۰۰ میلیون دندان پوسیده است.

در همین رابطه، سارا توسلی متخصص دندانپزشکی کودکان، گفت: شواهد علمی نشان می‌دهد که کودکان برای داشتن دندان‌های سالم، لازم است حداقل دو بار در روز مسواک بزنند که یک بار قبل از خواب شب و یک بار قبل یا بعد از صبحانه است.

وی از پوسیدگی دندان به عنوان شایع‌ترین بیماری میکروبی قابل پیشگیری در کودکان نام برد و تصریح کرد: مسواک زدن برای کودکان قبل از مدرسه باید توسط والدین انجام شود و کودکان نمی‌توانند به تنهایی مسئولیت سلامت دندان‌های خود را عهده دار شوند.

توسلی در ارتباط با آغاز زمان مسواک زدن کودکان، افزود: - قلیان فوری حافظ - کودکان از سن ۲.۵ سالگی می‌توانند با استفاده از خمیر دندان‌های مخصوص کودک که مناسب سن آنها ا ست و البته به مقدار - قلیان فوری حافظ - کم، استفاده کنند.

علی رشیدیان نایب رئیس انجمن دندانپزشکی کودکان ایران، در ارتباط با عوارض کشیدن دندان‌های شیری کودکان، گفت: خارج نمودن زودرس و بدون توجیه دندان‌های - قلیان فوری حافظ - شیری از چند جهت سبب بروز - قلیان فوری حافظ - مشکل می‌شود، جدا از بروز اختلال در جویدن مواد غذایی، دندان‌های جانشین دائمی مسیر رویشی صحیح خود را از دست داده و سبب کاهش طول قوس فکی خواهد شد.

وی افزود: در بعضی موارد با بررسی کلینیکی و رادیو گرافیک، دندانپزشک به این - قلیان فوری حافظ - تصمیم می‌رسد که درمان دندان شیری امکانپذیر نیست - قلیان فوری حافظ - و یا باقی ماندن آن سبب آسیب به جوانه دندان دائمی می‌شود. در این صورت دندان شیری خارج شده و از فضا نگهدارنده برحسب مورد، برای حفظ مسیر رویشی مناسب دندان‌های دائمی جایگزین استفاده می‌شود.

پریسا - قلیان فوری حافظ - عارف استادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد، وظایف دندانپزشک کوکان را برقراری سلامت دهان از بدو تولد تا دوران نوجوانی عنوان کرد و گفت: این وظایف شامل همه کودکان از جمله کودکان نیازمند به مراقبت خاص می‌شود و بهترین زمان مشاوره جهت درمان کودک پیش از تولد است در این زمان آموزش‌های مناسب در زمینه بهداشت و تغذیه به کودک داده می‌شود.

وی افزود: اولین دیدار کودک با دندانپزشک پس از - قلیان فوری حافظ - رویش اولین دندان و قبل از یک سالگی است و یک ارتباط مداوم و مؤثر بین دندانپزشک و کودک سبب پیشگیری از بسیاری از بیماری‌های دهان و دندان می‌شود چرا که - قلیان فوری حافظ - در این ملاقات‌ها، دهان کودک معاینه می‌شود و دندانپزشک درباره چگونگی تمیز کردن دهان کودک به خصوص در دوره شیرخوارگی، توضیح می‌دهد.

باقر شهنی زاده رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، با عنوان این مطلب که سن بی دندانی در ایران کاهش یافته است، گفت: حل مشکلات دهان و دندان ایرانی‌ها، نیازمند توجه به مقوله پیشگیری و - قلیان فوری حافظ - بهداشت است. ما باید در طراحی پروژه‌ها نگاه علمی داشته باشیم.

وی ادامه داد: اگر نگاه ما به دستاوردهای جهانی معطوف بشود، تکرار اشتباه نخواهیم داشت. یعنی مقابله با پوسیدگی دندان‌ها باید از کودکی و دندان‌های شیری آغاز شود و برنامه‌هایی مثل فلوراید تراپی، فیشور سیلانت و…، اجرا شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram