تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00160.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۳

روش صحیح استفاده از سرکه سیب برای درمان جوش صورت

بر اساس مطالعات انجام شده باکتری پروپیونی باکتریوم که عامل جوش صورت محسوب می‌شود، از طریق سرکه سیب کاهش پیدا می‌کند.

قُل قُل: بر اساس مطالعات انجام شده باکتری پروپیونی باکتریوم که عامل جوش صورت محسوب می‌شود، از طریق سرکه سیب کاهش پیدا می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرکه - قلیان فوری سراج - سیب یکی از محصولات تخمیری حاصل از سیب است که خواصی متعدد برای سلامت بدن دارد.

از جمله مهم‌ترین خواص سرکه سیب - قلیان فوری سراج - می‌توان به کاهش قند خون، کاهش وزن و کاهش خطر سرطان اشاره کرد، همچنین برخی مدعیند سرکه سیب می‌تواند به کاهش آکنه و جوش صورت کمک - قلیان فوری سراج - کند.

حذف - قلیان فوری سراج - باکتری‌ها به کمک سرکه سیب

سرکه ماده‌ای - قلیان فوری سراج - شناخته - قلیان فوری سراج - شده‌ است که می‌تواند انواع باکتری‌ها و ویروس‌ها را از - قلیان فوری سراج - بین ببرد؛ در واقع ۹۰ درصد باکتری‌ها و ۹۵ درصد ویروس‌ها از طریق سرکه از بین خواهند رفت، بر اساس مطالعات انجام شده باکتری پروپیونی باکتریوم که عامل جوش صورت محسوب می‌شود، از طریق - قلیان فوری سراج - سرکه سیب کاهش - قلیان فوری سراج - پیدا می‌کند.

سرکه سیب حاوی استیک، سیتریک، لاکتیک و ساسنیک اسید است که می‌تواند عامل جوش صورت را به طور کلی - قلیان فوری سراج - از بین ببرد؛ در مطالعه‌ای بر روی ۲۲ نفر، لوسیون لاکتیک اسید به - قلیان فوری سراج - مدت یک‌سال به میزان ۲ بار در روز استفاده شد و نتایج حاصله کاهش قابل ملاحظه - قلیان فوری سراج - میزان جوش صورت را در این افراد نشان داد؛ بر این اساس پیش بینی می‌شود سرکه سیبب به دلیل کنترل باکتری‌های پوست می‌تواند برای حذف آکنه موثر باشد.
اما و اگر‌های استفاده از سرکه سیب برای پوست صورت
سرکه سیب به دلیل خاصیت اسیدیته بالا، در صورت قرار گرفتن به طور مستقل - قلیان فوری سراج - روی پوست به سوزش منجر می‌شود، البته این عوارض در مواجه طولانی مدت با سرکه سیب به وجود خواهد آمد و در کوتاه مدت چنین شرایطی کمتر ایجاد می‌شود؛ بدین ترتیب برای استفاده از خاصیت درمانی سرکه سیب آن را به میزان - قلیان فوری سراج - کم و به طور رقیق شده با آب مورد مصرف - قلیان فوری سراج - کنید.


کاهش اسکار پوست به کمک سرکه


سرکه سیب به دلیل دارا بودن اسید‌های ارگانیک می‌تواند برای حفظ سلامت پوست موثر باشد، این ماده علاوه بر خاصیت درمانی برای رفع جوش می‌تواند تغییر رنگ و اسکار را هم از بین ببرد، پلینگ شیمیایی به کمک ساسنیک اسید التهابات پوستی ناشی از - قلیان فوری سراج - عالم آکنه را کاهش می‌دهد و همچنین لاکتیک اسید موجود در سرکه بافت پوست را ارتقا داده و باعث بهبود تظاهر رنگ دانه‌های پوستی می‌شود.


چطور از سرکه سیب برای درمان آکنه استفاده کنیم

سرکه به دلیل خاصیت اسیدیته بالا باید با ملاحظاتی خاصی روی پوست استفاده شود تا ضمن دارا بودن آثار درمانی از عوارض جانبی جلوگیری شود؛ برای این منظور باید مخلوطی از یک واحد سرکه سیب و سه واحد آب به - قلیان فوری سراج - طور محلول روی پوست استفاده شوند البته پیش از - قلیان فوری سراج - آن باید صورت را شست و - قلیان فوری سراج - شو داده و خشک کند.

با استفاده از پنبه این محلول به آرامی روی پوست و بخش‌های آسیب دیده قرار گیرد و پس از پنج تا ۲۰ ثانیه پنبه‌ها را - قلیان فوری سراج - برداریم، - قلیان فوری سراج - پروسه اثر بخش برای حذف - قلیان فوری سراج - اکنه باید یک یا ۲ بار در طول روز باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram