تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری فرشته


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00229.html
۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۴

پاسخ به پرسش های رایج پوستی در بهار

مراقبت از پوست فصل نمی‌شناسد و باید این کار را مانند نیاز به غذا برای بدن دانست و به سلامت پوست بها داد و آن را از آلودگی‌های محیطی حفظ کرد.

قُل قُل-*دکتر محمد - قلیان فوری فرشته - علی نیلفروش زاده: مراقبت - قلیان فوری فرشته - از پوست فصل نمی‌شناسد و - قلیان فوری فرشته - باید این کار را مانند نیاز به غذا برای بدن دانست و به سلامت پوست - قلیان فوری فرشته - بها داد و آن را از آلودگی‌های محیطی حفظ کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، در فصل بهار، هر روز که ازخانه خارج می‌شویم، سرسبزی شهر چشم‌هایمان را نوازش می‌دهد.

اما این فصل همراه است با شروع گرم شدن هواوافزایش تابش نورخورشید؛ تابشی که با وجود فواید بسیارش می‌تواند آثار منفی و مضری هم برای سلامت پوست داشته باشد، به خصوص برای آنها که معتقدند بهار تنها فصلی است که در آن پوست مراقبت نمی‌خواهد.
برای کسانی که معتقدند بهار پوست را لطیف می‌کند و نیازی هم به مراقبت از آن در این فصل نیست، چه صحبتی دارید؟

خیلی از مردم به دلیل تمیزی و رطوبت هوا در - قلیان فوری فرشته - بهار، شاهد - قلیان فوری فرشته - بهتر شدن وضعیت پوست خود هستند اما اینکه مراقبت‌های پوستی را به بهانه پاکی هوا و کمتر شدن آلودگی تعطیل کنیم، اصلاً منطقی نیست.

همه ما به‌خصوص کودکان و نوجوانان به دلیل شرایط آب‌وهوایی در فصول - قلیان فوری فرشته - بهار و تابستان، بیشتر در معرض مستقیم نور آفتاب قرارمی‌گیریم.

به‌خصوص پسرها که بیشتر برای شنا به - قلیان فوری فرشته - استخر و دریا و برای بازی به محیط پارک و فضاهای آزاد می‌روند.

در حالی‌ که قطعاً اگر از پوست مراقبت نکنیم، سلامت - قلیان فوری فرشته - ما به خطر می‌افتد.

گذشته از این، گرما و افزایش تدریجی حرارت در فصل بهار عامل مهم روند افزایش تعریق است بنابراین اگر بهداشت پوست رعایت و شستشوی مناسب آن انجام نشود، می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی در پوست‌و‌مو شود.


مشکلات پوستی‌ای وجود دارد که در فصل بهار شایع شوند؟

بله، افرادی هستند که به نور آفتاب حساسیت دارند یا داروهایی مصرف می‌کنند که پوست را به نور آفتاب حساس می‌کند، بنابراین در فصول سرد پاییز و زمستان علائم مهمی ندارند ولی با شروع - قلیان فوری فرشته - بهار به‌تدریج متوجه علائم پوستی مانند سرخی و التهاب و تورم در مناطق باز پوست مانند صورت می‌شوند.

افراد سالمند بیشتر از این نظر باید تحت - قلیان فوری فرشته - مراقبت باشند چون به دلیل مصرف داروهای متعدد، بیشتر ممکن است در شروع بهار متوجه علائم در صورت یا پشت دست‌ها شوند که در صورت مشاهده این تغییرات پوستی باید با پزشک معالج خود مشورت کنند.

علاوه بر این، دربهارمردم بیشتر به مسافرت و گردش می‌روند و گاهی به دلیل نیاز به اسکان در منازل استیجاری به‌خصوص در شهرهای شمالی کشور، پزشکان متخصص پوست بیشتر با بیمارانی برخورد می‌کنند که دچار عفونت‌های انگلی مانند شپش، گال و به‌خصوص گزش حشرات شده‌اند که در این صورت به مداوای همه افراد خانواده نیاز است.

تنها توصیه ما استفاده از پشه بندو حشره‌کش‌های استاندارد در اتاق‌خواب است که می‌تواند یک‌راه پیشگیری از گزش حشرات باشد، به‌خصوص کودکان بیشتر در معرض ظهور این علائم پوستی هستند.

به‌عنوان یک متخصص پوست، ضروری‌ترین مراقبت‌های پوستی فصل را چه می‌دانید؟

تأکید بر استفاده از حالت‌دهنده و نرم‌کننده‌های مناسب مو بعد از شامپو کردن به نظرم از مراقبت‌های ضروری در بهار است.

اغلب خانم‌ها به - قلیان فوری فرشته - دلیل تغییر ظاهر در ایام عید، با مواد شیمیایی گوناگون به موهایشان آسیب‌زده‌اند و بهتر است اگر نوک موهایشان خشک‌شده و شکستگی - قلیان فوری فرشته - دارد، کمی آن‌ها را کوتاه و حتماً با نرم‌کننده مناسب تا رویش موی جدید از آسیب محافظت کنند.

* متخصص پوست و - قلیان فوری فرشته - مو

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram