تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00239.html
۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۰

نکاتی که باید قبل از کراتین کردن مو بدانید

کراتین کردن مو که از چند سال پیش رایج شد، طرفداران زیادی پیدا کرد. اما برای مدتی محبوبیت آن رو به کاهش گذاشت چرا که افراد به مواد شیمیایی موجود در ساختار آن آگاه شدند و نگران تبعات آن بودند. اما این روزها، با وجود محصولاتی با کیفیت‌تر کراتین کردن مو مجدداً محبوبیت یافته است.

قُل قُل: کراتین کردن مو که از چند سال پیش رایج شد، طرفداران زیادی پیدا کرد. اما برای مدتی محبوبیت آن رو به کاهش گذاشت چرا که افراد به مواد شیمیایی موجود در ساختار آن آگاه شدند و نگران تبعات آن بودند. اما این روزها، با وجود محصولاتی با کیفیت‌تر کراتین کردن مو مجدداً محبوبیت یافته است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، اما درباره این فرآیند چه نکاتی - قلیان فوری ولنجک - را باید بدانیم؟

کراتین چیست؟
کراتین پروتئینی است که - قلیان فوری ولنجک - ساختار اصلی مو و پوست ما را تشکیل می‌دهد. کراتین کردن مو فرآیندی شیمیایی است که باعث نرم شدن مو‌ها می‌شود.

آیا کراتین بی‌خطر است؟
اگر - قلیان فوری ولنجک - این کار توسط متخصصان انجام شود ضرری - قلیان فوری ولنجک - برای مو ندارد، اما باید بدانید - قلیان فوری ولنجک - هیچ نوع کراتین موجود - قلیان فوری ولنجک - در بازار کاملاً طبیعی و فاقد مواد شیمیایی - قلیان فوری ولنجک - نیست.

چه افرادی می‌توانند کراتین انجام دهند؟
افرادی که موهای کلفت، فر و وز دارند و می‌خواهند حجم مو‌ها کم شده، از وز و فر بودن آن بکاهند و زمان سشوار کشیدن موها نیز کمتر شود می‌توانند موهایشان را کراتین کنند.

چه کسانی نباید کراتین انجام دهند؟
افرادی که موهای شدیداً آسیب دیده دارند، خانم‌های باردار و افرادی که به فرآیندها و محصولات شیمیایی - قلیان فوری ولنجک - مثل رنگ مو حساسیت دارند - قلیان فوری ولنجک - باید از این کار بپرهیزند.


قبل از کراتین کردن چه سؤالاتی باید بپرسیم؟
ابتدا از کیفیت و اصل بودن ماده کراتین مطمئن - قلیان فوری ولنجک - شوید. سپس از متخصص مشورت بگیرید تا مشخص شود موهایتان آمادگی کراتین شدن را دارند. موهایی که آسیب دیده‌اند در این فرآیند اغلب آسیب بیشتری می‌بینند و شکننده‌تر می‌شوند.

ماندگاری کراتین چقدر است؟
بسته به نوع موی فرد، کراتین می‌تواند بین 3 تا 6 ماه اثربخشی خود را حفظ کند.


آیا کراتین کردن بر رشد مو‌ها تأثیر دارد؟
این کار بر سرعت رشد مو هیچ تأثیری ندارد، - قلیان فوری ولنجک - همچنان موهایی که از ریشه رشد می‌کنند بافت طبیعی خود را خواهند داشت.

مراقبت از موها - قلیان فوری ولنجک - بعد از کراتین کردن شامل چه مواردی است؟
اغلب انواع کراتین باید برای 24 - قلیان فوری ولنجک - تا 48 ساعت روی سر بمانند. بعد از کراتین شدن مو باید از - قلیان فوری ولنجک - شامپوهای فاقد سولفات و نرم‌کننده استفاده کرد. برای مو‌های بسیار - قلیان فوری ولنجک - خشک استفاده از ماسک مو نیز توصیه می‌شود. برخی از انواع - قلیان فوری ولنجک - مو ممکن است بر اثر کراتین شدن تغییر رنگ - قلیان فوری ولنجک - دهند. بنابراین - قلیان فوری ولنجک - رنگ کردن مو‌ها را پس از کراتینه شدن باید انجام داد.
برای کراتینه کردن مو لازم است مو‌ها را در قسمت‌های ریز با اتو صاف کرد تا بر اثر حرارت جذب آن - قلیان فوری ولنجک - توسط مو صورت گیرد. مطمئن شوید درجه حرارت اتو با نوع موی شما سازگار است. - قلیان فوری ولنجک - برای موهای هایلایت شده و کمی آسیب دیده باید از کمترین حرارت ممکن استفاده کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram