تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری ونک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00052.html
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۳

کاربرد سدر برای رفع مشکلات پوست و مو

سدر از گیاهانی است که تقریبا تمام قسمت‌های آن در زیبایی و سلامت شما می‌تواند مورد استفاده قرار ‌گیرد. وقتی بدانید که سدر پوست را خنک می‌کند و موها را حالت می‌دهد و کلی فواید دیگر برای پوست و مو دارد، دیگر آسان از کنار این گیاه نمی‌گذرید.

قُل قُل:سدر - قلیان فوری ونک - از گیاهانی - قلیان فوری ونک - است که تقریبا تمام قسمت‌های آن در زیبایی و سلامت شما می‌تواند مورد استفاده - قلیان فوری ونک - قرار ‌گیرد. وقتی بدانید که سدر پوست را خنک می‌کند و موها را حالت می‌دهد و کلی فواید دیگر برای پوست و مو دارد، - قلیان فوری ونک - دیگر آسان از کنار این گیاه نمی‌گذرید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ، البته، اگر قرار باشد از سدر برای زیبایی‌تان استفاده کنید، باید کاربرد آن را در موارد مختلف بدانید. ما در این مطلب کاربرد قسمت های مختلف آن را معرفی کرده ایم. ماسک شکوفه سدر و سرکه برای درمان عرق سوزسه قاشق پودر شکوفه، دو قاشق سرکه و دو لیوان آب را با هم مخلوط کنید و در حمام روی نقاط عرق سوز قرار دهید و - قلیان فوری ونک - اجازه دهید این ترکیب 15 تا 20 دقیقه روی آن نقاط باقی بماند برای بهتر نتیجه دادن به مدت دو تا سه روز، به تعداد دو باردر روز این کار را تکرار کنید.

صمغ سدر برای شوره سرشوره سر یکی از مشکلاتی است که علل بسیاری می‌تواند داشته باشد اما یکی از درمان‌هایی که می‌توان برای آن در نظر گرفت، سدر است. گیاه سدر، صمغی دارد که - قلیان فوری ونک - می‌توان آن را در آب حل و روی سر استفاده کرد.

این ترکیب در افرادی که شوره سر دارند تاثیر خوبی خواهد داشت. اگر بخواهید می‌توانید از شامپوهای آماده سدر برای این مشکل استفاده کنید. ماسک سدر و مورد درمانی برای ریزش مو50 گرم حنای بی‌رنگ را با 150 گرم سدر و 150 گرم مورد ترکیب کنید و روی موها بگذارید و بعد از گذشت نیم ساعت موهای خود را بشویید.

این ماسک برای جلوگیری از ریزش مو عالی است و ریشه مو را محکم می‌کند. ماسک سدر و آب لیمو برای سفید کردن دست هابرای سفید شدن دست و بدنتان سدر و آب لیمو را با هم ترکیب کنید تا به شکل - قلیان فوری ونک - خمیری نه سفت و نه شل در آید سپس آن را به تمام قسمت‌های بدنتان بمالید و 15 دقیقه بعد بشویید.

ماسک سدر برای از بین بردن جای - قلیان فوری ونک - زخم و سوختگیبرای بهبود جای سوختگی و زخم های سطحی، مقداری پودر سدر را با آب مخلوط کنید تا خمیری شکل شود و سپس روی زخم بمالید و بعد از گذشت چند دقیقه، آن را بشویید.

- قلیان فوری ونک -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram