تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری گیشا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00094.html
۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۰

نشانه هایی که می گوید موهایمان را زیاد می شوریم

اگر موهای شما این نشانه هارا دارد یعنی شما در شست و شوی موهایتان افراط می کنید.

قُل قُل: - قلیان فوری گیشا - اگر موهای شما این نشانه هارا دارد یعنی شما در شست و شوی موهایتان افراط می کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزیاتو، موها بسیار کمتر از پوست احتیاج به شست و شو دارند و معمولاً لزومی ندارد آن ها را هر روز بشوییم. ممکن است وسوسه شوید هر روز موهایتان را شامپو و نرم کننده بزنید، به خصوص اگر زود چرب می شوند، اما زیاد شستن موها می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کند، مثل از بین بردن چربی پوست سر که وجود آن ضروری است.

نمی توان به طور دقیق گفت در هفته باید چند بار موهای خود را بشوییم، چون این - قلیان فوری گیشا - مسأله به بافت - قلیان فوری گیشا - موها، میزان چربی طبیعی پوست و عوامل دیگری بستگی دارد. اما توجه به نشانه های کوچکی - قلیان فوری گیشا - که موهای شما از خود بروز - قلیان فوری گیشا - می - قلیان فوری گیشا - دهد می تواند به شما کمک کند برنامه ی درستی برای شست و شوی موهای خود تنظیم کنید.

اگر می خواهید استحکام موهایتان را حفظ - قلیان فوری گیشا - کنید، باید به خاطر داشته باشید که موهای شما به طور طبیعی قادرند از خود مراقبت کنند. - قلیان فوری گیشا - البته استفاده ی جزئی از محصولات مراقبتی ساختگی آسیبی به موها نمی زند، اما به شرطی که از محصولات مناسب موهایتان استفاده کنید و از همه مهم تر آنکه، این محصولات را به درستی به کار ببرید.


1-رنگ موهایتان - قلیان فوری گیشا - خیلی زود از بین می رود

اگر موهایتان را هایلایت یا رنگ می کنید، با توجه به مدت زمانی که رنگ درخشان و پررنگ باقی می ماند، می توانید متوجه شوید که موهایتان را زیاد می شویید یا نه. علاوه بر این، شما باید از شامپوها و نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید.

شما می توانید ۳ تا ۴ بار در هفته، موهای خود را با شامپو و نرم کننده یا ماسک مخصوص موهای رنگ شده، شست و شو دهید.

بین هر بار شست و شوی - قلیان فوری گیشا - موهایتان هم - قلیان فوری گیشا - می توانید با استفاده از شامپوهای خشک، موهای خود را تجدید کنید.


2-موهایتان خشک و وز است

افراط در شستن موها می تواند روی بافت موها هم تأثیر بگذارد. کمبود - قلیان فوری گیشا - کلی رطوبت به دلیل پاک شدن چربی طبیعی پوست سر، می تواند باعث خشکی - قلیان فوری گیشا - و پوسته پوسته شدن پوست سر شود. با خشک شدن پوست سر، موها هم خشک خواهند شد.

در این حالت، موها مات تر می شوند و رفته رفته درخشندگی خود را از دست می دهند. بنابراین باید از محصولات - قلیان فوری گیشا - مرطوب کننده استفاده کنید تا با نرم کردن، قابل کنترل کردن و از - قلیان فوری گیشا - همه مهم تر، مغذی کردن هر چه - قلیان فوری گیشا - بیشتر کوتیکول های مو، به ترمیم آن ها کمک کنند.


3-موهایتان ،موخوره دارد

اگر متوجه - قلیان فوری گیشا - شده اید که بیشتر از قبل دچار موخوره می شوید، این مسأله هم می تواند نشانه ی افراط در شستن موها باشد. موهای خیس بسیار بیشتر مستعد آسیب دیدگی و شکستگی هستند. بنابراین هر چه بیشتر موهایتان را بشویید، امکان شکستگی تارهای موهایتان را بیشتر به وجود می آورید.


4-موهایتان درخشندگی اش را به کلی از دست داده

از آنجایی که زیاده روی - قلیان فوری گیشا - در شستن موها باعث از بین رفتن چربی طبیعی پوست سر می شود، این مسأله کاهش درخشندگی موها را هم به دنبال دارد.
مویی سالم محسوب می شود که درخشندگی داشته باشد.

بنابراین اگر موهای درخشانی ندارید، به این معنی است که موهای شما رطوبت ندارند. شامپو چربی طبیعی موها را از بین می - قلیان فوری گیشا - برد و به این ترتیب، لایه ی عمیق تر تارهای مو بدون محافظ باقی می ماند. شستن بیش اندازه ی موها حتی می تواند منجر به انباشت باقی - قلیان فوری گیشا - مانده ی مواد شوینده روی پوست - قلیان فوری گیشا - و موها شود.


5-موهایتان زیاد شوره می زند

این اتفاق زمانی رخ می دهد که پوست سر بیش از حد خشک می شود و شروع به پوسته پوسته شدن می - قلیان فوری گیشا - کند. بنابراین کمتر کردن تعداد دفعات شستن موها کمک می کند به غدد چربی پوست فرصت دهید کار خود را انجام دهند و به کف سر به طور - قلیان فوری گیشا - طبیعی رطوبت دهند. اگر شوره ی سرتان خیلی شدید است، استفاده از لایه بردارهای مخصوص پوست سر و همینطور محصولات درمانی درخت چای که مخصوص مو هستند می تواند به حل - قلیان فوری گیشا - مشکل کمک کند. تا رفع کامل شوره ها، از شامپوهای ضدشوره هم حتماً استفاده کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram