تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن آزادی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00311.html

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۲

تأثیر خواب بر سلامت پوست

در اواخر 20 سالگی و آغاز دوران 30 سالگی معمولاً تأثیرات بالا رفتن سن روی پوست آشکار می‌شود. اثراتی چون افتادگی پوست، ایجاد چروک و تیره شدن زیر چشم‌ها که کیفیت و زیبایی پوست را خدشه دار می‌کنند. بیشتر این اثرات به‌خاطر عوامل محیطی از جمله قرار گرفتن زیاد در معرض اشعه ماورا بنفش نور خورشید، آلودگی هوا و انواع آلودگی‌های ماندگار بر سطح پوست ایجاد می‌شود. اما در این میان، کنترل یک عامل مؤثر در سلامت پوست در دست شماست: میزان خواب. تحقیقات متعددی نشان داده‌اند نداشتن خواب کافی اثرات مخربی بر پوست دارد.

قُل قُل: در اواخر 20 سالگی و آغاز دوران 30 سالگی معمولاً تأثیرات بالا رفتن سن روی پوست آشکار می‌شود. اثراتی چون افتادگی پوست، ایجاد چروک و تیره شدن زیر چشم‌ها که کیفیت و زیبایی پوست را خدشه دار می‌کنند. بیشتر این اثرات به‌خاطر عوامل محیطی از جمله قرار گرفتن زیاد در معرض - قلیون روشن آزادی - اشعه ماورا بنفش نور خورشید، آلودگی هوا و انواع آلودگی‌های ماندگار بر سطح پوست ایجاد می‌شود. اما در این میان، کنترل یک عامل مؤثر در - قلیون روشن آزادی - سلامت پوست در - قلیون روشن آزادی - دست شماست: میزان خواب. تحقیقات متعددی نشان داده‌اند نداشتن خواب - قلیون روشن آزادی - کافی اثرات مخربی بر پوست دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، در ادامه این مطلب و نیز در شماره آینده به شکل کامل تری به این موضوع می‌پردازیم که خواب چطور بر سلامت پوست تأثیر می‌گذارد و چه نکاتی را لازم است رعایت کنیم.


خواب چطور سلامت پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهد؟
محققان دریافته‌اند که - قلیون روشن آزادی - سلول‌های پوست در طول شب و به هنگام خواب بازسازی می‌شوند. بنابراین چنانچه شب‌ها کمتر از 7 ساعت می‌خوابید فرصت لازم را - قلیون روشن آزادی - به پوستتان نمی‌دهید تا خود را از آسیب‌های محیطی بازسازی کند. در هنگامی که خوابید، بدن شما کلاژن می‌سازد. کلاژن پوست را جوان و سالم نشان می‌دهد. در اواخر 20 سالگی و اوایل 30 سالگی، تولید کلاژن در بدن کاهش می‌یابد. از آنجایی که تولید کلاژن بشدت به فرآیند‌های تنظیم ایمنی بدن که در شب اتفاق می‌افتند وابسته است، کمبود خواب تولید کلاژن را بسیار تحت تأثیر قرار می‌دهد. تحقیقات نشان می‌دهند دوره‌های طولانی کم خوابی و بی‌خوابی موجب شکستن بافت بیرونی و محافظ پوست نیز - قلیون روشن آزادی - می‌شود. علاوه بر این، کمبود خواب خود موجب افزایش میزان استرس در بدن می‌شود که برای سلامت پوست - قلیون روشن آزادی - مضر است. بنابراین کمبود خواب باعث پیر شدن زودرس پوست می‌شود.


تأثیر بر رنگ پوست: کمبود خواب می‌تواند در طولانی مدت بر رنگ پوستتان نیز اثر بگذارد. خواب ناکافی گردش خون - قلیون روشن آزادی - در پوست را کاهش می‌دهد. احتمالاً دایره‌های تیره رنگی که پس از بیخوابی زیر چشمتان ایجاد می‌شوند ، دیده اید. برای داشتن پوستی شفاف و گونه‌هایی قرمز و زیبا، لازم است هر - قلیون روشن آزادی - شب بین 7 تا 9 ساعت بخوابید. گردش کافی خون در پوست، زیبایی و درخشان - قلیون روشن آزادی - بودن آن را میسر می‌سازد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram