تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن ازگل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00182.html
۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۸

بلایی که صاف کردن دائمی مو سرتان می‌آورد

استفاده از محصولات زیبایی و صاف کننده مو عوارضی را برای بدن دارند که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

قُل قُل:استفاده از محصولات زیبایی - قلیون روشن ازگل - و صاف کننده مو عوارضی را برای بدن دارند که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کراتینه کردن مو یکی از اقداماتی است که معمولا برای زیبایی مو‌ها و صاف کردن آن‌ - قلیون روشن ازگل - به کار گرفته می‌شود، در تبلیغات مربوط - قلیون روشن ازگل - به کراتینه کردن همواره مدعی می‌شوند که با استفاده از این اقدام مو‌ها صاف و شفاف خواهند شد، اما این روش عوارض ناخواسته‌ای دارد که - قلیون روشن ازگل - در ادامه به آن‌ اشاره می‌کنیم.


عوارض جانبی کراتینه
کراتینه نوعی پروتئین طبیعی در پوست، مو و ناخن‌ها است که به زیبایی هر چه بیشتر کمک می‌کند همچنین این پروتئین در محصولات زیبایی و آرایشی به کار گرفته می‌شود، اما در محصولات آرایشی بهداشتی همراه با فرمالدئید‌ها هستند که انجمن سرطان - قلیون روشن ازگل - امریکا این ماده را به عنوان ماده‌ای کارسینوژن معرفی کرده است.

این موضوع به این - قلیون روشن ازگل - معنی است که - قلیون روشن ازگل - فرمالدئید‌ها موجب سرطان خواهد شد و نوع گازی آن هم می‌تواند به هوا - قلیون روشن ازگل - وارد شود البته هنوز عوارض درمان‌های کراتینه به طور گسترده گزارش نشده است همچنین عوارض طولانی مدت این روش مورد آزمایش - قلیون روشن ازگل - قرار نگرفته است که باید روی آن بررسی‌های لازم - قلیون روشن ازگل - صورت - قلیون روشن ازگل - گیرد؛ مهم است که آثار جانبی - قلیون روشن ازگل - و خطرات مربوط به - قلیون روشن ازگل - کراتینه کردن را بدانید تا در انتخاب محصولات حاوی این ماده دقت کنید.


کراتینه کردن چه فایده‌ای دارد؟
مردم معمولا از کراتینه برای زیبایی مو‌های خود استفاده می‌کنند و انواع مختلفی از درمان‌های کراتینه کردن وجود دارد که می‌توان به صاف شدن - قلیون روشن ازگل - موها، شفاف شدن آن، پرپشت شدن و ضخیم شدن آن اشاره کرد.


راه‌های طبیعی صاف شدن مو
اگر چه - قلیون روشن ازگل - کراتینه کردن می‌تواند به بهبود ظاهر مو‌ها کمک کند، اما روش‌های طبیعی هم وجود دارد - قلیون روشن ازگل - که همین کارکرد را به دنبال خواهد داشت.

مو‌های وز و فر - قلیون روشن ازگل - به طور طبیعی خشک‌تر از مو‌های عادی هستند بنابراین با اجتناب از شست‌وشوی زیاد می‌توان وز یا فر مو‌ها را کاهش داد؛ علاوه بر آن محصولات مرطوب کننده مو می‌تواند به حفظ شفافیت و صاف بودن مو‌ها کمک کند که می‌توان از روغن آرگان، زیتون، نارگیل و آفتابگردان برای این منظور بهره گرفت.

فرمالدئید‌ها چه خطراتی برای بدن دارد؟
برخی از مردم نسبت به مصرف مواد - قلیون روشن ازگل - شیمیایی حساس هستند و - قلیون روشن ازگل - فرمالدئید‌ها از جمله مواد شیمیایی هستند که عوارضی همچون سرطان در پی دارند، مطالعات پزشکی خطرات مربوط به فرمالدئید را فهرست کردند - قلیون روشن ازگل - که می‌توان - قلیون روشن ازگل - علاوه بر سرطان به واکنش‌های آلرژیک، خارش، سرخ شدن، جوش‌های پوستی، سردرد، حالت تهوع، ریزش مو و تغییر در خلق وخو اشاره کرد.

این ماده در محصولات - قلیون روشن ازگل - صنعتی زیبایی همچون لاک ناخن، شامپو، محصولات پاک کننده، حشره‌کش‌ها و شفاف کننده‌های مو وجود دارند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram