تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن بهار


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00211.html
۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۹

ژل مانیکور ناخن سرطان‌زا است؟

ژل‌هایی که برای مانیکور ناخن استفاده می‌شود به‌سرعت خشک‌شده و با مقاومت رد برابر خراش و خراب شدن، عمر طولانی‌تری نسبت به رنگ‌های نقاشی دارند.

قُل قُل: ژل‌هایی که برای مانیکور ناخن استفاده می‌شود به‌سرعت خشک‌شده و با مقاومت رد برابر خراش و خراب شدن، عمر طولانی‌تری نسبت به رنگ‌های نقاشی دارند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، بااین‌حال، این ابزار براق ممکن است با خطراتی مانند - قلیون روشن بهار - عفونت، پوست پیری و یا سرطان پوست همراه شوند.

اما به گفته دکتر کریس آدیگون متخصص - قلیون روشن بهار - پوست از «چپل هیل» در کارولینای شمالی، به دلیل تنوع استفاده از روش‌های مختلف برای مانیکور کردن ناخن توسط سالن‌های آرایشی نمی‌توان به‌صراحت از احتمال بروز سرطان پوست در این مراکز صحبت کرد.

از سوی دیگر مطالعات علمی درباره ژل مانیکور کم است و تکنیک‌های مورداستفاده توسط سالن‌های زیبایی بسیار متنوع است که این موضوع تحقیق روی موضوع را دشوار می‌کند.

اما به‌هرحال متخصصان توصیه می‌کنند برخی اقدامات احتیاطی در جهت - قلیون روشن بهار - حفاظت از پوست حین مانیکور کردن باید رعایت شود.

گفته می‌شود از لامپ‌های ال‌ای‌دی برای ژل‌های مانیکور استفاده می‌شود که حاوی پرتو فرابنفش UVA است. درحالی‌که اشعه UVB باعث سوختگی (شبیه آفتاب‌سوختگی) می‌شود، پرتو UVA مسئول پیری، تخریب پوست و سرطان پوست شناخته می‌شود. - قلیون روشن بهار - ازآنجایی‌که یک استاندارد واحد در سالن‌های زیبایی برای استفاده - قلیون روشن بهار - از ژل مانیکور دیده نمی‌شود، به‌سختی می‌توان قضاوت واحدی در این زمینه داشت.

از سوی دیگر اطلاعات ما درباره سرطان پوست مربوط به خورشید است نه ال‌ای‌دی ها.

حتی فاصله و میزان تابش نور ماوراءبنفش نیز می‌تواند در نتیجه‌گیری ما مؤثر باشد.

بنابراین توصیه می‌شود تا رسیدن به تحقیقی جامع، از دستکش - قلیون روشن بهار - ناخن و یا کرم‌های ضد آفتاب برای ممانعت از سرطانی شدن پوست استفاده شود. دکتر آدیگون توصیه می‌کند سایر قسمت‌های پوست با هر وسیله‌ای پوشانده شود تا پرتو فرابنفش به آن نخورد. به گفته وی کرم‌های ضد آفتاب اغلب تا 20 دقیقه اول جواب می‌دهند و بعد نه!

البته کرم‌های ضد آفتاب با اشعه خورشید استانداردسازی شده‌اند ولی لامپ‌های UVA که اشعه بالاتری از خورشید را منتشر می‌کنند، متفاوت بوده و ممکن است تأثیر منفی بیشتری داشته باشند.

برخی متخصصان به‌جای لامپ ال‌ای‌دی، چسب را پیشنهاد می‌کنند تا خطر اشعه از بین برود.(هرچند حرفه‌ای شاید نباشد)

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram