تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن سعدی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00134.html
۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۱

10 نکته برای داشتن موهایی سالم و خوش‌حالت در تابستان

ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که در طول سال، موهای خوبی دارند اما به تابستان که می‌رسد اوضاع به هم می‌ریزد. اگر شما نیز چنین تجربه‌ای دارید، بد نیست بدانید که تنها نیستید.

قُل قُل: ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که در طول سال، موهای خوبی دارند اما به تابستان که می‌رسد اوضاع به هم می‌ریزد. اگر شما نیز چنین تجربه‌ای دارید، بد نیست بدانید که تنها نیستید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،در واقع بسیاری از افراد تابستان‌ها با موهای خود - قلیون روشن سعدی - به مشکل بر می‌خورند. خشکی مو، شکنندگی، وز کردن، بدحالت شدن، چربی زیاد و . . . تنها بخشی از مشکلات شایع در این فصل است که خب البته خانم و آقا هم ندارد. اما چرا مشکلات مربوط به - قلیون روشن سعدی - مو در تابستان افزایش می‌یابد و چطور می‌توانیم از بروز این مشکلات پیشگیری کنیم؟

بسیاری - قلیون روشن سعدی - از ما از عوارض تابش آفتاب داغ تابستانی بر پوست‌مان - قلیون روشن سعدی - آگاه هستیم اما شاید ندانیم که این آفتاب داغ می‌تواند به موهای ما آسیب برساند و پوست سرمان را نیز بسوزاند.عرق کردن باعث افزایش چربی پوست سر و موها می‌شود. موهای چرب هم آلودگی بیشتری را به خود جــذب می‌کند.
آلودگی موها فقط به بد حالت - قلیون روشن سعدی - شدن موها منجر نمی‌شود، گاهی اوقات ریزش موها را هم تشدید می‌کند.

استفاده از استخر و - قلیون روشن سعدی - برنامه‌های آب تنی در تابستان افزایش می‌یابد. جدای از آلودگی‌های احتمالی آب، خشک شدن بیش از حد موها - قلیون روشن سعدی - مشکل شایع بیشتر افراد بعد از استفاده ازاستخر است.سفر رفتن به - قلیون روشن سعدی - خودی خود برای موهای ما مشکل ایجاد نمی‌کند اما غالب افراد در سفر به محصولاتی که به صورت معمول برای شست وشو و مراقبت از موهای خود استفاده می‌کنند، دسترسی ندارند. همین مسئله نیز می‌تواند مشکل خشکی را تشدید کند.

از کلاه و روسری استفاده کنید

موها و پوست سر خود را در تابستان در مقابل تابش مستقیم آفتاب محافظت کنید. استفاده از کلاه و روسری نخی توصیه‌های ثابت در این زمینه است.


به اندازه بشویید

موهای شما در تابستان به دفعات بیشتری برای شست وشو نیاز دارند اما در عین حال زیاده‌روی در این کار می‌تواند آسیب بیشتری به موهای شما بزند. دو تا سه بار شست وشو هر هفته در تابستان کفایت می‌کند. اگر موهای خشکی دارید یا آن‌ها را رنگ کرده‌اید، استفاده از نرم‌کننده را فراموش نکنید.


شنا را محدود کنید

بعد از استفاده از استخر یا آب‌تنی در دریا، حتما موهای خود با شامپوی ملایمی بشویید و نرم‌کننده بزنید. هر چند شنا در تابستان بسیار لذت‌بخش است اما شاید لازم باشد برای حفظ سلامت موهای خود دفعات آن را محدود کنید.


بهداشت را در سفر فراموش نکنید

در طول مسافرت‌های خود از - قلیون روشن سعدی - شامپوهای ملایم برای شست وشو - قلیون روشن سعدی - استفاده کنید و البته در زمان اقامت، به بهداشت رختخواب توجه ویژه‌ای داشته باشید تا درگیر موضوع شپش یا مسائلی از این دست نشوید.


رنگ کردن موها را به تاخیر بیندازید

رنگ کردن موها باعث خشک شدن مو می‌شود و مواد شیمیایی موجود در رنگ‌ها، آسیب‌پذیری موها را افزایش می‌دهد. توصیه می‌شود تا حد امکان از رنگ کردن موها با مواد شیمیایی در این فصل خودداری کنید.


موهایتان را کوتاه - قلیون روشن سعدی - کنید

به همه‌ افراد توصیه - قلیون روشن سعدی - می‌شود - قلیون روشن سعدی - در تابستان حداقل چند سانتی از موهای خود را کوتاه کنند. جدای از موضوع خنک شدن، زدن سر موها باعث رشد بهتر موها نیز خواهد شد. برای آقایان در این فصل کوتاه کردن هر دو تا چهار هفته یک بار توصیه می‌شود.


از سشوار کمتر استفاده کنید

سشوار کشیدن و در معرض هوای داغ بودن، باعث آسیب به ساقه‌های مو شده و می‌تواند باعث وز بیشتر شود. پس تا حد امکان استفاده از سشوار را در این فصل کاهش دهید.


استفاده از مواد حالت‌دهنده را محدود کنید

از محصولات حالت‌دهنده مو (مانند - قلیون روشن سعدی - واکس، ژل، - قلیون روشن سعدی - کرم و اسپری) کمتر استفاده کنید. لایه نازکی که بر اثر استفاده از این مواد روی موهای شما ایجاد می‌شود، باعث جذب آلودگی بیشتر می‌شود.


از - قلیون روشن سعدی - شانه‌های دندانه درشت - قلیون روشن سعدی - استفاده کنید| در فصل تابستان بهتر است از شانه‌های با دندانه‌های بزرگ استفاده - قلیون روشن سعدی - کنید تا موهای خشک شما آسیب کمتری ببیند. اگر به دلیل زیر آفتاب بودن - قلیون روشن سعدی - یا استخر رفتن موهایتان خیلی - قلیون روشن سعدی - خشک شده و در هم گره خورده، بعد - قلیون روشن سعدی - از استفاده از - قلیون روشن سعدی - نرم‌کننده از شانه‌های دندانه بزرگ استفاده - قلیون روشن سعدی - کنید و در پی باز کردن همه گره‌ها - قلیون روشن سعدی - در همان نوبت اول نباشید؛چرا که این کار می‌تواند - قلیون روشن سعدی - به شکستن موها و حتی ریزش بیشتر منجر شود.
خوردن آب - قلیون روشن سعدی - را فراموش نکنید| شاید به نظر شما نیاید اما خوردن مایعات کافی در تابستان به سلامت پوست سر و موهای شما کمک خواهد کرد. پس خوردن مایعات فراوان را - قلیون روشن سعدی - فراموش نکنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram