تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00050.html
۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۲

پاکسازی پوست صورت با 5 پاک کننده طبیعی!

پاک کننده های طبیعی صورت یکی از بهترین راهها برای این کار هستند. بنابراین اگر شما هم به دنبال ماده ای بی ضرر برای پاک سازی پوست تان هستید، با ما همراه باشید.

قُل قُل: پاک کننده های طبیعی صورت یکی - قلیون روشن ظفر - از بهترین راهها برای این کار هستند. بنابراین اگر شما هم به دنبال ماده ای بی ضرر برای پاک سازی پوست تان هستید، با ما همراه باشید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مجله زندگی ایده آل، برای این که پوستی سالم داشته باشیم باید هر شب آن را تمییز کنیم اما استفاده بیش از اندازه از مواد شیمیایی خود به پوست آسیب می رساند. بنابراین برای داشتن پوستی زیبا و سالم چه باید کرد؟

شیر یک پاک کننده طبیعی برای پوست صورت

شیر حاوی - قلیون روشن ظفر - پروتئین و چربی است که ترکیب خوبی برای - قلیون روشن ظفر - پوست به حساب می آید. در واقع شیر پوست شما را مرطوب - قلیون روشن ظفر - و نرم می کند و خوبی اش این است که به راحتی در دسترس است و شما می - قلیون روشن ظفر - توانید آن را - قلیون روشن ظفر - از هر فروشگاهی تهیه کنید. شیر حاوی اسید لاکتیک است که به عنوان یک لایه بردار عمل کرده و سلول های - قلیون روشن ظفر - مرده پوست را از بین می برد. علاوه بر آن سموم - قلیون روشن ظفر - را نیز پاک می کند. بنابراین اگر پوست خشکی دارید و به فکر ماده ای برای تمییز کردن آن می گردید، شیر گزینه بسیار خوبی است. پس از پاک سازی پوست تان با این ماده، صورت تان - قلیون روشن ظفر - را با آب گرم بشویید.

آلوورا یک پاک کننده طبیعی برای پوست صورت

آلوورا معجزه می کند، همانطور - قلیون روشن ظفر - که می بینید سالیان سال است که این ماده در صنعت زیبایی حرف اول را می زند. آلوورا حاوی 15 اسید آمینه و 200 خاصیت دارویی است که برای پوست بسیار مفید است. کافی - قلیون روشن ظفر - است چند قطره از ژل آن را به عنوان آرایش پاک کن به پوست تان بزنید. این ماده نه تنها موجب حساسیت نمی شود بلکه برای پوست تان مفید نیز هست.

روغن نارگیل یک پاک کننده طبیعی برای پوست صورت

شما می توانید این ماده معجزه آسا را هم در آشپزخانه و هم در حمام خانه تان استفاده کنید. راههای زیادی برای استفاده از این ماده پر کاربرد وجود دارد که یکی از آنها پاک کردن صورت است. افرادی که می خواهند به جای محصولات آرایش از ماده ای طبیعی برای پاک سازی پوست شان استفاده کنند، ما این روش امن را به آنها پیشنهاد می دهیم. شما حتی می توانید محصولات آرایش ضد آب تان - قلیون روشن ظفر - را با این ماده از - قلیون روشن ظفر - بین ببرید. این ماده نه تنها پوست شما را تمییز می کند بلکه با خاصیت آب رسانی خود، آن را نرم و سالم تر نیز می سازد. فقط یادتان باشد که پس از استفاده از آن، صورت تان را با آب بشویید.

آب خیار یک پاک کننده طبیعی برای پوست صورت

خیار ماده ای است - قلیون روشن ظفر - که موجب شادابی و هیدراته شدن پوست می شود. آب خیار - قلیون روشن ظفر - را بگیرید و از آن - قلیون روشن ظفر - به عنوان لوسیون برای نرم کردن پوست تان استفاده کنید. البته خیار فواید دیگری هم دارد، به عنوان مثال اگر پوست تان دچار التهاب شد، زدن خیار به پوست تان از درد و التهاب تان می کاهد. برای اثر گذاری بیشتر حتی می توانید چند قطره روغن به پوره آن بیافزایید.

آووکادو یک پاک کننده طبیعی برای پوست

آواکادو میوه ای است که - قلیون روشن ظفر - چون بمب اثر می کند. شما می توانید - قلیون روشن ظفر - آن را بخورید یا که از آن استفاده های دیگری، مانند پاک کننده صورت، کنید. - قلیون روشن ظفر - روغنی که از آواکادو گرفته می شود پوست صورت شما را به سادگی تمییز کرده و آن - قلیون روشن ظفر - را با ویتامین و اسیدهای چرب تقویت می کند. - قلیون روشن ظفر - آواکادو در هیدراته کردن و نرم کردن پوست تان نیز بسیار موثر است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram