تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن فتح


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00037.html
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۲

هر محصول آرایشی را نخرید

تفاوتی بین كالای تقلبی و «های‌كپی» در حوزه بهداشتی و آرایشی از نظر آسیب به سلامت افراد وجود ندارد.

قُل قُل: تفاوتی بین كالای تقلبی و «های‌كپی» در حوزه بهداشتی و آرایشی از نظر آسیب به سلامت افراد وجود ندارد.

به گزارش سلامت - قلیون روشن فتح - نیوز به نقل از روزنامه جام جم، - قلیون روشن فتح - خانم‌ها به‌ویژه در كشور ما به‌شدت از محصولات آرایشی و نیز بهداشتی استفاده می‌كنند. بدون شك با توجه به بالا بودن قیمت محصولات معتبر به‌شمار استفاده‌كنندگان از محصولات‌های كپی و ارزان‌تر كه روی آن تبلیغات زیادی نیز می‌شود افزوده شده است . - قلیون روشن فتح - حتی مدتی است كه برخی رسانه‌ها - قلیون روشن فتح - تبلیغات زیادی در مورد كالاهای بهداشتی و آرایشی می‌كنند با قید این كه این كالاها مورد تایید سازمان غذا و دارو است. در حالی كه این ادعا درست نیست. به‌علاوه در حالی كه واردات رسمی فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی به طور كلی به كشور ممنوع شده، معلوم - قلیون روشن فتح - نیست این كالاها چطور اجازه توزیع در داخل كشور پیدا می‌كنند. این چالش‌ها یعنی تشخیص محصولات آرایشی و بهداشتی استاندارد، ممانعت از خرید و استفاده از محصولات تقلبی كه روی - قلیون روشن فتح - آنها تبلیغات - قلیون روشن فتح - زیادی می‌شود و آگاهی از آسیب‌های استفاده از این محصولات بر سلامت استفاده‌كنندگان ما را بر - قلیون روشن فتح - آن داشت تا پای صحبت‌های حمید مقیمی، رئیس هیات‌مدیره انجمن واردكنندگان فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران و عضو هیات‌رئیسه فدراسیون اقتصاد سلامت ایران بنشینیم .


منظور از لوازم بهداشتی و آرایشی - قلیون روشن فتح - استاندارد چیست؟
در كشور ما وزارت بهداشت و سازمان تابعه آن- سازمان غذا و دارو - متولی ارزیابی فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی است. در مورد كالاهای وارداتی، وزارت بهداشت با بررسی فرمولاسیون تولید، فرآیند واردات و نحوه توزیع و نگهداری شركت واردكننده، با اعطای مجوز مخصوص به واردكننده، مصرف‌كننده را از بی‌ضرر بودن محصول و مطابقت آن با استانداردهای تعیین‌شده و پذیرفته‌شده مطمئن می‌كند.


شاخص‌های استاندارد بودن یك محصول چیست و با چه نشانه‌هایی برای مصرف‌كننده عمومی قابل تشخیص‌ است؟
كارشناسان سازمان غذا و دارو كالاهای آرایشی و بهداشتی را از نظر مشخصات فیزیكی، شیمیایی و - قلیون روشن فتح - میكروبی كه بنابر ادعای تولیدكننده ارائه‌شده، در آزمایشگاه‌های مشخص و مورد تایید وزارت بهداشت ارزیابی می‌كنند. البته گواهی بهداشت كه تضمین‌كننده سلامت، ایمنی و قابلیت مصرف انسانی مواد اولیه وارداتی كالاهای تولیدی است، باید قبل از آن به تایید مقام‌های ذی‌صلاح در كشور مبدا رسیده - قلیون روشن فتح - باشد و سفارت جمهوری اسلامی ایران در آن كشور نیز آن را تایید كرده باشد.
در مورد فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی باید شركت - قلیون روشن فتح - تولیدكننده نتایج آزمایش‌های خاصی را ارائه دهد كه مشخص می‌كند به عنوان - قلیون روشن فتح - مثال مقدار اسیدیته، ویژگی‌های میكروبی، مقادیر سرب و آرسنیك، تست‌های پایداری حرارتی، درصد آمونیاك، میزان مواد موثره و ... در كالاهای وارداتی تا چه اندازه است و اگر - قلیون روشن فتح - از حد مجاز و پذیرفته شده استانداردهای جهانی یا ملی - قلیون روشن فتح - فراتر باشد یا با آن منطبق نباشد، مجوز ورود داده نخواهد شد. پس از طی مراحل مختلف است كه پروانه بهداشتی واردات برای كالای مورد نظر صادر می‌شود و برچسب - قلیون روشن فتح - «اصالت كالا» دریافت می‌كند. در واقع برچسب اصالت كالا به مصرف‌كننده این اطمینان می‌دهد كه فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی، استانداردهای لازم را برای ورود و مصرف در بازار دارد.


آیا بین محصولات قاچاق یا كپی كه فروشندگان هم به آن - قلیون روشن فتح - عنوان «های‌كپی» می‌دهند، از حیث اعتماد یا بی‌اعتمادی به كیفیتشان تفاوتی وجود دارد؟
در اصل تفاوت عمده‌ای بین كالای قاچاق و كالای تقلبی و های‌كپی وجود ندارد. كالای قاچاق ممكن است - قلیون روشن فتح - در مواردی نادر، - قلیون روشن فتح - كالای اصل باشد كه از مبادی غیررسمی وارد كشور شده باشد ولی به دلیل این‌كه كالاهای قاچاق مراحل ارزیابی كیفی - قلیون روشن فتح - و بهداشتی - قلیون روشن فتح - را طی نكرده، تضمینی نسبت به سلامت آنها وجود ندارد.
اما كالای تقلبی كالایی است كه تحت نظارت - قلیون روشن فتح - و - قلیون روشن فتح - كنترل تولیدكننده اصلی تهیه نشده و به صورت جعلی وارد بازار محصولات آرایشی و بهداشتی می‌شود. فرمولاسیون، بسته‌بندی، نگهداری و - قلیون روشن فتح - توزیع آن تحت كنترل استانداردهای لازمه نبوده و بنابراین، مطلقا قابل اطمینان نیست. ممكن است بتوان در برخی كالاها مثل پوشاك، مفهوم های‌كپی را با اغماض توجیه كرد ولی در - قلیون روشن فتح - حوزه بهداشتی و آرایشی كه ارتباط مستقیمی با سلامت شهروندان دارد به هیچ وجه مفهوم‌های كپی قابل پذیرش نیست.
مفاهیمی مانند كالای تقلبی، قاچاق و ‌های‌كپی، با هر توجیه و تعریفی، بیماری - قلیون روشن فتح - مزمن حوزه تجارت محسوب شده و موجب تضعیف فعالان رسمی این حوزه می‌شود و از آنجایی - قلیون روشن فتح - كه مستقیما با مباحث بهداشت و سلامت افراد جامعه در حوزه‌های سنی - قلیون روشن فتح - متفاوت مرتبط است، لازم است از ورود و توزیع آنها در شبكه‌های مصرفی جامعه جلوگیری شود.


آیا لزوما قیمت محصول می‌تواند موید استاندارد بودن آن باشد؟
این ارتباط، خطی و مستقیم نیست. البته كیفیت یكی از مؤلفه‌هایی است كه می‌تواند روی قیمت تاثیر بگذارد. كیفیت در فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی، مؤلفه‌های مختلفی دارد، مثل كیفیت مواد موثره در یك محصول، كیفیت بسته‌بندی، كیفیت خط تولید محصول، كیفیت لابراتورهای مرتبط و ...
این كه تولیدكننده، چه راهبردی داشته باشد مهم است. گاهی یك تولیدكننده توضیح می‌دهد استانداردها و كیفیت را در تمامی موارد - قلیون روشن فتح - و زمینه‌ها و در بالاترین حد عرضه می‌كند. اینجا قیمت تمام شده، می‌تواند مبین بهترین محصول باشد. در عین حال راهبرد فروش در یك فرآورده یا محصول دیگر می‌تواند متفاوت باشد.
استاندارد بودن، مولفه‌های خاص خودش را دارد. یك استاندارد اولیه تعریف شده كه همه ملزم به رعایت آن هستند و كالاهایی هم وجود دارند كه استانداردهای خاص و بعضا معتبر دیگری - قلیون روشن فتح - را هم كسب - قلیون روشن فتح - كرده‌اند اما لزوما گران‌تر نیستند بلكه قابل اعتمادتر و مطمئن‌تر خواهند بود. قیمت مبنای مناسبی برای تشخیص مؤلفه‌های استاندارد نیست.


‌ آیا می‌شود به تبلیغات وسیعی كه برای محصول بهداشتی یا آرایشی خاصی می‌شود اعتماد كرد؟
تبلیغات وسیع به منزله موثق بودن - قلیون روشن فتح - كالا نیست. اینجا بحث هشیاری و آگاهی مصرف‌كننده مطرح می‌شود. تبلیغات گسترده الزاما به معنای تاییدیه برای یك كالا نیست و اعتبار و قابلیت اعتماد به یك كالا از طریق تبلیغ مشخص نمی‌شود. تبلیغات باب آشنایی را باز می‌كند. اما مجاری تبلیغ موثر است. مثلا از طریق افراد آگاه، اشخاص متخصص یا شبكه‌های اجتماعی قابل اعتماد.


به شاخص داشتن هولوگرام یا تایید وزارت بهداشت یا سیب سلامت درج شده - قلیون روشن فتح - روی محصولات چطور؟
در مورد محصولات بهداشتی و آرایشی، - قلیون روشن فتح - تنها شاخصه مهم و معتبر و مهم كه می‌توان به آن اتكا كرد، برچسب «اصالت كالا» است كه توسط سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت ارائه می‌شود. مصرف‌كنندگان می‌توانند اصالت این برچسب را از طریق سازمان غذا و دارو جویا شوند.


استفاده از محصولات تقلبی چه عوارضی بر سلامت افراد به‌جا می‌گذارد؟ اولین عوارضی كه به محض مشاهده باید مصرف محصول خریداری شده را متوقف كرد چیست؟
عفونت‌های - قلیون روشن فتح - چشمی، واكنش‌های آلرژیك، خارش پوست، سوزش لب و سوختگی شیمیایی. در موارد شدیدتر اگر از مواد موثر سمی استفاده شده باشد، مصرف‌كنندگان با عوارض و مشكلات بلند‌مدت مانند فشارخون و حتی ناباروری مواجه خواهند شد. به محض مشاهده اولین نشانه از عوارض یادشده، فورا مصرف را متوقف كنید.
بهتر است محصول خریداری شده را ابتدا روی قسمتی از پوست پشت بازو امتحان كنید و بعد از 24 ساعت آن را بشویید. اگر واكنش یا التهاب دیدید، از مصرف آن پرهیز كنید. - قلیون روشن فتح - البته توجه داشته باشید بسیاری از اقلام تقلبی ممكن است از این آزمایش‌های سربلند بیرون بیایند - قلیون روشن فتح - ولی روی پوست صورت واكنش نشان دهند.


‌ مردم چه محصولاتی را - قلیون روشن فتح - با اعتماد بیشتری می‌توانند بخرند؟
در وهله اول به برچسب اصالت كالا و تاییدیه وزارت بهداشت بر كالا به عنوان مهم‌ترین مؤلفه توجه كنند. در مرحله دوم، شناخت شركت واردكننده و درجه اعتبار آن و سپس توصیه افراد متخصص، كارشناسان بهداشتی و آرایشی، نمایندگان رسمی شركت‌های واردكننده، پزشكان متخصص، فروشگاه‌ها - قلیون روشن فتح - و داروخانه‌های معتبر. اینها می‌توانند - قلیون روشن فتح - محصولات استاندارد و با اصالت را به شما معرفی كنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram