تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن قلهک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00147.html
۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۰

گیاهانی که موهایتان را پرپشت می کنند

اگر شما هم این روزها موهای تان به دلایل مختلفی مانند رژیم های لاغری، استرس و ... کم پشت شده است، خالی از لطف نیست كه با مفیدترین و موثرترین گیاهان دارویی كه تاثیر معجزه‌آسایی بر رویش مجدد مو، تقویت ریشه و تار مو دارند، آشنا شوید.

قُل قُل: اگر شما هم - قلیون روشن قلهک - این روزها موهای تان به دلایل مختلفی مانند رژیم های لاغری، استرس و ... کم پشت شده است، خالی از لطف - قلیون روشن قلهک - نیست كه با - قلیون روشن قلهک - مفیدترین و موثرترین گیاهان دارویی كه - قلیون روشن قلهک - تاثیر معجزه‌آسایی بر رویش مجدد مو، تقویت ریشه و تار مو دارند، آشنا شوید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - قلیون روشن قلهک - نقل از زندگی ایده آل، شاید برای شما هم پیش آمده باشد كه بعد از گرفتن یك رژیم لاغری یا پشت‌سر گذاشتن یك اتفاق پراسترس مانند - قلیون روشن قلهک - كنكور یا امتحانات - قلیون روشن قلهک - پایان ترم با كم‌پشتی موهای‌تان روبه‌رو شوید. از دست دادن بخشی از مو در این موقعیت‌ها امری طبیعی است.

رژیم‌های لاغری غیرحرفه‌ای كه بدون مشاوره پزشك انجام می‌شود غالبا بدن را با - قلیون روشن قلهک - كاهش مواد مغذی مورد نیازش مواجه می‌كند و نخستین بخش‌هایی كه تحت‌تاثیر این كمبود قرار - قلیون روشن قلهک - می‌گیرد پوست و موست. استرس هم یكی از عواملی است كه می‌تواند موجب ریزش مو شود. اگر شما هم این روزها چنین - قلیون روشن قلهک - موقعیت‌هایی را پشت‌سر گذاشتید، خالی از لطف نیست كه با مفیدترین و موثرترین گیاهان دارویی كه تاثیر معجزه‌آسایی بر رویش مجدد مو، تقویت ریشه و تار - قلیون روشن قلهک - مو دارند، آشنا شوید.

تقویت مو با روغن ریشه باباآدم

این ریشه غذارسانی به موها را تقویت می‌كند.ریشه باباآدم از زمان‌های دور به عنوان یكی از بهترین گیاهان دارویی برای تقویت و رشد مو مطرح بوده و درمانگران سنتی در كشورهایی مثل هند، چین و ایران استفاده از آن را برای درمان ریزش مو و چربی - قلیون روشن قلهک - پوست سر به مراجعان خود توصیه می‌كنند. ساده‌ترین روش - قلیون روشن قلهک - استفاده از گیاه ریشه باباآدم این است كه عصاره آن را از فروشگاه عرضه - قلیون روشن قلهک - گیاهان دارویی تهیه كنید و با آن پوست و موی سر را ماساژ دهید. یكی از مهم‌ترین ویژگی‌های عصاره ریشه ‌باباآدم این است كه موجب بهبود جریان گردش خون در ناحیه سر و پوست می‌شود. به این ترتیب با بهبود خون‌رسانی به ریشه موها فولیكول‌های مو بهتر تغذیه می‌شوند و ضمن تقویت شدن رشد بهتری پیدا می‌كنند. ماساژ این عصاره در عین حال مانع ریزش مو می‌شود و استفاده از آن سه تا - قلیون روشن قلهک - چهار بار در طول هفته اثرات چشمگیری دارد.

تقویت مو با آلو‌ورا + نارگیل + گندم

این ترکیب یك شامپوی گیاهی جدید است. اگر احساس می‌كنید مدتی است ریزش موهای‌تان بیشتر شده و باید مراقبت - قلیون روشن قلهک - بیشتری از آنها داشته باشید این شامپوی گیاهی را تجربه كنید. نگران نباشید نباید برای خرید این شامپو از این داروخانه به آن داروخانه سر بزنید. به‌راحتی می‌توانید این شامپوی تقویت‌كننده را در منزل تهیه كنید. برای تهیه این شامپو - قلیون روشن قلهک - به یك‌چهارم فنجان پودر جوانه گندم، یك‌چهارم فنجان عصاره آلوورا و یك‌چهار فنجان شیر نارگیل احتیاج دارید. مقصودمان از شیرنارگیل همان مایع‌ شیری رنگی است كه در میوه نارگیل وجود دارد. این سه را با هم مخلوط كرده و - قلیون روشن قلهک - از آن به عنوان شامپو استفاده كنید. شاید در وهله اول به‌نظرتان سخت بیاید كه به جای استفاده از شامپو‌های صنعتی كه كف می‌كنند از شامپویی استفاده كنید كه كف تولید نمی‌كند اما كمی صبور باشید. استفاده از این - قلیون روشن قلهک - شامپو و ماساژ سر با آن می‌تواند به منافذ پوست سر شما اجازه نفس كشیدن بدهد و با تحریك فولیكول‌های مو به رشد بهتر آنها كمك كند. برای استفاده از این شامپوی گیاهی آن را روی كف سرتان بریزید و به آرامی با كمك بند دوم انگشتان‌تان روی سر ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت 15 تا 20 دقیقه روی سرتان بماند. سپس آن را آبكشی كنید.

تقویت مو با عصاره گزنه + زیتون - قلیون روشن قلهک -

ترکیب این دو عصاره​ای برای - قلیون روشن قلهک - رویش دوباره‌ موها است.حتما درباره خواص گزنه بسیار شنیده‌اید و می‌دانید كه این گیاه یكی از معروف‌ترین گیاهان دارویی است كه امروزه در سراسر جهان از آن برای تهیه شامپو‌ها و لوسیون‌های صنعتی و - قلیون روشن قلهک - گیاهی برای تقویت و رویش دوباره مو استفاده می‌كنند. اما بی‌شك استفاده - قلیون روشن قلهک - از عصاره این گیاه به طور مستقیم اثری متفاوت و اعجاب‌انگیز دارد. گیاه گزنه را می‌توانید از فروشگاه‌های گیاهان دارویی تهیه كنید یا اگر به مناطق كوهستانی دسترسی دارید، تازه آن را بچینید اما مراقب باشید كه هنگام لمس كردن این گیاه از دستكش - قلیون روشن قلهک - استفاده كنید چون ساقه این گیاه پوست را می‌گزد و موجب خارش و سوزش می‌شود، به همین دلیل است كه به آن گزنه می‌گویند. اما اگر می‌خواهید عصاره گزنه را خودتان تهیه كنید و از آن برای رویش مجدد موها و تقویت آنها استفاده كنید باید برگ‌های - قلیون روشن قلهک - تازه‌ - قلیون روشن قلهک - گزنه را درون روغن زیتون بریزید و آن را در محیطی تاریك و سرد به مدت - قلیون روشن قلهک - 2 تا 3 هفته قرار دهید. در - قلیون روشن قلهک - نهایت شما عصاره‌ای از گزنه خواهید داشت كه می‌توانید با خیال راحت از آن برای ماساژ پوست سرتان استفاده كنید. هر بار چند قطره از این عصاره را روی پوست سر بریزید و به آرامی آن را ماساژ دهید. این - قلیون روشن قلهک - عصاره می‌تواند با تحریك ریشه‌های مو علاوه بر بهبود رویش موهای شما حتی ریشه موهای از دست رفته شما را تحریك كند و آنها را به رویش مجدد وادارد. در صورتی كه با مالش یك یا دو قطره از این گیاه روی پوست سر احساس خارش شدید كردید بهتر است گیاه دیگری را برای تقویت موهای‌تان انتخاب كنید یا - قلیون روشن قلهک - با متخصص طب سنتی مشورت كنید.

تقویت مو با نعناع + آب

این ترکیب رشد موها را چند برابر می‌كند. یكی دیگر از روش‌های تحریك فولیكول‌های مو برای رشد - قلیون روشن قلهک - بهتر استفاده از روغن یا عصاره به دست آمده از گیاه نعناع است. این عصاره را می‌توانید به‌راحتی از داروخانه‌ها تهیه كنید. حواس‌تان باشد كه عصاره یا روغن به‌دست آمده از نعناع با مایعی كه از جوشاندن برگ‌های نعناع به‌دست می‌آید متفاوت است. برای استفاده از عصاره نعناع باید آن را رقیق كنید، بنابراین 3 قاشق چای‌خوری آب را در ظرفی كوچك بریزید و - قلیون روشن قلهک - به آن 3 قطره عصاره نعناع اضافه كنید و پس از هم زدن از آن برای ماساژ پوست سرتان استفاده كنید. سرانگشتان هر دو دست را به این روغن آغشته كنید یا آن را آرام‌آرام روی سرتان بریزید و به‌آرامی پوست سر - قلیون روشن قلهک - را مالش دهید. نگران نباشید عصاره نعناع آسیبی به پوست و تار موی شما نمی‌زند. این عصاره تنها موجب تحریك ریشه موها - قلیون روشن قلهک - شده و به رشد بهتر تارها و موهای ریزی كه نیاز به تقویت دارند كمك می‌كند. فراموش نكنید كه هنگام استفاده از این عصاره - قلیون روشن قلهک - آن را با آب كمی رقیق كنید.

تقویت مو با روغن زیتون + عصاره اسطوخودوس

این - قلیون روشن قلهک - ترکیب پرپشتی موها را بیشتر می‌كند. اگر به دنبال یك لوسیون طبیعی هستید كه بتوانید به صورت روزانه از آن برای شست‌و‌شوی موهای‌تان استفاده كنید و به طور همزمان - قلیون روشن قلهک - علاوه بر از بین بردن شوره سر به پرحجم - قلیون روشن قلهک - شدن موهای‌تان كمك - قلیون روشن قلهک - كنید حتما این نسخه را تجربه كنید. برای تهیه و استفاده از این لوسیون دست‌كم یك ماه فرصت لازم دارید. یك فنجان عصاره اسطوخودوس را تهیه كنید - قلیون روشن قلهک - و آن را با میزان برابر - قلیون روشن قلهک - روغن زیتون خالص كه فرآوری نشده باشد، مخلوط كرده و آن را به مدت 3 تا 4 هفته در محیط تاریك و سرد قرار دهید. می‌توانید از یك بطری تیره‌رنگ استفاده كنید یا اگر بطری تیره رنگ دردسترس ندارید دور بطری را با فویل خوب بپیچید تا نور به این تركیب نرسد. سپس آن را در - قلیون روشن قلهک - طبقه پایین یخچال قرار دهید و اجازه دهید 3 تا 4 هفته در این شرایط باقی بماند. از این لوسیون می‌توانید هر شب برای ماساژ موهای‌تان استفاده كنید. آن را به آرامی روی - قلیون روشن قلهک - پوست و ساقه موها ماساژ دهید و فراموش نكنید كه از كلاه حمام یكبار مصرف برای محافظت از موها و پیشگیری از آلودگی بالشت استفاده كنید. فردا صبح با یك شامپوی ملایم روزانه گیاهی موهای‌تان را بشویید. با استفاده از این لوسیون نه تنها باكتری‌ها و شوره را از پوست سر دور می‌كنید بلكه می‌توانید به پرحجم شدن موهای‌تان نیز كمك كنید.


تقویت مو با نخود + گل بابونه + گل خطمی

اگر نگران موخره‌ها هستید از این ترکیب گیاهی استفاده کنید. برای درمان موخره در طب سنتی ایران - قلیون روشن قلهک - شیوه‌ها و داروهای گیاهی مختلفی وجود دارد که یکی از ساده‌ترین آنها که امکان تهیه و استفاده آن در منزل نیز وجود دارد استفاده از جوشانده شیرین‌بیان - قلیون روشن قلهک - است. برای تهیه این دارو یک پیمانه شیرین‌بیان را با 3 پیمانه آب درون ظرفی ریخته و به مدت نیم ساعت روی حرارت کم می‌گذاریم، سپس اجازه می‌دهیم تا جوشانده سرد شود و آن را به کمک صافی صاف کرده و به نوک موها که به موخوره مبتلا شده است، می‌زنیم. استفاده از ترکیب بابونه و گل - قلیون روشن قلهک - خطمی نیز برای درمان موخوره توصیه شده است. مخلوط این 2 گیاه را دم کرده و پس از صاف کردن به شیوه بالا روی موها و محل موخره ماساژ می‌دهیم، اما در - قلیون روشن قلهک - افرادی که بیماری موخوره در آنها بسیار شدید است، بهتر است - قلیون روشن قلهک - از خمیر آرد - قلیون روشن قلهک - نخود استفاده کرد. برای تهیه این خمیر نیم - قلیون روشن قلهک - کیلو آرد نخود را با 200 گرم برگ مورد و نیم کیلو حنا و آب مخلوط - قلیون روشن قلهک - کرده و خمیری - قلیون روشن قلهک - تهیه می‌کنیم. این خمیر - قلیون روشن قلهک - را به 5 قسمت تقسیم کرده و 5 شب روی سر می‌گذاریم و صبح با - قلیون روشن قلهک - آب و گل سرشوی آن را می‌شوییم. این خمیر داروی بسیار مفیدی - قلیون روشن قلهک - برای درمان موخوره‌های بسیار شدید و پیشرفته است. ‌

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram