تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن نارمک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00309.html
۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۸

8علت سیاهی و تیرگی دور چشم

تیرگی یا سیاهی پوست دور چشم یکی از عارضه‌هایی است که با برطرف کرن علل به‌وجود آورنده، می‌توان از شر آن خلاص شد. به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، تیرگی دور چشم یکی از عارضه‌های پوستی است که در زیر پلک‌های پایین مردان و زنان بروز می‌کند، اغلب به صورت یک نیم دایره تیره زیر چشم دیده می‌شود و بسیاری از افراد علت آن را ناشی از پیری می‌دانند اما خانم ها، چون به زیبایی پوست اهمیت زیادی می‌دهند اغلب از تیرگی دور چشم گلایه دارند.

قُل قُل: تیرگی یا سیاهی پوست دور چشم یکی از عارضه‌هایی است که با - قلیون روشن نارمک - برطرف کرن علل به‌وجود آورنده، می‌توان از شر آن خلاص شد.

تیرگی دور چشم یکی از عارضه‌های پوستی است که در زیر پلک‌های پایین - قلیون روشن نارمک - مردان و زنان بروز می‌کند، اغلب به صورت یک نیم دایره تیره زیر چشم دیده می‌شود و بسیاری از افراد علت آن را ناشی از پیری می‌دانند اما خانم ها، چون به زیبایی پوست اهمیت زیادی می‌دهند اغلب از تیرگی دور چشم گلایه دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - قلیون روشن نارمک - از باشگاه خبرنگاران جوان ،بر اساس نظر متخصصان سالمندان، افرادی که دارای سابقه ژنتیکی دارند و تیره پوستان بیشتر در معرض ابتلا به تیرگی پوست دور چشم - قلیون روشن نارمک - هستند.

مهمترین علل تیرگی پوست دور چشم چیست؟
خستگی - قلیون روشن نارمک - پوست دور چشمتان را پیر و تیره می‌کندالبته باید توجه داشت که خستگی نیز می‌تواند یک توضیح منطقی برای بروز تیرگی در دور چشم باشد و این قبیل - قلیون روشن نارمک - تیرگی‌های دور چشم که به دلیل خستگی بروز می‌کنند، نگران کننده نیستند و به مراقبت پزشکی نیاز - قلیون روشن نارمک - ندارند چرا که با استراحت، چشم فرصت پیدا می‌کند به حالت طبیعی خود بازگردد و عوارضی، چون تیرگی دور چشم در این صورت از بین خواهد رفت.

در صورت خستگی بیش از حد فقط با چند ساعت خوابیدن رنگ پوست دور چشم فرد به حالت عادی خود باز می‌گردد، اما - قلیون روشن نارمک - در کسانی که دچار کم‌خوابی یا بی‌خوابی هستند، پوست خسته می‌شود و در نتیجه بافت‌های پوستی تیره‌تر به نظر می‌آیند و رگ‌های خونی زیر پوست دیده می‌شوند.

همچنین بی‌خوابی نیز می‌تواند باعث ایجاد مایع - قلیون روشن نارمک - در زیر چشمان شما شود و پف و سیاهی پوست - قلیون روشن نارمک - دور چشم در این صورت سراغ افراد می‌آید.
مراقب نور خورشید و تاثیر آن در پوست دور چشمتان باشید

قرار گرفتن در معرض نور خورشید می‌تواند بدن شما را به تولید بیش از حد ملانین (رنگدانه که رنگ پوست شما را تعیین می‌کند) تشویق کند و نور خورشید بیش از حد مخصوصا برای چشم می‌تواند باعث ایجاد رنگدانه در اطراف پوست چشم شود.


پیری، پوست دور چشمتان - قلیون روشن نارمک - را تیره می‌کند
پیری - قلیون روشن نارمک - طبیعی پوست یکی دیگر از علل رایج تیرگی پوست دور چشم محسوب می‌شود، با افزایش سن پوست - قلیون روشن نارمک - سست‌تر می‌شود همچنین چربی و - قلیون روشن نارمک - کلاژن مورد نیاز برای حفظ الاستیسیته کاهش می‌یابد و به دنبال - قلیون روشن نارمک - آن رگ‌های خونی تیره زیر پوست قابل رویت هستند و ناحیه زیر چشم‌های شما را تیره می‌کنند.
تلویزیون، موبایل و کامپیوتر پوست دور چشم را سیاه و پیر می‌کند

تماشای تلویزیون یا خیره شدن به صفحه نمایش کامپیوتر می‌تواند موجب بروز سیاهی و پف و پیری پوست دور چشم شما شود، زیرا در این صورت به چشم شما فشار وارد می‌شود و این فشار می‌تواند عروق خونی اطراف چشم شما را بزرگ کند که در نتیجه، پوست اطراف چشم شما تیره‌تر به نظر می‌رسد.


تیرگی پوست با آلرژی و خشکی چشم

واکنش‌های آلرژیک و خشکی چشم می‌تواند موجب بروز تیرگی و پف پوست دور چشم شود، هنگامی که - قلیون روشن نارمک - یک واکنش آلرژیک رخ می‌دهد، بدن شما هیستامین‌ها را به عنوان پاسخ به باکتری‌های مضر آزاد می‌کند و به دنبال آن علائم آزار دهنده آلرژی چشمی از جمله خارش، قرمزی و سوزش در چشم بروز می‌کند.

هیستامین‌ها باعث دیده شدن و برجسته شدن رگ‌های خونی زیر چشم شما - قلیون روشن نارمک - می‌شوند و به دنبال آن پوست دور چشم شما تیره به نظر می‌رسد همچنین - قلیون روشن نارمک - بسیاری از افراد در زمان بروز آلرژی چشم خود را مدام مالش می‌دهند و این کار باعث التهاب و تورم رگ‌های خونی می‌شود و در بروز چروک و تیرگی پوست چشم موثر است.کم آبی پوست دور چشمتان را تیره می‌کند

از دست دادن آب بدن یک علت رایج بروز تیرگی و پف پوست دور چشم شما محسوب می‌شود، بدن - قلیون روشن نارمک - شما هنگامی که مقدار مناسب آب دریافت نمی‌کند، پوست زیر چشم شروع به - قلیون روشن نارمک - خشن شدن می‌کند و دور چشم شما تیره می‌شود.

۸ علت سیاهی و تیرگی پوست دور چشم
سابقه خانودگی عامل تیرگی و پف دور چشم .سابقه خانوادگی نیز در بروز تیرگی و پف پوست دور چشم شما نقش دارد، این عارضه می‌تواند یک موضوع ارثی باشد،در این صورت از اوایل دوران کودکی تیرگی یا پف پوست دور چشم دیده می‌شود و ممکن است در آینده این عارضه از بین برود یا تشدید شود.
بیماری تیروئید عامل تیرگی و پف دور چشم همچنین به نظر متخصصان بیماری تیروئید نیز می‌تواند عامل بروز تیرگی و پف پوست دور چشم باشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram