تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00164.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۶

۳ روش طبیعی برای تقویت مو

برای داشتن موهایی براق و نرم نیازی به هزینه‌های سنگین نیست، بلکه می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کم و راهکارهایی طبیعی به این هدف دست یابید.

قُل قُل:برای داشتن موهایی براق و نرم نیازی به هزینه‌های سنگین نیست، بلکه می‌توانید با - قلیون روشن هروی - هزینه‌ای بسیار کم و راهکارهایی طبیعی به این هدف - قلیون روشن هروی - دست یابید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، اکثر افراد تصور می‌کنند داشتن موهایی صاف - قلیون روشن هروی - مستلزم هزینه‌های سنگین و درمان‌های گران قیمت است در حالی که این تصور کاملاً اشتباه است چون با استفاده از چند ماده خوراکی در دسترس و دستورالعمل‌هایی که به نقل - قلیون روشن هروی - از سایت "ریوادرمی" آورده شده است می‌توانند سلامت موهایتان را بیشتر کنید.

۱) آب پیاز:

یکی از بهترین و مؤثرترین درمان‌های خانگی برای داشتن موهایی ابریشمی و هم‌چنین مقابله با ریزش مو استفاده از آب پیاز است. تنها چیزی که - قلیون روشن هروی - نیاز دارید، دو تکه پیاز قرمز خام - قلیون روشن هروی - است. تکه‌های پیاز را به قطعات بسیار ریز خُرد کرده و آب آن را بگیرید. سپس آب پیاز - قلیون روشن هروی - را به مقداری زیاد روی پوست سر خود بمالید. به مدت نیم ساعت - قلیون روشن هروی - بگذارید آب پیاز روی پوست سرتان بماند و سپس سرتان را با شامپوی ملایم بشویید. پیاز سرشار از گوگرد است که رشد بافت‌های کلاژن را تحریک می‌کند.

۲) - قلیون روشن هروی - ماسک شنبلیله:

یکی از راهکارهای طبیعی دیگر استفاده از شنبلیله است. دانه‌های شنبلیله را از شب تا صبح خیس کنید. زمانی که دانه‌ها نرم شدند، آن‌ها را به حالتی خمیری شکل دربیاورید. مخلوط این خمیر را با شیر دلمه (لخته یا بریده) شده به صورت یک ماسک درآورده و روی موهای خود را با آن - قلیون روشن هروی - بپوشانید. ماسک را تا زمانی که روی موهایتان خشک شود، رها کنید. سپس از یک شامپوی ملایم - قلیون روشن هروی - و آب گرم برای شستن موهایتان استفاده - قلیون روشن هروی - کنید.

۳) ماسک تخم‌مرغ و شیر دلمه - قلیون روشن هروی - شده:

تخم‌مرغ و شیر دلمه شده هر دو - قلیون روشن هروی - به طور جداگانه به عنوان راهکارهایی برای داشتن موهای نرم استفاده می‌شوند اما ترکیب آن‌ها نتیجه بهتری به همراه دارد. برای تهیه این ماسک زرده تخم‌مرغ را با مقداری شیر لخته شده به هم بزنید تا مخلوطی خمیری به دست آید. از انگشتان خود برای شانه کردن موهایتان با این ماسک استفاده کنید. این ماسک را برای ۲۰ - قلیون روشن هروی - تا ۳۰ دقیقه روی موهایتان رها کنید - قلیون روشن هروی - و سپس موهایتان را با شامپویی ملایم بشویید. برای رهایی از شر بوی بد تخم‌مرغ از موهایتان نیز راهکاری طبیعی وجود دارد. به این صورت که کمی آب‌لیمو را با آب سرد رقیق کرده و هنگام آبکشی موهایتان از آن استفاده کنید.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram