تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن ولنجک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00240.html
۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۰

استفاده از این ماسک صورت خطرناک برای صورت ممنوع

ماسک های صورت و ماسک های خانگی در بین خانم ها رواج زیادی دارد، اما برخی از این ماسک ها نه تنها برای پوست مفید نیست، بلکه برای پوست خطرناک است که در ادامه به این ماسک خانگی خطرناک اشاره می شود

قُل قُل:ماسک های صورت و ماسک های خانگی در بین خانم ها رواج زیادی دارد، اما برخی از این ماسک ها نه تنها برای پوست مفید نیست، بلکه برای پوست خطرناک است که در ادامه به این ماسک خانگی خطرناک اشاره می شود


به گزارش سلامت - قلیون روشن ولنجک - نیوز به نقل از سیمرغ،همه افراد خواهان پوستی زیبا، بدون چین و چروک یا آکنه صورت هستند، برای دستیابی به پوستی زیبا انواع راهکار‌ها وجود دارد ازجمله مصرف مواد خوراکی سالم، اهمیت به - قلیون روشن ولنجک - نظافت پوست، مصرف مایعات به میزان کافی و - قلیون روشن ولنجک - انجام برخی درمان‌های پوستی بسته به تشخیص پزشک که می‌تواند آسیب‌های ناشی از اشعه‌های مضر خورشید، افزایش سن، بارداری در بانوان و آکنه پوستی را از بین ببرد.

یکی از راهکار‌های محبوب برای داشتن پوستی زیبا و بدون چین و چروک که - قلیون روشن ولنجک - طرفداران فراوان دارد ماسک‌های - قلیون روشن ولنجک - گیاهی صورت با استفاده از مواد طبیعی است.

بسیاری از افراد به دلیل تمایل نداشتن به استفاده از مواد شیمیایی از ماسک‌های خانگی برای رفع مشکل‌های پوستی و داشتن پوستی زیبا وبدون چین و چروک استفاده می‌کنند، اما یافته‌های محققان نشان می‌دهند این مواد به ظاهر بی خطر نیز می‌توانند سبب آسیب شدید پوستی شوند.

از جمله مواد طبیعی خطرناک برای پوست، ماسک با استفاده از سفیده تخم مرغ است؛ بسیاری از افراد سفیده تخم مرغ را برسطح پوست خود می‌گذارند تا پوستی سفت و درخشان داشته باشند. یافته‌های محققان نشان می‌دهند در صورت آلودگی تخم مرغ - قلیون روشن ولنجک - خام به سالمونلا، امکان سرایت آن به دهان به دلیل استفاده از ماسک در کل صورت وجود دارد.

همچنین در صورت وجود آکنه، زخم یا خراشیدگی برسطح پوست تخم مرغ آلوده به سالمونلا می‌تواند سبب ورود عفونت به درون بدن شود.

ماسک‌های گیاهی با استفاده از آب لیموترش نیز می‌توانند سبب ایجاد واکنش، حساسیت شدید پوستی، ایجاد التهاب و حتی در مواردی سوختگی درجه دو در - قلیون روشن ولنجک - پوست افراد شوند؛ واکنش سیستم ایمنی بدن برخی افراد به لیموترش بسیار جدی است؛ کارشناسان هشدار می‌دهند افراد بدون رقیق کردن لیموترش با آب یا موادی چون آلوئه ورا از این ماسک بر روی پوست خود استفاده نکنند زیرا درمان سوختگی پوست با لیموترش می‌تواند از یک هفته یا چند ماه به طول انجامد.


عوارض استفاده از دارچین در ساخت ماسک صورت


استفاده از دارچین هم برای ایجاد درخشندگی و رفع لکه‌های پوستی سبب ایجاد قرمزی و حساسیت شدید پوست می‌شود.

دارچین ماده غذایی فوق العاده مفید با مزایایی چون دارا بودن آنتی اکسیدان و خواص ضد باکتریایی است و در درمان زخم استفاده می‌شود، اما جزو یکی از آلرژی زا‌ترین مواد خوراکی است حتی اگر آلرژی خوراکی به دارچین نداشته باشید امکان دارد در اثر - قلیون روشن ولنجک - تماس سطح وسیعی از پوست با این ادویه دچار آلرژی پوستی، التهاب، - قلیون روشن ولنجک - سوختگی، قرمز شدن، خارش و ایجاد کهیر شوید.

استفاده - قلیون روشن ولنجک - از سرکه سیب بر سطح پوست بدون رقیق کردن آن نیز می‌تواند سبب واکنش‌های آلرژیک شدید درافراد شود؛ سرکه سیب دارای - قلیون روشن ولنجک - اسید بسیار - قلیون روشن ولنجک - قوی است و می‌تواند آسیب شدید - قلیون روشن ولنجک - به پوست صورت برساند.


از این ماده نباید برروی سطح آسیب دیده پوست استفاده شود، - قلیون روشن ولنجک - زیرا می‌تواند سبب تحریک پوستی، سوختگی و آسیب شدید شود.

این ماده حتی می‌توان سبب آسیب و التهاب - قلیون روشن ولنجک - چشم و قرنیه شود - قلیون روشن ولنجک - به همین دلیل توصیه می‌شود افراد از - قلیون روشن ولنجک - این ماده برای رفع مشکل‌های پوستی خود استفاده نکنند.

کارشناسان توصیه می‌کنند افراد - قلیون روشن ولنجک - همیشه - قلیون روشن ولنجک - از محصول‌های بهداشتی که دارای آلودگی نیستند برای رفع مشکل‌های پوستی خود - قلیون روشن ولنجک - استفاده کنند تا پوستی زیبا داشته باشند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram