تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن چیتگر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00302.html
۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰

آیا لیزر موهای زائد ضرر دارد؟

لیزر موهای زائد یک روش نسبتا جدید برای رفع موهای زائد است که در این مطلب به مهم ترین سوالات در مورد این روش پاسخ داده می شود هر چیزی که لازم است در مورد لیزر موهای زائد بدانیم؟

قُل قُل: لیزر - قلیون روشن چیتگر - موهای زائد یک روش نسبتا جدید برای رفع موهای - قلیون روشن چیتگر - زائد است که در این مطلب به مهم ترین سوالات در مورد این روش پاسخ داده می شود
هر چیزی که لازم است در مورد لیزر موهای زائد بدانیم؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیمرغ، دستگاه ها و روش های لیزر درمانی مختلفی وجود دارد که - قلیون روشن چیتگر - برای - قلیون روشن چیتگر - رفع موهای - قلیون روشن چیتگر - زائد بدن به کار برده می شوند.لیزر موهای زائد بر اساس تولید انرژی به شکل گرما کار می کند. این گرما توسط رنگدانه های موجود در فولیکول و مو جذب می شود و باعث از بین رفتن آنها می شود. لیزر برای افراد دارای موی تیره و پوست روشن بسیار موثر است، اما این مسئله به ین معنا نیست که اگر دارای - قلیون روشن چیتگر - پوست تیره یا موی روشن هستید نمی توانید از لیزر استفاده کنید.

با دستگاه های جدیدتر لیزر حتی افرادی که دارای موهای روشن یا نازک و یا پوست تیره تر هستند، می توانند از فناوری لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنند. اگر شما از این دسته افراد هستید، نگران نباشید؛ اما بهتر است در رابطه با مرکز درمانی که به آن مراجعه کرده اید تحقیقات کافی انجام دهید و از اطمینان حاصل کنید که مرکز درمانی مورد نظر شما دارای تجهیزات لازم برای انجام این کار است.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

لیزر موهای زائد بدون درد نیست، اما درد آن کاملا قابل تحمل است. به علاوه فرایند انجام لیزر درمانی خیلی سریع انجام می شود. پس از اتمام هر جلسه فرد - قلیون روشن چیتگر - ممکن است در محل انجام درمان - قلیون روشن چیتگر - کمی احساس گرما یا خارش - قلیون روشن چیتگر - کند و یا محل کمی قرمز شود، اما این موادر کاملا طبیعی بوده و طی 20 دقیقه و حداکثر 2 ساعت برطرف می شوند. - قلیون روشن چیتگر - اگر همچنان نگران درد لیزر درمانی هستید، بهتر است بدانید برخی تجهیزات دارای خنک کننده هایی هستند که پوست را بلافاصله قبل - قلیون روشن چیتگر - و بعد - قلیون روشن چیتگر - از درمان خنک می کنند.

نکته مهم دیگری که باید مد نظر داشته باشید، - قلیون روشن چیتگر - تجربه اپراتور انجام - قلیون روشن چیتگر - دهنده لیزر است. توصیه می شود مرکزی را برای انجام این کار انتخاب کنید که دارای متخصص پوست و اپراتور با تجربه باشد. در غیر این صورت احتمال بروز عوارض جانبی افزایش - قلیون روشن چیتگر - خواهد یافت. عوارض جانبی احتمالی لیزر درمانی عبارتند از - قلیون روشن چیتگر - سوختگی پوست، تاول، تجمع رنگدانه ها و زخم که - قلیون روشن چیتگر - اگر فردی با تجربه و تحت نظر متخصص پوست این کار را انجام دهد، احتمال بروز این عوارض خیلی کم خواهد بود.

قبل از شروع فرایند لیزر درمانی اپراتور یا پزشک متخصص سوالاتی در مورد سوابق پزشکی و - قلیون روشن چیتگر - شرایط پوستی - قلیون روشن چیتگر - تان از شما می پرسد و در زمان انجام درمان نیز از شما می خواهد یک عینک مخصوص به چشم های خود بزنید تا - قلیون روشن چیتگر - از چشم هایتان در مقابل نور لیزر محافظت کنید. به علاوه قبل از شروع درمان اگر سوالی دارید یا مسئله مبهمی در رابطه با لیزر درمانی در ذهن شما وجود دارد، با اپراتور مطرح کنید، تمام سوالات شما به طور کامل توضیح داده می شوند.


روش های مراقبت - قلیون روشن چیتگر - از پوست قبل از لیزر موهای زائد

روز انجام لیزر درمانی - قلیون روشن چیتگر - لوسیون ها، کرم ضد آفتاب و مواد آرایشی معمول خود را استفاده نکنید. هر یک از این مواد ممکن است با لیزر واکنش نشان داده و باعث رنگ پریدگی پوست شود. در زمان انجام لیزر درمانی لازم است پوستتان کاملا تمیز بوده و هیچ چیز دیگری روی آن قرار نداشته باشد. اگر از داروهای پوستی و کرم های موضعی با نسخه برای پوست خود استفاده می کنید، بهتر است - قلیون روشن چیتگر - 2 تا 4 هفته قبل از انجام لیزر درمانی مصرف آنها را متوقف کنید.


اصلاح کردن موها - قلیون روشن چیتگر - قبل از لیزر موهای زائد

وکس ریشه مو را بیرون می کشد، در حالیکه لیزر ریشه مو را هدف قرار می دهد، بنابراین استفاده از - قلیون روشن چیتگر - وکس قبل از لیزر موهای زائد انجام این روش را بی فایده می - قلیون روشن چیتگر - کند. از - قلیون روشن چیتگر - طرف دیگر بلند بودن موهای زائد انرژی لیزر را به خود - قلیون روشن چیتگر - جذب کرده و این انرژی در جایی نامناسب استفاده می شود. برای نتیجه بهتر لازم است - قلیون روشن چیتگر - یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر درمانی موهای زائد خود را با استفاده از ژیلت اصلاح کنید. با - قلیون روشن چیتگر - انجام این کار هنوز ریشه مو در زیر پوست و در فولیکول وجود دارد تا انرژی لیزر را به خود جذب کند.

دقت داشته باشید که در دوره انجام لیزر درمانی - قلیون روشن چیتگر - و حداقل تا سه هفته قبل از انجام آن استفاده از وکس، نخ اصلاح و یا کمرنگ کردن و بی رنگ کردن موها ممنوع است.


استفاده از صندلی های سوالار قبل از لیزر موهای زائد خطرناک است؟

همه شما تقریبا خطر برنزه کردن بدن با استفاده از صندلی های سولار را می دانید. علاوه بر آن زمانی که پوست شما رنگ طبیعی خود را ندارد، خطر بروز عوارضی مانند پیسی و رنگ پریدگی پوست افزایش خواهد یافت. اما افراد با پوستی به رنگ طبیعی، هر رنگی، می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند. توصیه می شود سه هفته قبل و بعد از انجام لیزر از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب کنید. - قلیون روشن چیتگر -


متوقف کردن داروها قبل از لیزر موهای زائد

داروهای حساس به نور، - قلیون روشن چیتگر - مانند آکوتان، پوست - قلیون روشن چیتگر - شما را به نور UV موجود در لیزر حساس تر خواهد کرد و منجر به بروز واکنش هایی مانند تاول یا تغییر رنگ پوست خواهد شد. معمولا توصیه می کنیم مصرف خوراکی این داروها را متوقف کنند.


فرایند لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟

بسته به مکان - قلیون روشن چیتگر - تحت درمان، زمان انجام لیزر موهای زائد متفاوت خواهد بود، اما به هرحال زمان انجام این روش درمانی زیاد طولانی نیست. به عنوان مثال لیزر بالای لب تنها چند دقیقه طول می کشد، در حالیکه لیزر موهای زائد پشت یا پاها ممکن است تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشد.


آیا لازم است لیزر موهای زائد تکرار شود؟

لیزر موهای زائد به طور دائم تراکم موهای زائد را به طور قابل توجهی کاهش می دهد، اما آنها را به طور کامل از بین نمی برد. تغییرات هورمونی مربوط به دوران بارداری و داروهای ضد بارداری بر روی میزان رشد موها تاثیر می گذارند و اثر بخشی درمان را تا حدی کاهش می دهند. اغلب مراجعه کنندگان طی یک دوره چهار جلسه ای به کلینیک لیزر درمانی مراجعه می کنند که فاصله هر دو جلسه از یکدیگر چهار - قلیون روشن چیتگر - هفته است. - قلیون روشن چیتگر - بسته به پاسخ بدن در مقابل لیزر درمانی ممکن است به جلسات بیشتری احتیاج داشته باشید.

گرچه لازم است برای رسیدن به نتیجه مطلوب جلسه ها را تکرار کنید، اما تغییر - قلیون روشن چیتگر - میزان رشد و تراکم موها را پس از همان جلسه - قلیون روشن چیتگر - اول - قلیون روشن چیتگر - مشاهده خواهید کرد. موها پس از جلسه اول نازک تر و دارای سرعت رشد کمتری خواهد بود.


مراقبت های پس از لیزر موهای - قلیون روشن چیتگر - زائد

لیزر موهای زائد در اصل نوعی - قلیون روشن چیتگر - آسیب گرمایی است، بنابراین ممکن است پس از لیزر کردن موهای خود پوست محل مورد نظر کمی ملتهب شده باشد. این التهاب طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد، اما لایه برداری پوست در این زمان باعث تحریک آن می - قلیون روشن چیتگر - شود. شستن و مالش دادن پوست در این زمان باعث بروز زخم خواهد شد.


پس - قلیون روشن چیتگر - از لیزر درمانی انجام برخی فعالیت ها را متوقف کنید

پس از لیزر درمانی پوست شما 48 ساعت وقت نیاز دارد تا بهبودی کامل پیدا کند. بنابراین برای ورزش کردن به هیچ وجه عجله نکنید. در هنگام انجام حرکات ورزشی مالیده شدن لباس ها به - قلیون روشن چیتگر - پوست ظریف بدن باعث تحریک آن می شود. به علاوه تا 48 ساعت از رفتن به سونای بخار و آب داغ اجتناب کنید.

- قلیون روشن چیتگر -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram