تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون روشن گیشا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00092.html
۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۷

آنچه باید درباره «لیپوساکشن» بدانید

فوق تخصص جراحی ترمیمی و زیبایی گفت: به طور کلى اگر عمل ساکشن با رعایت موازین صحیح و توسط افراد متخصص انجام شود، جزو اعمال جراحى کم خطر شناخته شده است.

قُل قُل:فوق تخصص جراحی ترمیمی و زیبایی گفت: به طور کلى اگر عمل ساکشن با رعایت موازین صحیح و - قلیون روشن گیشا - توسط افراد متخصص انجام شود، جزو اعمال جراحى کم - قلیون روشن گیشا - خطر شناخته شده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس، محسن ایزدی، فوق تخصص جراحی ترمیمی، پلاستیک و زیبایی، اظهار داشت: در دهه نود میلادى با شایع شدن ساکشن و بر سر زبان افتادن - قلیون روشن گیشا - آن در سراسر جهان مثل هر پدیده جدید دیگرى مردم بیش از حد به آن روى آوردند و انجام این عمل بدون در نظر گرفتن اصول علمى و توسط افرادى که براى اینکار آموزش کافى ندیده بودند باعث عوارض زیاد و حتى مرگ و میر خارج از استاندارد شد.


وی ادامه داد: به همین علت نوعى بد بینى خاص نسبت - قلیون روشن گیشا - به این عمل به وجود آمد که هنوز هم در بعضى از افراد جامعه وجود دارد اما واقعیت این است که با گذشت زمان و به وجود آمدن استانداردهاى علمى و دخالت مراجع قانونى علمى مانند انجمن بین‌المللى جراحان پلاستیک باعث شد که عوارض آن بسیار پائین آمده و در - قلیون روشن گیشا - حد قابل قبول نسبت به نتیجه‌اى که بیمار - قلیون روشن گیشا - از این عمل می‌گیرد، باشد.


این فوق تخصص جراحی ترمیمی، پلاستیک و زیبایی بیان داشت: امروزه به - قلیون روشن گیشا - طور - قلیون روشن گیشا - کلى اگر این عمل با رعایت موازین صحیح علمى و توسط افراد متخصص که براى این - قلیون روشن گیشا - کار تعلیم کافى دیده‌اند انجام شود، جزو اعمال جراحى کم خطر شناخته شده و اینک «لیپوساکشن» در سراسر جهان بیش از هر نوع جراحى پلاستیک و زیبائى انجام می‌شود.


ایزدی گفت: امروزه بسیارى از بیماران مراجعه کننده از پزشک - قلیون روشن گیشا - خود در خواست - قلیون روشن گیشا - دارند براى از بین بردن چربى زاید اندام و بدن آنها از وسایل جدیدتر مثل «لیپوماتیک اولترا سوند کرایو‌»و «لیزر لیپولیز» و غیره استفاده کنند، با این تصور غلط که این وسائل عوارض کمترى دارند.


وی اضافه کرد: توضیح این است که اگر چربى‌هاى زاید مقدار بسیار کمى باشند؛ مانند آنچه که در غبغب و یا نزدیک مفاصل وجود دارد و فقط با ذوب کردن چربى - قلیون روشن گیشا - بدون نیاز به ساکشن اجازه بدهیم که توسط بدن جذب بشوند که هیچ، اما در مورد چربى‌هاى بیشتر که نیاز به - قلیون روشن گیشا - ساکشن است باید گفت که این دستگاه‌ها خود همان ساکشن هستند.


این فوق تخصص جراحی ترمیمی، پلاستیک و زیبایی خاطرنشان کرد: با وسائل و کار بیشتر که در مورد اکثر آنها تخریب سلول‌هاى چربى است، به وسیله لیزر یا امواج صوتى و غیره به اضافه اینکه کانولا (لوله ساکشن) آنها بعضاً حرکات اضافى مانند چرخش و دوران هم می‌کند؛در نتیجه هرگز نمی‌تواند عوارض آنها کمتر از ساکشن معمولى باشد.


ایزدی تصریح کرد: چون این دستگاه‌ها معمولأ پیچیده ترند و کار با آنها بسیار زمان برتر از ساکشن معمولى است، زمان بیهوشى بیمار هم طولانى تر می‌شود؛ ضمن اینکه برخى از آنها تایید FDA یعنى سازمان غذا و دارویى آمریکا را که یک سازمان بین‌اللمللى است و مورد قبول تمامى پزشکان دنیاست را ندارند.


وی افزود : - قلیون روشن گیشا - اما همه اینها به این معنى نیست که از این دستگاه‌ها نباید استفاده کرد؛ بدون تردید اینها کارایى بیشترى از ساکشن معمولى دارند و در برخى موارد خاص می‌توانند براى بیمار مفید و نتیجه عمل بهترى را داشته باشند؛ به شرط آنکه متخصص مربوطه دانش و تجربه لازم را در زمینه این دستگاه‌ها داشته و برحسب نیاز - قلیون روشن گیشا - بیمار و - قلیون روشن گیشا - موارد معین از آنها استفاده کند.

این فوق تخصص جراحی ترمیمی، پلاستیک و زیباییگفت : براى بیمار لازم است که به هیچ عنوان پزشک خود را وادار به استفاده از نوع خاصى از این لوازم نکند و اجازه دهد که جراح متخصص بر حسب علم و دانش و تجربه خود و نیاز بیمار مراجعه کننده، تصمیم صحیح براى آن بیمار به خصوص بگیرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram