تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00005.html
۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۴

ناگفته‌هایی از عمل زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی، یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در کشور است که متاسفانه مواردی از این جراحی‌ها به قیمت از دست دادن سلامت داوطلبان این نوع عمل‌ها همراه است.

قُل قُل:جراحی زیبایی بینی، یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در کشور است که متاسفانه مواردی از این جراحی‌ها به قیمت از دست دادن سلامت داوطلبان این نوع عمل‌ها همراه است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، - قلیون فوری - آن طور که دو تن از فوق تخصص های جراحی پلاستیک صورت عنوان می کنند، بالا بودن آمار جراحی زیبایی بینی در کشور، نمی تواند به تنهایی یک نمره منفی تلقی شود، بلکه آنچه مهم است، انجام علمی و اصولی جراحی های زیبایی بینی است که باعث می شود سلامت فرد نیز دچار آسیب نشود. در عین حال، سپردن بینی خود به افرادی که تخصص و علم چنین جراحی هایی را ندارند، عوارض ناگواری - قلیون فوری - به دنبال خواهد داشت.
امیر آرمین سازگار، فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: نازیبایی در هر جامعه ای مورد ایراد است که این نازیبایی می تواند، ذاتی یا بر اثر جراحی اتفاق افتاده باشد.


وی با اشاره به میزان زیادی از شکایات از پزشکان به دنبال جراحی های صورت، افزود: گاهی اوقات تکرار عمل جراحی اجتناب ناپذیر است و می بایست بیمار به خاطر شرایطی که دارد، مجدد تحت عمل جراحی قرار بگیرد.


سازگار ادامه داد: اما، موارد متعددی از جراحی های بی مورد داریم که می خواهند ایرادهای کوچک را بهتر کنند که بدتر می شود و این یک فاجعه است.
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، در واکنش - قلیون فوری - به آمار بالای جراحی زیبایی بینی در کشور، گفت: در مورد زندگی شخصی افراد نمی توان قانونی را وضع کرد. سطح فرهنگ جامعه ما نسبت به کشورهای همسایه و منطقه بسیار بالاتر است و در حال حاضر، توریست درمانی در ایران یک - قلیون فوری - قدرت تلقی می شود.
این فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، تاکید کرد: برای انجام یک عمل زیبایی بینی می بایست به سه نکته توجه داشت. نخست، انتخاب بیمار است که باید توسط پزشک متخصص صورت بگیرد و اینگونه نباشد هر - قلیون فوری - کسی که - قلیون فوری - تمایل - قلیون فوری - به جراحی دارد، حتما عمل شود. دوم، اینکه جراحی هم حدی دارد - قلیون فوری - و برای بهتر شدن است نه ایده آل شدن فرد.
سازگار افزود: نکته سوم، این است که باید بدانیم جراحی های بی مورد هیچ کمکی به زیباتر شدن نمی کند و - قلیون فوری - باید این قبیل جراحی های مجدد با تحقیق انجام شود.


در همین حال، سید علی رضا مصباحی، فوق تخصص - قلیون فوری - جراحی پلاستیک صورت، در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: آمار بالای جراحی زیبایی بینی نمی تواند امتیاز منفی تلقی شود. اگر نیاز - قلیون فوری - به عمل وجود دارد، این - قلیون فوری - ایراد نیست بلکه انتخاب بیمار باید درست صورت بگیرد.
وی افزود: انسان سالم، یعنی - قلیون فوری - اینکه سلامت جسم و روح هر دو با هم وجود داشته باشد. - قلیون فوری - زیبایی و زیبایی شناسی بسیار مهم است و قطعا بینی هم از این قاعده مستثنی نیست. اما، یک سری قانون های علمی - قلیون فوری - بر آن حاکم است که باید رعایت شود.
مصباحی اظهار داشت: در حوزه زیبایی، - قلیون فوری - بیمار نظر نمی دهد که چه فرم بینی داشته باشد. بلکه این پزشک مجرب و صلاحیت دار است که باید به بیمار بگوید و تشخیص دهد بینی او چگونه باید - قلیون فوری - عمل شود.


این فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، با اشاره به تقاضاها و خواسته های بعضا غیر - قلیون فوری - معقول برخی بیماران برای جراحی زیبایی بینی، افزود: یکی از مشکلات ما و تفکر غلط در جامعه این است که دخترها و پسرها فکر می کنند هر چقدر بینی آنها کوچک تر، قوس بیشتر و نوک بالاتر داشته باشد، قشنگ تر می شوند. در حالی که اصلا این طور نیست. از نظر علم زیبایی، بینی و صورتی زیبا است که تناسب ها در آن رعایت شده باشد. یعنی، به سلامت بینی آسیب - قلیون فوری - نزند.
وی ادامه داد: بینی را تا حدی می توان کوچک - قلیون فوری - کرد، اما مسئله مهم این است که در این عمل، برای بیمار عارضه ایجاد نشود. یعنی غضروف و پوست بینی از بین نرود و همچنین وضعیت تنفسی بیمار نیز دچار مشکل و - قلیون فوری - اختلال نشود.


مصباحی با عنوان این مطلب که بالا بودن آمار جراحی زیبایی بینی - قلیون فوری - اشکال تلقی نمی شود، گفت: باید به این نکته توجه داشت که چه تعداد از این جراحی ها درست - قلیون فوری - انجام می شود و انتخاب بیماران تا چه اندازه، صحیح و علمی است. این وظیفه پزشک است که با توجه به - قلیون فوری - تبحر و صلاحیتی که دارد، نسبت به - قلیون فوری - انجام یک جراحی درست - قلیون فوری - و علمی، اقدام کند.


وی افزود: بیمار باید بداند که اگر فرم بینی او تغییر کرد، دیگر نمی توان آن را اصلاح کرد و قابل درمان - قلیون فوری - نخواهد بود. روز به روز جراحانی که بر اساس اصول علمی، کار زیبایی بینی را انجام می دهند، در حال افزایش است. اما، باید بگویم که هنوز با استانداردهای جهانی فاصله داریم و این مسئله متوجه بیمار و پزشک است.
این فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت، گفت: - قلیون فوری - از دست رفتن زیبایی و عملکرد بینی، دو عارضه مهم جراحی های زیبایی بینی - قلیون فوری - به روش غیر علمی و - قلیون فوری - نادرست است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram