تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری الهیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00282.html

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۶

مراقبت از ناخن‌ها در زمان خانه تکانی

با نزدیک شدن عید نوروز بسیاری از ما مشغول تمیز کاری و خانه تکانی شده‌ایم. در این بازه زمانی که دست هایمان در معرض کار خانگی بسیار قرار می‌گیرند مهم است سلامت ناخن هایمان را فراموش نکنیم و مراقب آنها باشیم.

قُل قُل: با نزدیک شدن عید نوروز بسیاری از ما مشغول تمیز کاری و خانه تکانی شده‌ایم. در این بازه زمانی که دست هایمان در معرض کار خانگی بسیار قرار می‌گیرند مهم است سلامت - قلیون فوری الهیه - ناخن هایمان را فراموش نکنیم و مراقب - قلیون فوری الهیه - آنها باشیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو، برای جلوگیری از آسیب رساندن به ناخن هایتان هنگام خانه تکانی به نکات زیر توجه کنید:

از ناخن هایتان به‌عنوان ابزار استفاده نکنید. بسیاری از ما در مواجهه با لکه‌هایی که پاک نمی‌شوند از ناخن‌ها برای تراشیدن و محو کردن آن استفاده می‌کنیم. حتی اگر یک دستمال را با ناخن روی لکه بکشید، فشار زیادی به ناخن متحمل کرده و آن را در معرض شکستن قرار داده اید.

‌برای مراقبت از بافت ناخن، یک لایه ژل محافظ ناخن بی‌رنگ روی آن بزنید. بدین ترتیب خود ناخن کمتر در - قلیون فوری الهیه - معرض انواع آلودگی و - قلیون فوری الهیه - مواد شیمیایی قرار می‌گیرد.

‌استفاده از دستکش را هرگز فراموش نکنید. - قلیون فوری الهیه - مواد شیمیایی تمیز‌کننده‌ها نه تنها برای پوست که برای ناخن‌ها هم ممکن است مضر باشند.

‌بهتر است ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید. بدین تریب احتمال شکستن و - قلیون فوری الهیه - پوسته پوسته - قلیون فوری الهیه - شدن آنها هنگام کار کاهش می‌یابد. اگر ناخن هایتان بلند است، سوهان زدن و گرد کردن لبه آن انتخاب بهتری نسبت به مدل‌های دیگر است.

‌پس از اتمام کار، دست‌های خود را با آب ولرم بشویید. سپس در حالی که پوست و ناخن‌ها نمدار اند، روغن ذرت یا روغن سویا به آن بزنید. این روغن‌ها با سرعت خوبی جذب می‌شوند و دستهای تان چرب نخواهند ماند.

‌در آستانه سال نو، رسیدگی به گل - قلیون فوری الهیه - و گیاهان نیز یکی از فعالیت‌های رایج است. به یاد داشته باشید برای این کار نیز بهتر است دستکش به دست داشته باشید. پس از اتمام کار حتماً زیر ناخن‌ها را با برس تمیز کنید و بشویید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram