تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری تجریش


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00297.html

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۹

نکاتی برای داشتن پوستی سالم‌تر

پوست بزرگ‌ترین عضو بدن ماست که در صورت سالم بودن می‌تواند بخشی از سلامت بدن ما را تامین کند.

قُل قُل:پوست بزرگ‌ترین عضو بدن ماست که در صورت سالم بودن می‌تواند بخشی از سلامت بدن ما را تامین کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، نگهداری از پوست هم از لحاظ سلامت و هم از لحاظ زیبایی اهمیت بسیاری دارد اما چگونگی این مراقبت اهمیت بیشتری دارد.

در این مقاله از سی ان ان یک متخصص پوست از دانشگاه - قلیون فوری تجریش - "داندی" اسکاتلند و بنیاد پوست انگلیس به تشریح برخی حقایق درمورد پوست که - قلیون فوری تجریش - گاهی درست و گاهی گمراه‌کننده هستند، پرداخته است.

- پوست به طور مداوم خود را بازسازی می‌کند:

درست: پوست مانعی پویا میان محیط داخلی بدن و دنیای بیرون است. سلول‌هایی به نام "کراتینوسیت" در "اپیدرم" یا همان روپوست (لایه بیرونی پوست) به طور مداوم تقسیم می‌شوند تا ذخیره سلول‌هایی که از سطح پوست - قلیون فوری تجریش - جدا می‌شوند را تولید و جایگزین کند.

- نوشیدن روزانه دو لیتر آب برای داشتن پوستی سالم ضروری است:

نادرست: مقدار آبی که می‌نوشید به طور مستقیم بر پوست شما اثر نمی‌گذارد. آب - قلیون فوری تجریش - از طریق جریان خون به پوست حقیقی که لایه درونی پوست است می‌رسد و از طریق روپوست به خصوص در محیط‌های خشک به محیط خارج منتقل می‌شود.

آب برای حفظ رطوبت پوست لازم است و زمانی که بدن فرد - قلیون فوری تجریش - به - قلیون فوری تجریش - طور جدی خشک شود،‌ پوست ظاهری خشن و با قابلیت ارتجاعی کمتر به خود می‌گیرد. در یک فرد سالم اعضای - قلیون فوری تجریش - داخلی بدن مانند کلیه‌ها، قلب و عروق خونی میزان آبی را که به پوست می‌رسد را کنترل می‌کنند.

بنابراین هیچ میزان کلی و مشخصی برای نوشیدن روزانه آب وجود ندارد و این امر بستگی به هر فرد و میزان آبی که دریافت می‌کند و از دست می‌دهد، دارد.

- استرس می‌تواند پوست را ناسالم کند:

درست: در زندگی مدرن مسائل بسیاری وجود دارد که ما بر گردن استرس می‌اندازیم اما مطالعات علمی ثابت کرده بسیاری از بیماری‌های پوستی می‌توانند به دلیل برخی رخدادهای زندگی تشدید شوند. احتمال می‌رود این امر از طریق هورمون‌های استرس مانند کورتیزول صورت گیرد.

از نمونه‌های قابل توجه در - قلیون فوری تجریش - این مورد می‌توان به بیماری طاسی منطقه‌ای، یک یماری خودایمنی که سیستم ایمنی بدن به فولیکول‌های مو - قلیون فوری تجریش - حمله کرده و باعث ریختن موها می‌شود، پسوریازیس، یک نوع بیماری خودایمنی دیگر که باعث ضخیم شدن، پوست پوست شدن و التهاب پوست می‌شود و درماتیت، نوعی التهاب خارش‌آور و قرمزی پوست که به طور معمول همراه با آسم، تب یونجه و دیگر آلرژی‌ها رخ - قلیون فوری تجریش - می‌دهد، اشاره کرد.

متاسفانه - قلیون فوری تجریش - زمانی که فرد تحت فشار استرس - قلیون فوری تجریش - و تنش باشد، این بیماری‌ها و علائم آن‌ها در او تشدید خواهد شد.

- خوردن شکلات باعث جوش زدن می‌شود:

نادرست: آکنه یا همان جوش غرور جوانی که در واقع تا دهه ۳۰ و ۴۰ سالگی عمر افراد ایجاد می‌شوند، در نتیجه واکنش متقابل اثر هورمونی بر غدد چربی در پوست و هم‌چنین واکنش سیستم ایمنی بدن به منافذ مسدود شده - قلیون فوری تجریش - پوست و میکروب‌هایی که در آن‌ها زندگی می‌کنند، رخ می‌دهند.

داشتن رژیم غذایی با چربی بالا به دلایل متعددی بسیار ناسالم است اما باعث ایجاد آکنه در پوست نمی‌شود.

در واقع حتی برخی قرص‌های تجویزی برای آکنه‌های شدید مانند "ایزوترتینوین خوراکی"، هنگامی که با خوراکی‌های چرب مانند شکلات خورده شوند، تاثیر و عملکرد بهتری خواهند داشت.

- پودرهای شست‌وشو باعث اگزما می‌شوند:

نادرست: اگزما بیماری‌ای است که پوست در آن خشک، قرمز و خارش‌آور می‌شود. دلیل این التهاب نیز ترکیبی از مسائل ژنتیکی (این که پوست - قلیون فوری تجریش - شما چگونه ساخته شده است) و اثرات محیطی است. صابون‌ها، پاک‌کننده‌ها و پودرهای شست‌وشو می‌توانند پوست - قلیون فوری تجریش - را تحریک کرده و همان‌طور که چربی‌ها را از سطوح مختلف می‌زدایند، چربی‌های پوست را نیز از بین ببرند. این امر خود به خشک شدن پوست دامن می‌زند.

پودرهای شست‌وشوی زیستی حاوی آنزیم‌هایی هستند - قلیون فوری تجریش - که - قلیون فوری تجریش - چربی‌ها را تجزیه کرده و می‌توانند باعث تحریکات - قلیون فوری تجریش - پوستی شوند. از این رو می‌توانند - قلیون فوری تجریش - باعث تشدید اگزما شوند. پس بهتر است برای پیشگیری از هرگونه تحریک پوستی پیش از پوشیدن هر لباسی - قلیون فوری تجریش - پودرهای شست‌وشو به طور کامل از آن آبکشی شوند.

- لکه‌های سفید - قلیون فوری تجریش - ناخن علامت کمبود کلسیم است:

نادرست: ناخن‌ها در ناحیه‌ای به نام بستر ناخن که در زیر پوست و لبه بالایی ناخن قرار - قلیون فوری تجریش - دارد، تشکیل می‌شوند. در صورتی که بستر - قلیون فوری تجریش - ناخن ضربه بخورد یا دچار آسیب دیدگی و زخم شود، در رشد ناخن‌ها بی‌نظمی‌ ایجاد شده و هوا داخل آن به دام می‌افتد. این - قلیون فوری تجریش - هوای به دام افتاده از بیرون به شکل لکه‌هایی سفید در ناخن دیده می‌شود.

اگرچه کلسیم برای سلامت ناخن‌ها و هم‌چنین دندان‌ها و - قلیون فوری تجریش - استخوان‌ها - قلیون فوری تجریش - لازم - قلیون فوری تجریش - است اما این لکه‌های سفید در ناخن‌ها نشانه‌ای از هیچ‌گونه کمبودی نیست.

- نور خورشید برای پوست خوب است:

درست و نادرست: عوامل خوب و بدی در نور خورشید برای پوست وجود دارد. نور از خورشید شامل ترکیبی از طول موج های - قلیون فوری تجریش - مختلف نور است. برخی از این طول موج‌ها برای انسان قابل مشاهده بوده و برخی دیگر مانند فرابنفش و فروسرخ غیر قابل مشاهده هستند. طول‌ موج‌های - قلیون فوری تجریش - مختلف نور بر روی پوست اثرات مختلفی - قلیون فوری تجریش - دارند.

پوست از نوعی از اشعه فرابنفش با نام UVB برای تولید ویتامین D که برای سلامت استخوان‌ها لازم است، استفاده می‌کند. در صورتی که پوست - قلیون فوری تجریش - در معرض نور خورشید قرار نگیرد، این ویتامین باید از طریق - قلیون فوری تجریش - رژیم غذایی تامین شود.

متخصصین پوست از دوزهای مشخصی از اشعه‌های فرابنفش - قلیون فوری تجریش - UVA و UVB با دقت کامل و به طور کنترل‌شده برای درمان برخی التهاب‌های پوستی استفاده می‌کنند که درمانی ارزشمند برای - قلیون فوری تجریش - بیماری‌های پوستی محسوب می‌شود.

اما هنگامی که - قلیون فوری تجریش - پوست در معرض بیش از حد اشعه فرابنفش قرار بگیرد، ممکن است موجب تولید کنترل‌نشده سلول‌های پوستی شود که اساس سرطان است. به عنوان قانونی ساده می‌توان گفت تا زمانی که بیماری‌ خاصی دارید - قلیون فوری تجریش - یا تحت نوعی از درمان هستید که سیستم ایمنی بدنتان را سرکوب - قلیون فوری تجریش - می‌کند، نور خورشید می‌تواند در صورت تعادل برایتان مفید واقع شود. اما همیشه از آفتاب‌سوختگی اجتناب کنید.

- از قوانین ساده‌ای پیروی کنید:

اصول اساسی برای حفظ سلامت پوست به طور عمده میان اطراف مشترک است. برای زدودن کثیفی‌ها باید پوست خود را به طور مرتب بشویید اما تعداد این شست‌وشوها نباید به حدی برسد که چربی لازم و مواد ضدآب پوست از بین بروند.

اگر پوست زبر و خشکی دارید از کرم‌های مرطوب‌کننده استفاده کنید. کرم‌های چرب گزینه‌هایی بهتر هستند اما در صورتی که پوستتان چرب و مستعد آکنه زدن است، بهتر است از کرم‌های مرطوب‌کننده فاقد چربی با - قلیون فوری تجریش - پایه آب استفاده کنید.

تا حد امکان از هرگونه استرس اجتناب کنید. از - قلیون فوری تجریش - یک رژیم غذایی سالم پیروی کنید و به محض احساس تشنگی کردن، مقدار کافی آب بنوشید و در آخر پوست خود را با - قلیون فوری تجریش - کرم‌های ضدآفتاب، کلاه، دستکش‌ و لباس‌های مناسب از نور بیش از حد خورشید محافظت کنید.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram