تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00163.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۰

بوتاکس سمی خطرناک است

برخی از مواد شیمیایی که در جهان وجود دارند به قدری مضر هستند که به خطرناک بودنشان معروفند.

قُل قُل: برخی از مواد شیمیایی که در جهان وجود دارند به قدری مضر - قلیون فوری سراج - هستند که به خطرناک - قلیون فوری سراج - بودنشان معروفند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، یکی از قوی‌ترین این سموم، سم بوتولینوم (Botulinum toxin) است. سم بوتولینوم که با نام تجاری بوتاکس(Botox) معروف است از سم باکتری کلستریدیوم تهیه و برای فلج موقت عضلات تزریق می‌شود. تزریق بوتاکس پرطرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود.

علاوه بر این مواد - قلیون فوری سراج - شیمیایی خطرناک دیگری نیز وجود دارند که عبارتند از:

ماده اِن (Substance N) : طی جنگ جهانی دوم این ماده - قلیون فوری سراج - توسط نازی‌ها - قلیون فوری سراج - توسعه یافت.

تری‌فلورید کلر(Chlorine trifluoride) : یک ترکیب شیمیایی با شناسه - قلیون فوری سراج - "پاب‌کم ۲۴۶۳۷" است. شکل ظاهری این ترکیب، گاز بی‌رنگ است. پاب‌کم یک بنیان داده‌ها مربوط به مولکول‌های شیمیایی است که توسط مؤسسه ملی سلامت در ایالات متحده ایجاد شده است. این - قلیون فوری سراج - ماده نیز توسط آلمانی‌های - قلیون فوری سراج - نازی توسعه یافته است.

آزیدوآزاید آزاید(Azidoazide Azide) : برخلاف نام زیبایش یکی از خطرناک‌ترین مواد منفجره‌ای است که تاکنون توسط - قلیون فوری سراج - انسان ساخته شده است.

دیم اتیل - قلیون فوری سراج - کادمیوم (Dimethyl Cadmium): می‌تواند به عنوان یکی از سمی‌ترین مواد شیمیایی در جهان در نظر گرفته شود.

فلوئوروآنتیمونیک اسید(Fluoroantimonic acid) : فلوئوروآنتیمونیک اسید با فرمول شیمیایی HSbF۶ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم - قلیون فوری سراج - ۲۱۹۵۳۵۷۶ است. شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ است. این اسید قوی‌ترین اسید شناخته شده‌است.

"پاب‌کم"(PubChem) : یک بنیان داده‌ها مربوط به مولکول‌های شیمیایی است که توسط مؤسسه ملی سلامت در ایالات متحده ایجاد شده است.

اما در هرحال، به دلیل همه گیر بودن - قلیون فوری سراج - تزریق بوتاکس در میان افراد بهتر است بر روی این موضوع تاکید کنیم که سم بوتولینوم که با نام تجاری بوتاکس(Botox) معروف است از سم باکتری کلستریدیوم تهیه و برای فلج موقت عضلات تزریق می‌شود، تزریق بوتاکس پرطرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود اما، به دلیل وجود این سم در این اقدام بسیار خطرناک تلقی می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram