تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری طرشت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00177.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۹

آنچه باید درباره استفاده از «ضدآفتاب‌» بدانیم

یک متخصص پوست با اشاره به ضرورت استفاده از ضدآفتاب در سنین مختلف، درباره میزان درجه ضد آفتاب و دفعات تکرار آن توضیح داد.

قُل قُل:یک متخصص پوست با اشاره به ضرورت استفاده از ضدآفتاب در سنین مختلف، درباره میزان درجه ضد آفتاب و دفعات تکرار - قلیون فوری طرشت - آن توضیح داد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - قلیون فوری طرشت - از فارس، امیر هوشنگ احسانی، متخصص پوست درباره «مصرف ضد آفتاب‌ها در مردان و زنان به ویژه در فصل تابستان»، اظهار داشت: مطمئناً ضدآفتاب برای جلوگیری از سرطانی شدن و پیری پوست استفاده می‌شود.

وی با اشاره به انواع ضد آفتاب‌ها، افزود: دو نوع ضد آفتاب فیزیکی و شیمیایی داریم. نوع فیزیکی آن نور را منعکس و ضد آفتاب شیمیایی نور را جذب می‌کند.

این متخصص پوست با اشاره به زمان استفاده از ضد آفتاب، یادآور شد: بهتر است ضد آفتاب نیم ساعت قبل - قلیون فوری طرشت - از تماس با آفتاب مصرف شده و هر 3 تا 4 ساعت تکرار شود.

احسانی اضافه کرد: همچنین بهتر است ضد آفتاب از 6 تا 9 ماهگی در کودکان - قلیون فوری طرشت - مورد استفاده قرار گیرد و مصرف آن - قلیون فوری طرشت - در خانم‌های باردار وشیرده نیز هیچ منعی ندارد.

وی متذکر شد: استفاده از - قلیون فوری طرشت - ضد‌ آفتاب‌ها - قلیون فوری طرشت - در نوجوانان بسیار اهمیت دارد. البته اینکه می‌گوییم آفتاب باعث سرطان می‌شود این موضوع برای 40 سال بعد است و پیشگیری از اینکه این موضوع اتفاق نیفتد، بسیار مهمتر است؛ ضمن اینکه باید از ضد آفتاب در فصول زمستان و - قلیون فوری طرشت - تابستان استفاده شود و البته در تابستان دفعات آن بیشتر باشد.

این متخصص پوست خاطرنشان کرد: ضد آفتاب‌ها در طول روز ممکن است با تعریق و شستشو پاک شوند؛ در نتیجه بهتر است هر 3 تا 4 ساعت یک بار تکرار شوند. اکنون ضد آفتاب‌هایی تولید شده است که اگر فرد یک بار در طول روز استفاده کند، ماندگار - قلیون فوری طرشت - خواهد بود، یا ضد آفتاب‌هایی وجود دارد که به تعریق و شستشو مقاوم هستند.

احسانی با اشاره درجه حفاظتی ضد - قلیون فوری طرشت - آفتاب‌ها، افزود: معمولا بهتر است شماره حفاظتی ضد آفتاب - قلیون فوری طرشت - (SPF) بیش از 25 یا 30 باشد و این درجه بین خانم‌ها و آقایان تفاوتی ندارد؛ در نتیجه نیاز به عددهای بالاتر از آن نیست و تا عدد 40، درجه عالی است؛ البته در یکسری بیماری‌های - قلیون فوری طرشت - خاص مانند افرادی - قلیون فوری طرشت - که - قلیون فوری طرشت - به نور و آفتاب حساس هستند، باید عیار حفاظتی 70 تا 80 باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استفاده از ضد - قلیون فوری طرشت - آفتاب‌ها در محیط‌های بسته ضرورت دارد»،‌گفت: در چنین شرایطی بهتر است - قلیون فوری طرشت - از ضد آفتاب در طول روز یک بار استفاده شود؛ ضمن اینکه باید هنگامی که - قلیون فوری طرشت - فرد زیر لامپ فلورسنت یا جلوی صفحه رایانه قرار دارد و مدت زمان حضور در چنین شرایطی بیش از 6 ساعت باشد، بهتر است یک بار در طول روز از ضد آفتاب استفاده شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram