تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری قصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00080.html
۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲

چند راه آسان برای حفاظت از ناخن‌ها

به دست‌هایتان نگاه کنید. به ناخن‌های رنگ پریده‌ای که حتی تایپ‌کردن کلمات هم باعث لب‌پَرشدنشان می‌شود. شاید از نظر شما داشتن ناخن‌های صورتی‌رنگی که با یک ضربه آرام نمی‌شکنند و وقت بلندشدن خمیده نمی‌شوند، یک رویای محال باشد، اما متخصصان می‌گویند سالم و مقاوم نگه‌داشتن ناخن‌ها، ساده‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

قُل قُل: به - قلیون فوری قصر - دست‌هایتان نگاه کنید. به ناخن‌های رنگ پریده‌ای که حتی تایپ‌کردن کلمات هم باعث لب‌پَرشدنشان می‌شود. شاید - قلیون فوری قصر - از نظر شما داشتن ناخن‌های صورتی‌رنگی که با یک ضربه آرام نمی‌شکنند و وقت بلندشدن خمیده نمی‌شوند، یک رویای محال باشد، اما متخصصان می‌گویند سالم و مقاوم نگه‌داشتن ناخن‌ها، ساده‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - قلیون فوری قصر - هفته نامه آتیه نو، در این مطلب، راه‌های عملی برای حفظ سلامت - قلیون فوری قصر - و زیبایی ناخن‌ها را با شما درمیان می‌گذاریم.

راه اول؛ ناخن‌هایتان را از آب دور نگه‌دارید
خیسی مداوم، یکی از دلایل اصلی آسیب‌دیدن ناخن‌هاست. اگر مدام دست‌هایتان زیر آب باشد، احتمالا ناخن‌هایتان هم پوسته‌پوسته می‌شوند و با ضربه‌ای آرام می‌شکنند. برای مقاوم نگه‌داشتن آن‌ها، نباید بدون استفاده از دستکش آشپزخانه، - قلیون فوری قصر - ظرف یا لباس بشویید. گذشته از این، اگر مربی شنا هستید و وقت زیادی را در استخر می‌گذرانید هم باید انتظار رنگ‌پریده و شکننده‌شدن ناخن‌هایتان را - قلیون فوری قصر - داشته باشید.

راه دوم؛ درست از سوهان استفاده کنید
سوهان‌کردن ناخن، به سلامت دست شما آسیب نمی‌زند، اما اگر از سوهان به روشی درست استفاده نکنید، ناخن‌هایتان پوسته‌پوسته شده و زود می‌شکنند. استفاده از سوهان‌های بیش - قلیون فوری قصر - از اندازه زبر و فشاردادن بیش از حد سوهان روی لبه ناخن‌ها، ناخن‌هایتان را آسیب‌پذیر می‌کند. سعی کنید وقت سوهان‌کشیدن، این ابزار را به آرامی به جلو و عقب حرکت بدهید.

راه سوم؛ ناخن‌‎هایتان را چرب کنید
پوشاندن ناخن‌ها با ترکیب‌های شیمیایی به سلامتشان - قلیون فوری قصر - آسیب می‌زند. مطمئن باشید پوشاندن ناخن‌ها با لاک، - قلیون فوری قصر - آن هم در روزهای متوالی، آن‌ها را تا - قلیون فوری قصر - مدت‌ها آسیب‌پذیر می‌کند. بنابراین اگر قصد لاک‌زدن دارید، لااقل سراغ گزینه‌های طبیعی و ارگانیک بروید و بین هربار لاک‌زدن تا دفعه بعد، چند روز به ناخن‌هایتان - قلیون فوری قصر - وقت ترمیم‌شدن و استراحت‌کردن بدهید. گذشته از این، سعی کنید هر روز یک پنبه را به روغن‌های طبیعی مثل روغن بادام آغشته کنید و یک‌ بار ناخن‌هایتان را با آن روغن، چرب کنید.

راه چهارم؛ به بشقابتان نگاه کنید
رژیم غذایی سالم و کامل، یکی از مهم‌ترین ابزارها برای داشتن ناخن‌های سالم است. مصرف میوه‌ها و سبزیجات سرشار - قلیون فوری قصر - از آنتی‌اکسیدان مثل زغال‌اخته و انگور یا - قلیون فوری قصر - مصرف سبزیجات برگ‌سبز و حاوی آهن و منیزیم مثل - قلیون فوری قصر - اسفناج، به صاف‌شدن ناخن‌ها و ترمیم‌شدن پوسته‌هایشان کمک می‌کند. سعی کنید در رژیم غذایی‌تان جایی را برای چربی‌های سالم مثل روغن زیتون - قلیون فوری قصر - هم باز کنید و بیشتر سراغ موادغذایی حاوی ویتامینB مثل برنج و جو بروید.

راه پنجم؛ خوددرمانی کنید
با کمک - قلیون فوری قصر - برخی از درمان‌های خانگی آسان - قلیون فوری قصر - و ارزان، می‌توانید به بهبود وضعیت ناخن‌هایتان کمک کنید. پیشنهاد می‌کنیم مقداری آب، - قلیون فوری قصر - آب‌لیمو و جوش‌شیرین را در یک کاسه، مخلوط کنید و با پنبه این مایع را چند بار روی ناخن‌هایتان بکشید. این ترکیب به محکم‌تر شدن ناخن‌های شما کمک خواهد کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram