تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری هروی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00168.html
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۷

استفاده از فناوری چاپ سه بعدی برای جلوگیری از ریزش مو

محققان مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا واقع در آمریکا، با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی راهکار جدیدی را برای کشت کامل فولیکول موی انسان درون ظرف‌های آزمایشگاهی توسعه دادند که امکان کاشت مو با استفاده از جراحی و همچنین تولید داروهای جدید رشد مو را فراهم می‌کند.

قُل قُل: محققان مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا واقع - قلیون فوری هروی - در آمریکا، با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی راهکار جدیدی را برای کشت کامل فولیکول موی انسان درون ظرف‌های آزمایشگاهی - قلیون فوری هروی - توسعه دادند که امکان کاشت مو با استفاده از جراحی و همچنین تولید داروهای جدید رشد مو را فراهم می‌کند.

به - قلیون فوری هروی - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، محققان از سال‌ها قبل با کشت سلول‌های فولیکول موی موش‌ها در - قلیون فوری هروی - آزمایشگاه، موی این جانور را در خارج از بدن آن رشد داده‌اند. اما سلول‌های موی انسان به دلایلی در برابر این فرآیند مقاوم هستند. محققان برای رفع این مشکل تلاش کردند تا محیط طبیعی رشد سلول‌های مو را با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی شبیه‌سازی کنند.


برای این منظور با استفاده از فناوری چاپ سه‌بعدی قالب‌های پلاستیکی کوچکی را ساختند که دارای یک دنباله نازک بوده و طول آن‌ها به نیم میلی‌متر می‌رسد. سپس محققان ترتیبی دادند که سلول‌های پوست انسان در اطراف این قالب‌ها رشد کند - قلیون فوری هروی - و سلول‌های فولیکول موی داوطلبان را درون قالب‌هایی قرار دادند و روی این سلول‌ها را با سلول‌هایی پوشاندند که تولید کننده کراتین هستند. سپس این سلول‌ها را با ترکیبی از - قلیون فوری هروی - فاکتورهای رشد از جمله مسدودکننده‌های JAK که رشد مو را تحریک می‌کنند، تغذیه کردند.


پس از سه هفته فولیکول‌های موی انسان پدیدار - قلیون فوری هروی - شده و تارهای مو شروع به رشد کردند.
با وجود اینکه این شیوه جدید مستلزم بازبینی و - قلیون فوری هروی - بهینه‌سازی است، فولیکول‌های تولید شده با استفاده از این شیوه منبع نامحدودی برای کاشت مو از طریق جراحی محسوب - قلیون فوری هروی - می‌شوند. در این نوع جراحی‌ها معمولاً حدود ۲۰۰۰ فولیکول مو از قسمت پشت سر - قلیون فوری هروی - شخص به بخش‌های بالایی و جلوی سر وی منتقل می‌شود.


منبع:پایگاه خبری مدیکال ساینس

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram