تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون فوری چیتگر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00305.html
۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۵

مراقب تاتوهای غیربهداشتی باشید

یک متخصص زیبایی، با اشاره به فرا رسیدن روزهای آخر سال، از بانوان درخواست کرد از مراجعه به سالن های زیبایی که خدمات غیر مجاز ارائه می دهند، خودداری کنند.

قُل قُل:یک متخصص زیبایی، با اشاره به فرا رسیدن روزهای آخر سال، از بانوان درخواست کرد از مراجعه به سالن های زیبایی که خدمات غیر مجاز ارائه می دهند، خودداری کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر،سولماز سعیدنیا، به خدماتی که در برخی از سالن های زیبایی بانوان ارائه می شود، اشاره کرد و گفت: شرایط اقتصادی کشور باعث شده که شاهد افزایش تعداد زیادی از سالن های زیبایی بانوان باشیم که متاسفانه با نگاه تجاری راه اندازی شده اند.

وی - قلیون فوری چیتگر - با عنوان این مطلب که آرایشگاه زیاد داریم اما آرایشگر نه، افزود: تعداد زیادی از - قلیون فوری چیتگر - سالن های زیبایی بانوان فقط با نگاه کسب درآمد راه اندازی شده است که افراد شاغل در این قبیل از آرایشگاه ها، متخصص این حرفه نیستند.

سعیدنیا، تبعات و عوارض متخصص نبودن در این حرفه را متوجه بانوانی دانست که - قلیون فوری چیتگر - به این - قلیون فوری چیتگر - سالن های زیبایی مراجعه می کنند.

این کارشناس روانشناسی، با تاکید بر اهمیت حرفه زیبایی، تصریح کرد: بانوان ما باید قبل از انجام خدمات زیبایی، حتما تحقیق کنند و سراغ افرادی بروند که تخصص و - قلیون فوری چیتگر - تجربه لازم در این - قلیون فوری چیتگر - حرفه را دارند.

سعیدنیا، به «آرایش دائم» اشاره کرد و گفت: - قلیون فوری چیتگر - این روزها آرایش دائم که ما آن را به عنوان «تاتو» می شناسیم، مشکلات متعددی برای بانوان ایجاد کرده است. زیرا، خانم ها بعضا سراغ کسانی می روند - قلیون فوری چیتگر - که متخصص این کار نیستند و در نتیجه با شکایت های زیادی در این زمینه مواجه - قلیون فوری چیتگر - هستیم.

وی ادامه داد: مواردی از شکایت بانوان را داشته ایم که انجام تاتوی غیربهداشتی باعث - قلیون فوری چیتگر - شده مویرگ کنار چشم فرد پاره شده و در نتیجه بینایی او دچار مشکل گردیده است. همچنین، در برخی موارد به علت اینکه تاتو به درستی انجام نشده، باعث شده پوست فرد گوشت اضافه بیاورد. این - قلیون فوری چیتگر - موارد، از تبعات مراجعه بانوان به افرادی است که تخصص و تجربه لازم در این زمینه را ندارند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram