تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیون


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 00069.html
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۳

ساكشن‌های مرگبار

تا یك دهه پیش ، لیپوساكشن، شناخته شده ترین روشی بود كه برای از بین بردن چربی‌های شكم و پهلو به افرادی كه خیلی چاق بودند یا نمی‌خواستند با روش‌های اصولی و كم عارضه‌ای مثل رژیم غذایی و ورزش منظم لاغر شوند، پیشنهاد می‌شد .

قُل قُل:تا یك دهه پیش ، لیپوساكشن، شناخته شده - قیمت الو قلیون - ترین روشی بود كه برای از بین بردن چربی‌های شكم و پهلو به افرادی كه خیلی چاق بودند یا نمی‌خواستند با روش‌های اصولی و كم عارضه‌ای مثل رژیم غذایی و ورزش منظم لاغر شوند، پیشنهاد می‌شد .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ، جدای از حرف و حدیث‌ها و خبرهای ناگواری كه طی عمل لیپوساكشن بر اثر آمبولی در حین جراحی شنیده می‌شد كمتر كسی فكرش را می‌كرد كه روش‌های نوین دیگری باعناوین مختلف و در واقع ساكشن‌های جدید ارائه شوند كه مدعی آن هستند عوارض لیپوساكشن را ندارند و با عوارض كمتر، دوره - قیمت الو قلیون - نقاهت كوتاه‌تر و - قیمت الو قلیون - اثر - قیمت الو قلیون - بخشی بهتر، تناسب اندام را برای استفاده كنندگان به ارمغان می‌آورند.

آن‌قدر بازار استفاده از این روش‌ها برای افراد دارای اضافه وزن و چاقی داغ شده كه بی مناسبت ندیدیم با - قیمت الو قلیون - دكتر - قیمت الو قلیون - علی بیژنی، فوق تخصص جراحی پلاستیك و رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران در این باره به گفت‌وگو بنشینیم.

امروزه بسیاری از بیماران مراجعه كننده از پزشك خود در خواست دارند برای از بین بردن چربی زائد اندام و بدن آنها از وسایل جدیدتر مثل لیپوماتیك، اولترا سوند، كرایو و لیزر لیپولیز و... استفاده كنند با این تصور غلط كه این وسایل عوارض كمتری دارند!

لیپو ساكشن دیروز یا ساكشن‌های امروز؟

اصطلاح لیپوساكشن از سال 1980 شروع و كم كم به یكی از مشهورترین ر‌وش‌های تغییر شكل اندام شد.به مرور زمان با پیشرفت فناوری‌های جدید و ایجاد ر‌وش‌های متنوع و حفظ بهتر سلامت بیمار، نتیجه بهترشد و تبدیل به‌وسیله‌ای برای كاهش مختصر تا میزان زیادی تغییر در فرم دادن اندام شد.به گفته دكتر بیژنی، اختراع دستگاه‌های جدید غیر از وسیله استاندارد - قیمت الو قلیون - اولیه (ساكشن) و به‌كار بردن فرمول‌های مختلف تزریق مایع - قیمت الو قلیون - قبل از ساكشن، باعث ایجاد نتیجه بهتر و حفظ بهتر - قیمت الو قلیون - سلامت شده است.

با ورود فناوری‌های جدید دستگاه‌هایی به نام PAL،Vaser و Laser تحولی جدید ایجاد شد كه هركدام از روش خاصی برای لیز كردن و خرد كردن چربی‌ها استفاده می‌كنند و امروز در بازار به نام‌های یاد شده مطرح می‌شوند.

درمان چاقی با ساكشن چربی؟

افراد برای كاهش چربی بدنی به هیچ عنوان نباید به انجام یك روش خاص ساكشن اصرار داشته باشند، زیرا این مساله به شرایط - قیمت الو قلیون - بیمار و میزان - قیمت الو قلیون - چربی بدن آن بستگی دارد.اما به گفته - قیمت الو قلیون - رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران، نكته مهم دیگری نیز وجود دارد.

این‌كه ورزش و رژیم پایه اصلی حفظ و نگهداری اندام در حالت استاندارد بوده و ساكشن، عاملی است كمك‌كننده و بدون ورزش و رژیم مناسب، ساكشن، درمان چاقی محسوب - قیمت الو قلیون - نمی‌شود.به‌طور كلی باید گفت ساكشن تنها درمان چاقی نیست.

رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با عنوان این مطلب - قیمت الو قلیون - كه هیچ عمل جراحی بدون عارضه نیست، افزود: یك سری عارضه به علت ناآگاهی - قیمت الو قلیون - پزشك رخ می‌دهد.

لاغری با ساكشنبدون عارضه نمی‌شود

دكتر بیژنی از آمبولی به‌عنوان عارضه - قیمت الو قلیون - مرگبار در عمل - قیمت الو قلیون - لیپوساكشن نام - قیمت الو قلیون - برده و می‌گوید: متاسفانه چنین تلقی می‌شود - قیمت الو قلیون - كه عمل لیپوساكشن برای لاغری است كه اصلا این‌طور نیست. قبل از اقدام به لیپوساكشن باید معاینه دقیق توسط پزشك صورت بگیرد و توضیحات لازم در مورد عوارض و نتیجه عمل داده شود تا باعث بی‌اعتمادی و ناخشنودی بیمار بعد از عمل نشود.

تمامی تكنیك‌های یاد شده عوارض مخصوص خود را از جمله سوختگی پوست، ناهماهنگی سطح پوست، تغییر رنگ، عفونت و سوراخ شدن احشای داخلی - قیمت الو قلیون - و در موارد معدودی نیز آمبولی می‌شود. البته اگر ساكشن توسط جراح متخصص و با - قیمت الو قلیون - تجربه و آگاه به فناوری وسیله مورد استفاده انجام شود عوارض كاهش قابل ملاحظه‌ای خواهند داشت.

نتیجه‌گیری مطلوب از روش ساكشن

امروزه با استفاده از وسایلی مثل پوشاندن جوراب‌های مخصوص قبل از عمل به بیمار و تا حد ممكن، محدود كردن - قیمت الو قلیون - زمان عمل سعی می‌شود از - قیمت الو قلیون - عوارضی مانند آمبولی‌های عروقی جلوگیری شود، ولی متاسفانه هر از گاهی - قیمت الو قلیون - شاهد فاجعه‌ای در اثر انجام نامناسب و غیرحرفه‌ای این عمل حرفه‌ای جراحی در جامعه هستیم.دكتر بیژنی تاكید می‌كند:

كسانی كه می‌خواهند لیپوساكشن انجام دهند، گول تبلیغات گسترده در فضای مجازی را نخورده و با اطلاع كامل از سوابق و تخصص پزشك مربوط و پرس و جو در مورد جراح مورد نظر از - قیمت الو قلیون - ارگان‌های - قیمت الو قلیون - دارای صلاحیت مانند سازمان نظام پزشكی، - قیمت الو قلیون - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران اقدام به جراحی كنند و همیشه یادمان باشد پیشگیری از چاقی و اضافه وزن بهتر از درمان است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram