تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان روشن اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06299.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱

کشف ویتامینی که پیری را به تعویق می اندازد

محققان دریافتند ویتامین موسوم به «نیکوتین آمید ریبوسید» موجب احیای قابلیت های باززایی اندام شده و روند پیری را به تاخیر می اندازد.

قُل قُل:محققان دریافتند ویتامین موسوم به «نیکوتین آمید - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - ریبوسید» موجب احیای قابلیت های باززایی اندام شده و روند پیری را - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - به تاخیر می اندازد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققانی از دانشگاه زوریخ و دانشگاه های کانادا و برزیل با استفاده از چندین نشانگر موفق به شناسایی زنجیره مولکولی ای شدند که می تواند نحوه عملکرد میتوکندری و نحوه تغییر آن با افزایش سن را تنظیم نماید.

جان آیوورکس، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - گوید: «نقش میتوکندری در متابولیسم بسیار زیاد به اثبات رسیده است، اما ما توانستیم برای اولین بار نشان دهیم که توانایی آن در عملکرد مناسب برای سلول های بنیادی مهم است.»

تحت شریط عادی، این سلول های بنیادی با تولید سلول های جدید ویژه به بازسازی - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - و ترمیم عضوهای اسیب دیده کمک می کنند.

به گفته محققان این پژوهش، «ما اثبات کردیم که فرسودگی در سلول های بنیادی یکی از علل اصلی ترمیم ضعیف - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - یا حتی نابودی برخی بافت ها یا - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - عضوهای خاص است.»

در ادامه این تحقیق عنوان می شود: «ما به یک موش دو ساله، که معادل - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - سن پیری برای انسانهاست، ویتامین نیکوتین آمید ریبوسید دادیم. این ماده که تا حدودی - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - نزدیک به ویتامین B۳ است، پیش ماده NAD+، مولکولی که نقش کلیدی در فعالیت میتوکندی ایفاء می کند، است. نتایج ما بسیار امیدبخش است: احیاء ماهیچه - آنلاین قلیان روشن اقدسیه - ای در موش های دریافت کننده NR به مراتب بهتر بود و نسبت به موش های دیگر عمر طولانی تری داشتند.»
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram