تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان فوری در محل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06327.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۳

تمرین های ورزشی در آب

اگر چه انجام تمرین های ورزشی درآب بین ورزشکاران و سالمندان جا افتاده است اما می توان گفت که هنوز به آن شکلی که باید، بین مردم جا نیفتاده است. آن چه علاقه مندان به ورزش تناسب اندام و توانبخشی نمی دانند این است که ورزش در آب فواید دیگری برای بدن دارد.

قُل قُل: اگر چه انجام تمرین های ورزشی درآب بین ورزشکاران و سالمندان جا افتاده است اما می توان گفت که هنوز به آن شکلی که باید، بین مردم جا نیفتاده است. آن - آنلاین قلیان فوری در محل - چه علاقه مندان به ورزش تناسب اندام و توانبخشی نمی دانند این است که ورزش در آب فواید دیگری برای بدن دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ، به چند دلیل مفید بودن ورزش در آب اشاره شده است.

احتمال صدمه جسمی ورزش در - آنلاین قلیان فوری در محل - آب تقریبا صفر است مگر این که هنگام وارد شدن به استخر زانوی شما به جایی بخورد وگرنه ورزش در آب نه به مفصل ها و نه به بافت همبند ها آسیبی نمی زند؛ حتی حرکت نادرست هنگام ورزش در آب به بدن آسیبی نخواهد رساند.


کم هزینه است
می توانید حرکت های نا محدود انجام دهید
در آب می توانید بدن را در زاویه های متفاوت حرکت دهید.به عنوان مثال هنگام انجام - آنلاین قلیان فوری در محل - دادن ورزش دست می توانید از دمبل های مخصوص آب نیز استفاده کنید.می توانید حرکت ها را سریع تر انجام دهید یا زاویه دست ها را تغییر دهید.با این کار قسمت هایی از بدن درگیر می شود که قبل - آنلاین قلیان فوری در محل - نمی شد.


سیستم عصبی را تحریک می کند
در آب می توان با انجام حرکت ها و ورزش های مختلفی عملکرد سیستم عصبی را بهبود داد.این کار نه تنها عملکرد ورزشکار را بهبود می دهد بلکه به افزایش سلامت کلی - آنلاین قلیان فوری در محل - بدن می انجامد.


شناورشدن در آب
با شناور شدن در آب ،وزن فرد کاهش می یابد ودر نتیجه استرس و فشار بر مفصل ها ، استخوان ها و عضلات کاهش پیدا می کند.


ورزش مفید برای بانوان
ورزش در آب سلامت مادرانی را که تازه فرزندی به دنیا آورده اند ، افزایش می دهد.


کاهش دهنده فشار خون
10 هفته انجام ورزش های - آنلاین قلیان فوری در محل - قلبی و عروقی در آب به طور قابل - آنلاین قلیان فوری در محل - توجهی - آنلاین قلیان فوری در محل - فشار خون سیستولیک و شریانی در بیمار مبتلا به فشار خون را کاهش می دهد.


کالری سوز است
نتایج بررسی ها نشان می دهد - آنلاین قلیان فوری در محل - ورزش در آب به طور میانگین 9.8 کالری را در هر دقیقه می سوزاند که مساوی با راه رفتن یا دویدن در 1.5 کیلومتر طی 10 تا 11 دقیقه است.


مفید برای بیماران فیبرومیالژیا
نتایج بررسی ها درباره فواید روانی ورزش در آب، نشان می دهد ورزش در - آنلاین قلیان فوری در محل - آب در مبتلایان به فیبرومیالژیا با کاهش درد و افسردگی قابل توجهی همراه است .
( فیبرومیالژیا بیماری مزمن با درد عضلات ومفاصل است. این بیماری با علایمی مانند خستگی ، مشکلات خواب، افسردگی واضطراب همراه است .)

منبع: سایت نیوزویک

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram