تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیون یک بار مصرف


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06291.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۷

تاثیر ورزش در درمان افسردگی

تحقیقات انجام شده در دانشگاه فلوریدا نشان داده است که ورزش می‌تواند به افرادی که ویژگی‌های ژنتیکی خاصی دارند کمک کند تا افسردگی خود را درمان کنند.

قُل قُل:تحقیقات انجام شده در دانشگاه فلوریدا نشان داده است که ورزش می‌تواند به افرادی که ویژگی‌های ژنتیکی خاصی دارند کمک کند تا افسردگی خود - آنلاین قلیون یک بار مصرف - را درمان کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا‌، بررسی‌ها نشان داده است افرادی که ژن خاصی - آنلاین قلیون یک بار مصرف - دارند بیشتر از همه به ورزش واکنش نشان می‌دهند و ورزش می‌تواند جزئی از - آنلاین قلیون یک بار مصرف - برنامه درمان آنها باشد. ورزش حتی در حد پیاده روی می‌تواند به درمان افسردگی در این افراد کمک کند.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: ما می‌خواستیم دریابیم که چه کسی بیشتر از همه می‌تواند از فعالیت فیزیکی بهره ببرد. ما می‌خواهیم که ورزش نیز همانند مصرف دارو به یک روش درمانی تبدیل شود. نشان دادن تاثیر درمانی ورزش می‌تواند به بیماران انگیزه بیشتری برای ورزش کردن بدهد.

به گزارش سایت MNT، در مطالعات انجام - آنلاین قلیون یک بار مصرف - شده 396 فرد مورد بررسی قرار گرفتند. بررسی‌ها نشان داد افرادی که ژن خاصی - آنلاین قلیون یک بار مصرف - دارند بیشتر از ورزش سود می‌برند.

در این مطالعات فاکتورهایی - آنلاین قلیون یک بار مصرف - همچون ناراحتی، ترس، کم شدن اشتها، مشکل در - آنلاین قلیون یک بار مصرف - تمرکز، ناتوانی در لذت بردن و مشکلات اجتماعی بررسی شدند.

محققان دریافتند که با انجام ورزش افرادی - آنلاین قلیون یک بار مصرف - که ژن خاصی دارند در مقابله با فاکتورهایی همچون نداشتن اشتها و مشکل در تمرکز پیشرفت‌های بهتری خواهند داشت.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram