تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره آنلاین قلیان الهیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06284.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۰

رابطه بالشت با سلامتی شما

خیلی از افراد یا به بالشت زیر سرشان اهمیتی نمی دهند و یا تصور می کنند اگر بالشت نرمی استفاده کنند همه چیز رو به راه می شود و مشکلی پیش نمی آید. در واقع برای اکثر ما داشتن بالشتی نرم لازمه ی خوابی راحت است، غافل از اینکه بالشت خیلی نرم و شل، بالشتی که درست انتخاب و یا به خوبی مراقبت نشده باشد، سلامتی را با مشکل مواجه می کند.

قُل قُل: خیلی از افراد یا به بالشت زیر سرشان اهمیتی نمی دهند و یا تصور می کنند اگر بالشت نرمی استفاده کنند همه چیز رو به راه می شود و مشکلی پیش نمی آید. در واقع برای اکثر ما داشتن بالشتی نرم لازمه ی خوابی راحت است، غافل از اینکه بالشت خیلی نرم و شل، بالشتی که درست انتخاب و یا به خوبی مراقبت نشده باشد، سلامتی را با مشکل مواجه می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، در این - اجاره آنلاین قلیان الهیه - مطلب شما را با عادت ها و رفتارهای نادرستی که در انتخاب و نگهداری بالشت دارید بیشتر آشنا می کنیم.

در تهیه و انتخاب بالشتی مناسب باید سه نکته را در نظر داشت:
- پهنای شانه ها
- - اجاره آنلاین قلیان الهیه - وضعیت خوابیدن
- دردهای احتمالی گردن یا - اجاره آنلاین قلیان الهیه - کمر

افرادی که عادت - اجاره آنلاین قلیان الهیه - دارند به پهلو بخوابند، باید نسبت به ضخامت و بلندی بالشت دقت بیشتری داشته باشند، چون گردن به دلیل وجود شانه ها از تشک فاصله بیشتری می گیرد.

افرادی - اجاره آنلاین قلیان الهیه - که از درد یا آرتروز کمر رنج می برند نیز باید با مشورت پزشک از بالشت های طبی استفاده کنند.

افرادی که عادت دارند به پشت بخوابند، می توانند از بالشت های معمولی و کلاسیک استفاده کنند.
توصیه می کنیم برای اینکه بالشت تان تبدیل به لانه ی میکروب ها نشود، حتما از روبالشتی استفاده کنید و آن را به طور مرتب شستشو دهید

افرادی که به شکم می خوابند، باید از بالشت هایی استفاده کنند - اجاره آنلاین قلیان الهیه - که تا حدامکان تخت باشد تا کمر دچار خمیدگی و قوس نشود.

یادتان باشد که این وضعیت خوابیدن از نظر پزشکان و متخصصان رد شده است و باعث ایجاد درد می شود.

بنابراین یادتان باشد که انتخاب یک بالشت نرم - اجاره آنلاین قلیان الهیه - نمی تواند به تنهایی برای داشتن خوابی راحت و البته ایمن از نظر سلامتی کافی باشد.


روبالشتی تان را نمی شویید

خیلی از افراد به - اجاره آنلاین قلیان الهیه - قدری که به شستشوی پرده و ملافه ها اهمیت می دهند، به تمیزی روبالشتی اهمیت نمی دهند، اما یادتان باشد که - اجاره آنلاین قلیان الهیه - روبالشتی به طور مرتب در تماس با پوست های مرده، تعریق و بقایای - اجاره آنلاین قلیان الهیه - لوازم آرایشی قرار دارد.

البته در مورد مایت ها یا همان موجودات میکروسکوپی متعلق به خانواده ی - اجاره آنلاین قلیان الهیه - کنه ها صحبتی نکردیم. این موجودات - اجاره آنلاین قلیان الهیه - میکروسکوپی به راحتی تکثیر می شوند و می توانند باعث بروز آلرژی های جدی می شوند.

یادتان باشد که شب ها - اجاره آنلاین قلیان الهیه - سر بیشتر عرق می - اجاره آنلاین قلیان الهیه - کند. بدن ما هر شب به میزان یک لیتر - اجاره آنلاین قلیان الهیه - آب از دست می دهد و تعریق حاصل رو بالشتی را آغشته می کند. در نتیجه لازم است که هر 10 روز یکبار روبالشتی تان را شستشو دهید.


به طور - اجاره آنلاین قلیان الهیه - کلی از روبالشتی استفاده نمی کنید

عدم استفاده - اجاره آنلاین قلیان الهیه - از - اجاره آنلاین قلیان الهیه - روبالشتی و - اجاره آنلاین قلیان الهیه - ملافه باعث می شود که بالشت تان زودتر فرسوده - اجاره آنلاین قلیان الهیه - و ساییده شود. روبالشتی، بالشت را از رطوبت ناشی از تعریق بدن دور کرده و سدی در برابر مایت ها می سازد. اگر از روبالشتی مناسب استفاده نکنید، فیبرهای پلی استر با تعریق آمیخته می شوند و در نتیجه لک ها و هاله های قهوه ای رنگی روی بالشت نمایان می شود.

توصیه می کنیم برای اینکه بالشت تان - اجاره آنلاین قلیان الهیه - تبدیل به لانه ی میکروب ها نشود، حتما - اجاره آنلاین قلیان الهیه - از روبالشتی استفاده کنید و آن را به طور مرتب شستشو دهید. فرقی نمی کند که جنس بالشت تان از چیست. سعی کنید - اجاره آنلاین قلیان الهیه - هر سه ماه یک بار آن را داخل ماشین لباسشویی بیاندازید.


هر بالشت را بیش از سه سال زیر سرتان نگه می دارید

حتی اگر بالشت تان دارای کیفیت و جنس بسیار مرغوبی باشد، لازم است که هر 3 سال یک بار آن را عوض - اجاره آنلاین قلیان الهیه - کنید، چون هر بالشتی در این مدت فرسوده و کهنه می شود. البته می توانید برخی از جنس ها و انواع بالشت ها را بیش از این مدت نگه دارید.

بالشت های تهیه شده از فیبرهای پلی استر بیش از 4 سال و بالشت های تهیه شده از پر بیش از 5 سال قابل استفاده هستند. بالشت های جدید طبی را نیز می توانید بیش از این مدت استفاده کنید.

برای تشخیص فرسوده بودن بالشت دقت کنید بالشت تان به اندازه ی کافی از شانه و گردن تان محافظت کند یا نه. سفت شدن، از بین رفتن بافت درونی بالشت و همچنین گوله گوله شدن آن یا ایجاد لکه های زرد - اجاره آنلاین قلیان الهیه - روی پارچه ی آن نشان می دهد که باید بالشت تان را عوض کنید.


با دو بالشت می خوابید

اگر بالشت تان بیش از - اجاره آنلاین قلیان الهیه - اندازه صاف است و از - اجاره آنلاین قلیان الهیه - یک بالشت دوم برای - اجاره آنلاین قلیان الهیه - راحتی بیشتر استفاده می کنید، در اشتباه هستید. - اجاره آنلاین قلیان الهیه - این کار روی سلامت پشت و کمرتان تاثیر می گذارد، چون حالتی - اجاره آنلاین قلیان الهیه - به بدن تان می دهد که باعث شکسته شدن خط امتدادی گردن تا کمر می شود. در نتیجه بعد از مدتی دچار دردهای گردنی و کمری جدی می شوید.

علاوه بر این بالشت ها درست روی هم قرار نمی گیرند و این مسئله باعث می شود در طول شب چندین بار برای تنظیم آنها - اجاره آنلاین قلیان الهیه - از خواب بیدار - اجاره آنلاین قلیان الهیه - شوید. در نتیجه خواب تان نیز به هم می ریزد. بالشت دوم برای مطالعه و یا دکور خوب است، اما برای خوابیدن حتما از یک عدد بالشت مناسب استفاده کنید.


استفاده از بالشت های ضد مایت : خوب یا - اجاره آنلاین قلیان الهیه - بد؟

افرادی که به مایت ها آلرژی دارند، به دنبال محصولات ضدمایت می گردند - اجاره آنلاین قلیان الهیه - که به صورت بالشت یا ملافه های ضدمایت وجود دارد. اما نیازی - اجاره آنلاین قلیان الهیه - نیست که همه از این بالشت ها استفاده کنند. استفاده از چنین محصولاتی که در ساخت آنها از روغن های ضروری استفاده می شود، به عنوان مثال برای - اجاره آنلاین قلیان الهیه - خانم های باردار و کودکان توصیه نمی شود. بهترین کار این است که به طور مرتب روبالشتی ها را بشویید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram