تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06250.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۲

۷ چیز که باید درباره سلامت تیروئید تان بدانید

اختلالات تیروئید هر سال میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با توجه به طیف گسترده‌ی عملکردهایی که این غده‌ی پروانه‌ای شکل به عهده دارد، بسیار مهم است که یک فرد در تمام عمر روی سلامت تیروئید تمرکز داشته‌باشد.

قُل قُل:اختلالات تیروئید هر سال میلیون‌ها نفر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. - اجاره الو قلیون درب منزل - با توجه به طیف گسترده‌ی عملکردهایی که این غده‌ی پروانه‌ای - اجاره الو قلیون درب منزل - شکل به عهده دارد، بسیار مهم است که یک فرد در تمام عمر روی سلامت تیروئید تمرکز داشته‌باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از بازده،“تیروئید یک غده‌ی هورمونی حیاتی است که در سوخت‌وساز، رشد و بلوغ بدن انسان نقشی اساسی دارد.

در این نوشتار ۷ چیز آمده‌است که باید درباره‌ی سلامت تیروئیدتان بدانید:


۱. غده‌ی تیروئید مسئول هزاران عملکرد است

عملکردهای جسمانی تیروئید‌ پرشمار است. این غده درتنفس، - اجاره الو قلیون درب منزل - وزن بدن، قدرت عضلات، دستگاه‌های عصبی پیرامونی و مرکزی، دمای بدن، ضربان قلب، چرخه‌ی قاعدگی، و - اجاره الو قلیون درب منزل - بسیاری چیزهای دیگر - اجاره الو قلیون درب منزل - نقش مهمی دارد. برای همین حفظ سلامت این غده‌ی حیاتی، بسیار مهم است. عملکرد کم‌تر از بهینه‌ی - اجاره الو قلیون درب منزل - غده‌ی - اجاره الو قلیون درب منزل - تیروئید‌ می‌تواند سبب شرایط سلامتی ناخوشایند مزمن و حاد شود.


۲. بیماری‌های تیروئید شایع است

برآورد شده‌است که کم‌کاری تیروئید‌- کاهش تولید هورمون‌های تیروئید- بیش از ۴۵ میلیون نفر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. جالب است بدانید که شیوع این بیماری در مردان ۲ برابر زنان است. از ۴۵ میلیون نفر که کم‌کاری تیروئید دارند، تقریبا ۳۰ میلیون مرد هستند. پرکاری تیروئید- تولید بیش از حد هورمون‌های تیروئید- بیماری‌ای - اجاره الو قلیون درب منزل - است که - اجاره الو قلیون درب منزل - شیوع کم‌تری دارد، و در ۱۰۰۰ نفر، در یک نفر بروز می‌کند.


۳. غده‌ی تیروئید ۲ نوع - اجاره الو قلیون درب منزل - هورمون اصلی را تولید می‌کند

تیروئید‌ ۲ هورمون را که برای سلامتی ضروری است تولید می‌کند: تری‌یدوتیرونین (T۳) و تیروکسین (T۴). T۴ از لحاظ کاربردی - اجاره الو قلیون درب منزل - غیرفعال است. T۳ هورمون غالب است و در سلامت کلی بدن تاثیر خیلی بیش‌تری دارد. هرچند T۳ نقش کم‌تری دارد، اما - اجاره الو قلیون درب منزل - برای سوخت‌وساز سالم مهم است. بدن انسان طوری طراحی شده‌است که هورمون‌های T۴ را به T۳ تبدیل کند، اما شرایطی که برای سلامتی - اجاره الو قلیون درب منزل - مضر است می‌تواند این فرآیند تبدیل را تحت تاثیر قرار دهد. ناهماهنگی روده، استرس، نوسانات هورمونی و کمبود مواد مغذی رایج‌ترین علت‌های تبدیل غیرعادی هورمون‌های T۴ به T۳ است.


۴. بیماری‌ای وجود دارد که به غده‌ی تیروئید - اجاره الو قلیون درب منزل - حمله می‌کند

بیماری هاشیموتو یکی از شایع‌ترین بیماری‌های خودایمنی در امریکا است. دستگاه ایمنی کسانی که مبتلا به هاشیمونو هستند به بافت‌های موجود - اجاره الو قلیون درب منزل - در تیروئید‌ حمله می‌کند. این بیماری، که با عنوان تیروئیدیت لنفوسیتی مزمن نیز شناخته می‌شود، در درجه‌ی اول زنان میانسال را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هرچند ممکن است در مردان، زنان، و کودکان - اجاره الو قلیون درب منزل - با هر سنی بروز کند. - اجاره الو قلیون درب منزل - بسیاری از پزشکان می‌توانند وجود هاشیموتو را تشخیص دهند و یک جایگزینی هورمون ساده و موثر تجویز می‌کنند.


۵. تیروئید سالم برای کنترل وزن بدن ضروری است

از میان تمام متغیرهایی - اجاره الو قلیون درب منزل - که در کنترل وزن بدن دخیل است، تیروئید‌ سالم یکی از مهم‌ترین‌ها است. تیروئید، که بزرگ‌ترین غده‌ی درون‌ریز است، هورمون‌هایی تولید می‌کند که برای تنظیم عملکرد سوخت‌وساز - اجاره الو قلیون درب منزل - و نیز انرژی ضروری است. هورمون‌های تیروئید که تقریبا روی هر نوع سلول در بدن اثرگذار هستند، عملکردهای - اجاره الو قلیون درب منزل - سلولی و سوخت‌وساز را آغاز می‌کنند. به عبارت دیگر، تیروئید سالم به‌طور موثر مصرف انرژی مربوط به سوخت‌وساز را تنظیم می‌کند، در حالی که غده‌ی تیروئید ناسالم مانع از چنین سنجش‌هایی می‌شود. عملکرد سوخت‌وساز کُند یا ناقص که ناشی از بیماری تیروئید است، یکی از علت‌های شایع‌تر اضافه وزن و چاقی مفرط است.


۶. پروتئین برای سلامت تیروئید ضروری است

دوپامین، که انتقال‌دهنده‌ی عصبی است، هیپوتالاموس را به ترشح هورمون‌های تحریک‌کننده‌ی تیروئید (TSH) تحریک می‌کند، که تولید T۳ - اجاره الو قلیون درب منزل - را تحت تاثیر قرار می‌دهد. آمینو اسید تیروزین یک واحد سازنده‌ی مهم برای دوپامین است، و از طریق مصرف پروتئین در بدن انباشته می‌شود. برای همین، مصرف پروتئین باکیفیت هم برای سلامت مغز و هم برای سلامت تیروئید مهم است.


۷. - اجاره الو قلیون درب منزل - مواد مغذی مختلف برای سلامت تیروئید مهم است

یک رژیم غذایی متوازن برای سلامت تیروئید‌ مهم است، چون رژیم متوازن کمک‌تان می‌کند از مصرف مواد مغذی مهم مطمئن شوید. این مواد مغذی شامل ویتامین A، ویتامین‌های B، اسیدهای چرب ضروری (امگا۳، ۶، و ۹)، ید، سلنیوم، تیروزین، و روی است. مکمل‌های مغذی، از قبیل مولتی‌ویتامین روزانه، می‌تواند کمک کند ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف را که توصیه شده‌است، تامین کنید. مکمل‌های روغن ماهی نیز وجود دارد که برای دریافت اسیدهای چرب ضروری مفید است.


حالا که همه‌ی ما اهمیت سلامت تیروئید را درک کردیم، درباره‌ی نحوه‌ی - اجاره الو قلیون درب منزل - ترمیم طبیعی تیروئید صحبت می‌کنیم. توانایی ترمیم طبیعی تیروئید یک خبر عالی است، چون بیماری‌های تیروئید‌ اغلب اشتباه تشخیص داده می‌شود یا نادیده گرفته می‌شود. از این گذشته، درمان طبیعی تیروئید‌ بسیاری از اثرات جانبی ناشی از تجویز دارو را دور می‌کند.

درمان طبیعی غده‌ی تیروئید‌ حول ۲ محور اساسی می‌چرخد: رژیم غذایی سالم و تغییرات سبک زندگی. از لحاظ رژیم غذایی بهترین کار این است که خوارکی‌های تازه و کامل - اجاره الو قلیون درب منزل - مصرف کنیم. حذف یا محدود کردن گلوتن، ترکیبی ناسالم از پروتیین که اغلب در محصولات گندمی یافت می‌شود، اهمیت ویژه‌ای دارد.

خوراکی‌هایی که به حفظ سلامت و ترمیم تیروئید‌ کمک می‌کند، شامل این موارد است: غلات کامل، میوه‌ها و سبزیجات تازه، ماهی، جلبک دریایی، لبنیات، لوبیاها و مغزها. جایگزینی‌های ساده‌ی خوراکی، مثلا غله‌ی کامل به جای نان سفید، مغزها به جای چیپس، و شیر به جای نوشابه می‌تواند به سلامت تیروئید‌ کمک کند. البته، لازم است خوراکی‌های ذکرشده جز اصلی رژیم غذایی‌تان باشد تا نتایج بهینه را برای سلامت‌تان - اجاره الو قلیون درب منزل - بگیرید.

علاوه - اجاره الو قلیون درب منزل - بر سلامت رژیم غذایی، ورزش مرتب نیز برای سلامت تیروئید‌ مهم است. - اجاره الو قلیون درب منزل - جلسات ترکیبی ایروبیک و بدن‌سازی بهترین گزینه است. پیاده‌روی سریع، - اجاره الو قلیون درب منزل - آهسته دویدن، و یوگا - اجاره الو قلیون درب منزل - همه گزینه‌های مناسبی به جای ایروبیک هستند. ورزش گذشته از تقویت سلامت تیروئید، واقعا به - اجاره الو قلیون درب منزل - عنوان فعالیتی کامل و جامع هیچ جایگزینی ندارد.

علاوه بر تغییرات رژیم غذایی و تعهد به ورزش، دیگر تغییرات سبک زندگی از قبیل کاهش استرس، خواب کافی (۷ تا ۹ ساعت)، و بررسی سلامت کلی - اجاره الو قلیون درب منزل - لازمه‌ی سلامت تیروئید‌ است.


منبع:powerofpositivity

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram