تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون روشن کاشانی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06010.html
۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۷

شیوه صحیح نوشیدن آب هنگام ورزش

کارشناسان تغذیه دانشکده پزشکی ورزشی آمریکا، عقیده دارند که درست نوشیدن آب هنگام تمرینات ورزشی به چربی سوزی کمک می کند.

قُل قُل: کارشناسان تغذیه دانشکده پزشکی ورزشی آمریکا، عقیده دارند که درست نوشیدن آب هنگام تمرینات ورزشی به چربی سوزی کمک می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، کارشناسان تغذیه دانشکده پزشکی ورزشی آمریکا عقیده دارند که درست نوشیدن آب در هنگام تمرینات - اجاره قلیون روشن کاشانی - ورزشی به چربی سوزی بدن کمک می کند.


پایگاه اینترنتی "هلث" آمریکا در گزارشی نوشت: به گفته پزشکان، نوشیدن آب هنگام ورزش با تنظیم دمای بدن و انتقال مواد مغذی به همه - اجاره قلیون روشن کاشانی - اعضای آن، به انسان کمک می - اجاره قلیون روشن کاشانی - کند که تمرینات ورزشی را بهتر انجام دهد.


پزشکان دانشکده طب پزشکی آمریکا توصیه می کنند، افراد هنگامی که برای مدت - اجاره قلیون روشن کاشانی - یک ساعت ورزش می کنند، هر 15 دقیقه مقدار اندکی آب بنوشند؛ آنها با اذعان به این که افراد هنگام ورزش در صورت احساس تشنگی می‌توانند به هر اندازه که می خواهند - اجاره قلیون روشن کاشانی - آب بنوشند، درباره - اجاره قلیون روشن کاشانی - نوشیدن آب بیش از نیاز بدن هشدار می دهند، زیرا معتقدند این امر باعث نفخ و تهوع افراد در هنگام ورزش - اجاره قلیون روشن کاشانی - می شود.


بر اساس این - اجاره قلیون روشن کاشانی - گزارش، در - اجاره قلیون روشن کاشانی - صورتی که کسی بخواهد 3 یا بیش از 3 ساعت ورزش کند، باید قبل - اجاره قلیون روشن کاشانی - از ورزش یک وعده حاوی کربوهیدرات داشته باشد، تا جسم او از کالری مورد نیاز برخوردار شود؛ پزشکان ترجیح می دهند - اجاره قلیون روشن کاشانی - که هنگام ورزش بهتر است - اجاره قلیون روشن کاشانی - شیر و شکلات بدون قند مصرف شود تا سدیم - اجاره قلیون روشن کاشانی - و کلسیم کافی به بدن برسد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram