تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان روشن شهرک دریا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06227.html
۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۲

سن «امید به زندگی» در جهان افزایش یافته است

آمار و ارقام سلامت جهانی نشان می دهد امید به زندگی بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ به میزان ۵ سال افزایش یافته است که این رقم از دهه ۱۹۶۰ تاکنون بالاترین میزان افزایش را نشان می دهد.

قُل قُل:آمار و ارقام سلامت جهانی نشان می دهد امید به زندگی بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ به میزان ۵ سال - الو قلیان روشن شهرک دریا - افزایش یافته است که این رقم از - الو قلیان روشن شهرک دریا - دهه ۱۹۶۰ تاکنون بالاترین میزان افزایش را نشان می دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، بیشترین میزان افزایش امید به زندگی در منطقه آفریقایی سازمان بهداشت جهانی است. در حال حاضر نرخ امید به زندگی در این منطقه با افزایش ۹.۴ سال به ۶۰ سال رسیده است. علت عمده این میزان افزایش، بهبود در میزان بقای کودکان، پیشرفت کنترل مالاریا و دسترسی گسترده به داروهای درمانی ایدز بوده است.

طبق گزارش این سازمان، میانگین نرخ امید به زندگی - الو قلیان روشن شهرک دریا - جهانی برای کودکان - الو قلیان روشن شهرک دریا - متولدشده در سال ۲۰۱۵، ۷۱.۴ سال خواهد بود که برای کودکان دختر ۷۳.۸ سال و برای - الو قلیان روشن شهرک دریا - کودکان پسر ۶۹.۱ سال است. البته آینده هر کودک به محل زندگی او بستگی دارد.

این گزارش نشان می دهد میانگین نرخ امید به زندگی کودکان متولدشده در ۲۹ کشور جهان که عمدتا از کشورهای پردرآمد هستند ۸۰ سال یا بیشتر است، درحالیکه این رقم برای کودکان متولدشده در ۲۲ کشور دیگر که همگی کشورهای شمال آفریقا هستند کمتر از ۶۰ سال است.

با وجودی که میانگین - الو قلیان روشن شهرک دریا - عمر مردم جهان ۸۶.۸ سال است، اما زنان ژاپنی طولانی تر از این مدت عمر - الو قلیان روشن شهرک دریا - می کنند، و مردان سوئیسی در دنیا بیشترین طول عمر با ۸۱.۳ سال را دارا هستند. مردم سیرالئون دارای پایین ترین نرخ امید به - الو قلیان روشن شهرک دریا - زندگی برای هر دو جنس مرد و - الو قلیان روشن شهرک دریا - زن هستند؛ ۵۰.۸ سال برای زنان و ۴۹.۳ سال برای مردان.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram