تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیون ذغال روشن ازگل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06259.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷

تاثیر ظروف مسی در سلامت آب آشامیدنی

در زمان های قدیم آب آشامیدنی در ظروف مسی نگهداری می شد اما این روزها همه از شیشه های پلاستیکی آب معدنی مصرف می کنند. سوال این است که آیا این فلز می تواند تاثیر مثبتی روی آب بگذارد؟ منابع قدیمی ادعا می کنند که این چنین است.

قُل قُل: در زمان های قدیم آب آشامیدنی در ظروف مسی نگهداری می شد اما این روزها همه از شیشه های پلاستیکی آب معدنی مصرف - الو قلیون ذغال روشن ازگل - می کنند. سوال این است که آیا این فلز می - الو قلیون ذغال روشن ازگل - تواند تاثیر مثبتی روی آب بگذارد؟ منابع قدیمی ادعا می کنند که این چنین است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، توصیه می شود آب حداقل به مدت 8 ساعت قبل از مصرف در ظرف مسی نگهداری شود.قدیمی ها قبل از خواب ظرف فلزی را با آب پر می کردند و روز بعد ناشتا آن را می نوشیدند. البته طی روز نباید بیشتر از 3 لیوان آب از ظرف مسی مصرف شود زیرا برای سلامت خوب نیست.

در این مطلب به نقل از هلث نیوز به بررسی خاصیت این نوع ظرف خواهیم پرداخت.
* ظرف مسی برخی میکرو ارگانیسم های مضر موجود در آب را از بین می برد.به ویژه میکرو ارگانیسم های ایجاد - الو قلیون ذغال روشن ازگل - کننده اسهال.

* آب ذخیره شده در این نوع ظروف، می تواند - الو قلیون ذغال روشن ازگل - التهاب لوله گوارشی را به حداقل برساند .

* علاوه بر این که به روند هاضمه کمک می کند، مانع ایجاد اسیدیته می شود.


* عملکرد کبد و کلیه ها را بهبود می دهد .

* در صورت رعایت - الو قلیون ذغال روشن ازگل - برنامه غذایی و ورزش کردن می توان چربی اضافه در بدن را از بین برد.

* به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کند و با رادیکال - الو قلیون ذغال روشن ازگل - های آزاد مقابله می کند و در نتیجه روند پیری را به تأخیر می اندازد.

* آب قرار داده شده در این نوع ظروف می تواند سیستم بدن را سم زدایی کند و میزان - الو قلیون ذغال روشن ازگل - جذب غذا را به حداکثر برساند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram