تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل آنلاین قلیون الهیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06278.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۷:۲۵

آیا گوش دادن به رادیو، رانندگی را خطرناک می‌کند؟

آیا وقتی که در حال رانندگی کردن با دقت به گزارش ترافیک رادیو گوش می‌دهید، می‌توانید متوجه اتفاقات مختلف در کنار جاده و مسیر رانندگی شوید؟

قُل قُل:آیا وقتی که در حال رانندگی کردن با دقت - تحویل آنلاین قلیون الهیه - به گزارش ترافیک رادیو گوش می‌دهید، می‌توانید متوجه اتفاقات - تحویل آنلاین قلیون الهیه - مختلف در کنار جاده و مسیر رانندگی شوید؟

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامتیسم،آیا وقتی که در حال رانندگی کردن با دقت به گزارش ترافیک رادیو گوش می‌دهید، - تحویل آنلاین قلیون الهیه - می‌توانید متوجه اتفاقات مختلف در کنار جاده و مسیر رانندگی شوید؟ یکی از جدیدترین مطالعات در این زمینه که اخیرا در کنفرانس سالانه انجمن روان‌شناسی بریتانیا ارائه شده است، به ما نشان می‌دهد که شاید این‌طور نباشد.


در این مطالعه، - تحویل آنلاین قلیون الهیه - ۳۶ راننده مورد آزمایش قرار گرفتند و در طول مطالعه از آنان خواسته شد که به صدای گزارش ترافیک از طریق رادیو گوش دهند. در حالی که راننده‌ها به فعالیت رانندگی خودشان ادامه می‌دادند، محققان سعی می‌کردند تا جنبه‌های مختلف عملکرد آنان را در حین رانندگی بررسی کنند. علاوه بر این، یک فیل و یک گوریل شبیه‌ساز در نظر گرفته شده بود تا از کنار جاده وارد شوند.


عقل سلیم - تحویل آنلاین قلیون الهیه - به انسان‌ها می‌گوید که حتی در حین رانندگی هم می‌توانیم حضور یک موجود غول‌پیکر را در کنار مسیر رانندگی تشخیص دهیم، اما نتایج نهایی برعکس این تصور را نشان می‌دهند. براساس نتایج نهایی، فقط ۲۳ - تحویل آنلاین قلیون الهیه - درصد از راننده‌ها در مواقعی که با دقت به رادیو گوش می‌دادند، توانستند حضور فیل را تشخیص دهند.


مسئولان این مطالعه می‌گویند: «هر چیزی که حواس ما را از رانندگی کردن پرت کند، می‌تواند مشکل‌ساز باشد. حتی گوش کردن به رادیو یا مکالمه با افراد دیگر از طریق هندزفری نیز می‌توانند چنین مشکلی را ایجاد کنند. منظور ما این نیست که همیشه رادیو را در اتومبیل خاموش کنیم، اما باید درباره محدودیت‌های خودمان آگاهی داشته باشیم».

منبع:medicalnewstoday


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram