تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل آنلاین قلیون دربند


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06350.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۹

۷ بازی برای تقویت هوش

انجام دادن برخی بازی‌ها، می‌تواند قدرت فکری شما را تا ۷۸ درصد بالا ببرد. با این هفت بازی مغزی یا بازی فکری قدرت جنگندگی روزانه‌ی مغزتان را بالاتر ببرید، و با تفکر سریع‌تر، واضح‌تر، و خلاقانه‌تری باهوش‌تر شوید.

قُل قُل: انجام - تحویل آنلاین قلیون دربند - دادن برخی بازی‌ها، می‌تواند قدرت فکری شما را تا ۷۸ درصد بالا ببرد. با این - تحویل آنلاین قلیون دربند - هفت بازی مغزی یا بازی فکری قدرت جنگندگی روزانه‌ی مغزتان را بالاتر ببرید، و با تفکر سریع‌تر، واضح‌تر، و خلاقانه‌تری باهوش‌تر شوید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت بازده، به طور مداوم با انجام تمرینات ذهنی و فعالیت‌های - تحویل آنلاین قلیون دربند - جدید ۴ سیلندر موتور ذهن خود را به حرکت درآورید و خودتان را به چالش بکشید.

مطالعات یک روزنامه‌ی پزشکی انگلیسی به - تحویل آنلاین قلیون دربند - این - تحویل آنلاین قلیون دربند - نتیجه رسید در واقع، افرادی که اغلب فعالیت‌های ذهنی تحریک‌کننده دارند، ۶۳٪ - تحویل آنلاین قلیون دربند - کم‌تر از کسانی که به ندرت فعالیت‌های مغزی دارند، دچار اختلالات حافظه و زوال عقلی می‌شوند. مطالعه‌ای که توسط دانشگاه میشیگان انجام شد نیز نشان داد بزرگسالانی که روزانه یک بازی چالش برانگیز ذهنی را به مدت چند هفته انجام می‌دهند حافظه‌شان به طور چشمگیری بهبود می‌یابد.

در ادامه ۷ بازی مغزی یا بازی فکری آمده - تحویل آنلاین قلیون دربند - است که توسط دکتر سینتیا گرین، استادیار بالینی دپارتمان روانشناسی دانشکده سینایی‌مونت و بنیانگذار مجموعه‌ی برنامه‌های افزایش حافظه و - تحویل آنلاین قلیون دربند - هوش طراحی شده است و انجام درست آنها می‌تواند به عنوان بخشی از یک برنامه برای تقویت مغزتان به شمار رود.

انجام دادن این بازی‌ها، همراه با خوردن غذاهای مناسبی که - تحویل آنلاین قلیون دربند - در مقاله‌ی بعدی به آن اشاره می‌کنیم، و نیز انجام تمرینات ورزشی می‌تواند قدرت فکری شما را تا ۷۸ درصد بالا ببرد.


۱- رنگ‌خوانی
تحویل آنلاین قلیون دربند


توانایی خود را برای تمرکز به چالش بکشید. نام چاپی و حروف‌نگاری‌شده‌ی رنگ‌ها (و نه نام خود رنگ) را سریع و با صدای بلند بخوانید. مثلا اگر کلمه‌ی سیاه با رنگ آبی نوشته شده است با صدای بلند و تند بگویید: آبی.


۲- هفت کلمه‌ای


خلاقیت خود را با این چالش شفاهی محک بزنید. یک داستان کوتاه بنویسید – و فقط با ۷ کلمه این قصه‌ی خود را بگویید.

(جایزه: این بازی مهارت‌های کوتاه‌نویسی شما - تحویل آنلاین قلیون دربند - در شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام، فیس‌بوک و توئیتر را بالا می‌برد)


۳- یک روز معکوس کاری

با این بازی می‌توانید بین سلول‌های مغزی‌تان پیوند جدید برقرار کنید. به این صورت که کارهای روزمره‌تان را با دست غیرمسلط یا مخالف‌تان انجام دهید. به طوری که اگر راست‌دست هستید، از دست چپ‌تان برای کارهای روزمره مثل مسواک زدن دندان‌ها، شانه کردن مو، و غذا خوردن استفاده کنید. حتی سعی کنید با دست چپ‌تان بنویسید. آیا در طول روز استفاده از دست مخالف‌تان آسان‌تر می‌شود؟


۴- تکراریابی

تحویل آنلاین قلیون دربند

این بازی به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های جست‌وجوی بصری‌تان را بهبود دهید. جدولی از ابزارها و نشانه‌های مختلف تهیه کنید. برای هر کدام از این نشانه‌ها ۳۰ ثانیه زمان بگذارید، و ببینید سه نشانه‌ای که به - تحویل آنلاین قلیون دربند - عنوان نمونه در بالای جدول آمده‌اند، هرکدام چند بار در جدول تکرار شده است و عدد درست را در قسمت خالی بالای جدول بنویسید.(پاسخ در پایین متن)


۵- تصویربرداری

تحویل آنلاین قلیون دربند

با این تمرین به گسترش حافظه‌ی تجسمی‌تان بپردازید. به - تحویل آنلاین قلیون دربند - مدت یک دقیقه به این عکس نگاه کنید. سپس روی تصویر را بپوشانید و در زیر تصویر هر جزییاتی از عکس را بنویسید که به خاطرتان مانده است. برای بار دوم دوباره همین کار را تکرار کنید، اما قبل از به یادآوردن جزییات موجود در عکس یک نفس عمیق بکشید و با ذهنی فعال روی عکس تمرکز کنید. به نظرتان - تحویل آنلاین قلیون دربند - بار دوم در یادآوری عکس بهتر عمل نکردید؟ (پاسخ در پایین متن)


۶- یادداشت برداری

به یادداشت‌برداری از همه‌‌ی اطلاعات مهمی که در طول روز دریافت می‌کنید عادت کنید، مثلا زمانی که به یک پزشک یا وکیل مراجعه می‌کنید، یا هر شرایط دیگری که موجب اضطراب و استرس - تحویل آنلاین قلیون دربند - شود و بر حافظه‌ی شما سایه افکند یادداشت‌برداری کنید.

یادداشت‌برداری در کار و شغل هم ایده‌ی بسیار خوبی است. این کار را تمرین کنید: چند برگ کاغذ سفید داخل یک پوشه بگذارید و با خود به جلسات ببرید و هرآنچه - تحویل آنلاین قلیون دربند - در آنجا - تحویل آنلاین قلیون دربند - به بحث و - تحویل آنلاین قلیون دربند - گفت‌وگو پرداختید در آن برگه‌ها ثبت کنید.


۷– معکوس شماری

در اینجا - تحویل آنلاین قلیون دربند - یک تمرین فکری آورده شده است که به پویایی - تحویل آنلاین قلیون دربند - ذهن شما کمک می‌کند. به این سه تمرینی که در ادامه می‌آیند با یک عملیات ساده‌ی تفریق بپردازید.

از ۲۰۰ شروع کنید، معکوس بشمارید، و از هر - تحویل آنلاین قلیون دربند - عدد ۵ تا کم کنید(۲۰۰، - تحویل آنلاین قلیون دربند - ۱۹۵، ۱۹۰، …)
از ۱۵۰ شروع کنید، معکوس بشمارید، و از هر عدد ۷ تا کم کنید(۱۵۰، ۱۴۳، ۱۳۶، …)
- تحویل آنلاین قلیون دربند - از ۱۰۰ شروع کنید، معکوس بشمارید، و از هر عدد ۳ تا کم کنید(۱۰۰، ۹۷، ۹۴، …)

کلیدجواب‌ها

جواب بازی تکراریابی: شمردن تعداد تکرار نشانه‌ها در جدول: دفعاتی که - تحویل آنلاین قلیون دربند - هر یک از سه نشانه تکرار شده بود به ترتیب از سمت چپ شامل، - تحویل آنلاین قلیون دربند - ۱۴، ۱۸، و ۱۴ مرتبه بود.

جواب بازی تصویربرداری: یافتن گزینه‌های موجود در تصویر: وسایلی که در عکس - تحویل آنلاین قلیون دربند - مشاهده - تحویل آنلاین قلیون دربند - می‌شود شامل یک پنجره‌ی بزرگ، پرده کرکره‌ی نصب شده روی پنجره، مبلمان سفید، جلومبلی سفید بزرگ، دو تا کوسن با طرح راه‌راه، بالش طلایی، بالش زرشکی، گلدان روی زمین، - تحویل آنلاین قلیون دربند - میز قهوه‌ای، یک چراغ حباب‌دار روی - تحویل آنلاین قلیون دربند - میز، تعدادی وسایل چوبی روی میز، یک ویولون کوچک، ۳ تا پنجره کوچک روی دیوار بالای میز، کتابخانه، تعدادی کتاب، حباب، گلدان کوچک روی قفسه‌ی کتابخانه، لامپ کوچکی که روی کتابخانه است، یک گلدان روی کتابخانه، یک کاسه روی کتابخانه، فرش کرم - تحویل آنلاین قلیون دربند - تیره است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram