تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06193.html
۱۳۹۵/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۳

ورزش همگانی، عاملی موثر در پیشگیری از سرطان

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان گفت: ورزش همگانی، عاملی موثر در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها بویژه سرطان است.

قُل قُل:مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان گفت: ورزش همگانی، عاملی موثر در پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها بویژه سرطان است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،اصغر وثوق ، با بیان اینکه اهتمام به ورزش همگانی - تحویل الو قلیان شهرک غرب - می‌تواند مهم‌ترین عامل در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها بویژه سرطان باشد، - تحویل الو قلیان شهرک غرب - افزود: در همین راستا انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان، برگزاری ورزش همگانی - تحویل الو قلیان شهرک غرب - را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است که خوشبختانه این مهم تا به امروز به صورت منظم به اجرا - تحویل الو قلیان شهرک غرب - گذاشته شده - تحویل الو قلیان شهرک غرب - است.

وی با تاکید بر اینکه بحث پیشگیری همواره - تحویل الو قلیان شهرک غرب - باید نسبت به مسائل درمانی در اولویت قرار گیرد تا شاهد کاهش هزینه‌های حوزه درمان باشیم، تصریح کرد: متاسفانه تغییر سبک زندگی و صنعتی شدن جوامع باعث شده است میزان ابتلا به بیماری‌هایی چون سرطان نسبت به گذشته آمار بیشتری را به خود اختصاص دهد، این در حالی است که معتقدیم می‌توان با ورود جدی به - تحویل الو قلیان شهرک غرب - حوزه پیشگیری که یکی از آن‌ها روی آوردن به ورزش همگانی است، جلوی بسیاری از این بیماری‌ها را گرفت.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی استان زنجان تاکید کرد: توجه به علائم کوچکی که در ابتدای ایجاد سرطان بروز می‌کند، می‌تواند سبب تشخیص زودهنگام سرطان شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram