تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیون شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06175.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۰

شایع‌ترین دلیل کوتاه قدی/خوراکی هایی که از رشد قد جلوگیری می کند

تبلیغات غلط و سود‌جویانه هم گاهی قلقلکتان می‌دهد؛ کفش‌ها و داروها و وسایلی برای قد کشیدن. بدتان نمی‌آیدآنها را روی کودکتان امتحان کنید. حال ببینیم شایع‌ترین دلیل کوتاه قدی چیست و آیا آنچه در ماهواره برای افزایش قد تبلیغ می‌شود، راهی برای افزایش قد و آیا واقعا اینها تبلیغات واقعی است؟ یک داروساز در این باره می‌گوید: این تبلیغات، کاذب و فریب‌دهنده است. بعد از هجده سالگی، هیچ مکمل و دارویی باعث افزایش رشد قد نمی‌شود.

قُل قُل: - تحویل الو قلیون شهرک غرب - تبلیغات غلط و سود‌جویانه هم گاهی قلقلکتان می‌دهد؛ کفش‌ها و داروها و وسایلی برای قد کشیدن. بدتان نمی‌آیدآنها را روی کودکتان امتحان کنید. حال ببینیم شایع‌ترین دلیل کوتاه قدی چیست و آیا آنچه در ماهواره برای - تحویل الو قلیون شهرک غرب - افزایش قد تبلیغ می‌شود، راهی برای افزایش قد و - تحویل الو قلیون شهرک غرب - آیا واقعا - تحویل الو قلیون شهرک غرب - اینها تبلیغات واقعی است؟ یک داروساز در این باره می‌گوید: این تبلیغات، کاذب و فریب‌دهنده است. بعد از هجده سالگی، هیچ مکمل و دارویی باعث افزایش رشد قد نمی‌شود.

به گزارش سلامت - تحویل الو قلیون شهرک غرب - نیوز به نقل از روزنامه - تحویل الو قلیون شهرک غرب - جام جم، بلند شدن قد کودکتان، دغدغه ذهنی‌تان شده است. فکر می‌کنید به این دلیل که همسرتان قد کوتاهی دارد، - تحویل الو قلیون شهرک غرب - باید هرچه زودتر تمهیدات لازم را انجام دهید. او را کلاس‌های مختلف ورزشی اعم از بسکتبال و والیبال ثبت نام کرده‌اید.

تبلیغات غلط و سود‌جویانه هم گاهی قلقلکتان می‌دهد؛ کفش‌ها و داروها و وسایلی برای قد کشیدن. بدتان نمی‌آیدآنها را روی کودکتان امتحان کنید. حال ببینیم شایع‌ترین دلیل کوتاه قدی چیست و آیا آنچه در ماهواره برای افزایش قد تبلیغ می‌شود، راهی برای افزایش قد و آیا واقعا اینها تبلیغات واقعی است؟

دکتر کاوه سالارمند، داروساز در این باره می‌گوید: این تبلیغات، کاذب و فریب‌دهنده است. - تحویل الو قلیون شهرک غرب - بعد از هجده سالگی، هیچ مکمل و دارویی باعث افزایش رشد قد نمی‌شود.

ممکن است افزایش قد در برخی افراد تا بیست سالگی هم ادامه یابد، اما بعد از آن سن، نه دارویی وجود دارد که رشد قد را افزایش دهد و نه مکمل‌ها چنین تاثیری خواهند گذاشت، بنابراین مکمل‌ها - تحویل الو قلیون شهرک غرب - یا سایر روش‌هایی که در ماهواره تبلیغ می‌شود، به هیچ عنوان اثری در افزایش - تحویل الو قلیون شهرک غرب - رشد ندارند.

تهیه دارو فقط از داروخانه

آنچه باید مردم دقت کنند، این که هر دارویی که از لحاظ علمی تایید شده باشد، به داروخانه‌ها راه می‌یابد. مردم مطمئن باشد، داروهایی که خارج از این کانال عرضه می‌شود، با این که حداقل‌های لازم را برای تاثیر‌گذاری ندارد، برای سلامت مضر بوده، ممکن است تاثیرات برعکس داشته باشند. دکتر سالارمند با اشاره به این موارد می‌گوید: در تعیین قد افراد دو عامل مهم تاثیرگذار است؛ مهم‌ترین عامل ژنتیک است که تاثیر آن در جمعیت‌های مختلف بین 60 تا 80 درصد متغیر - تحویل الو قلیون شهرک غرب - است. در کنار ژنتیک، عوامل محیطی شامل تغذیه، شیوه زندگی، میزان خواب، فعالیت بدنی، آب و هوا - تحویل الو قلیون شهرک غرب - و محیط زندگی نیز در رشد قدی تاثیر‌گذار است.

مصرف مکمل‌ها فراموش نشود

عضو انجمن داروسازان ایران می‌گوید: تا چهار سالگی 50 درصد رشد قدی، از چهار - تحویل الو قلیون شهرک غرب - تا هشت سالگی 30 درصد و بعد از آن تا سن بلوغ یعنی هجده سالگی، 20 درصد از رشد قدی اتفاق می‌افتد. در واقع هجده سالگی زمان پایان رشد قدی افراد است.

به - تحویل الو قلیون شهرک غرب - طور کلی، فرآیند رشد را این‌طور می‌توان گفت که در انتهای استخوان‌ها نقاطی - تحویل الو قلیون شهرک غرب - به نام صفحات رشد وجود دارد. این صفحات تا هجده سالگی حالت غضروفی دارد و سبب می‌شود رشد ادامه یابد و پس از آن، شکل استخوانی به خود می‌گیرد که اصطلاحا می‌گویند صفحات رشد بسته شده و رشدی بعد از آن اتفاق نمی‌افتد. هر درمانی از سوی پزشک متخصص، قبل از بسته شدن صفحات رشد در هجده سالگی یا گاهی بیست سالگی نتیجه بخش است و بعد از این سن، هیچ دارو یا مکملی تاثیرگذار نیست.

وی می‌افزاید: داروها و مکمل‌ها، عمده تاثیرشان تا هجده سالگی است. مکمل‌های رشد عبارتند از فرآورده‌های حاوی اسیدهای آمینه، کلسیم ویتامینD، منیزیم، فسفر، فلوئور، زینک یا ترکیبی از آنها. این ترکیب‌ها در برخی افراد به عنوان مکمل درمان توسط پزشک متخصص توصیه می‌شود.

دکتر سالارمند در پاسخ این پرسش که آیا داروهای هورمونی قبل از بلوغ در افزایش قد تاثیر گذار است، می‌گوید: مهم‌ترین عامل رشد قد، هورمون رشد است که در بدن تولید و ترشح می‌شود. اگر در سنین کمتر از هجده سالگی کمبود هورمون توسط پزشک - تحویل الو قلیون شهرک غرب - متخصص تشخیص داده شود، می‌توان با تجویز هورمون رشد تا حدود مشخصی، رشد قدی را تحریک کرد.

داروهایی که کوتاهی قد می‌آورد

حال ببینیم مصرف چه داروهایی - تحویل الو قلیون شهرک غرب - می‌تواند سبب کوتاهی قد شود.

این - تحویل الو قلیون شهرک غرب - داروساز می‌گوید: گاهی فرد به دلیل ابتلا به بیماری، داروی خاصی استفاده می‌کند. اگر مصرف - تحویل الو قلیون شهرک غرب - دارویی توسط پزشک تشخیص داده شد، پزشک این مضرات را در نظر گرفته است و نباید از مصرف آن نگران بود اما به طور کلی، - تحویل الو قلیون شهرک غرب - مصرف بیش از اندازه یا طولانی بعضی داروها مانند کورتون در سنین رشد مضر - تحویل الو قلیون شهرک غرب - است، البته نباید به - تحویل الو قلیون شهرک غرب - دلیل ترس از اختلال در رشد، دارو را کنار گذاشت.

تنها کاری که باید انجام بدهیم تا بیشترین اثر مثبت و کمترین مضرات را از مصرف یک دارو - تحویل الو قلیون شهرک غرب - دریافت کنیم، این است که دارو را مطابق تجویز پزشک و دستورات او و همچنین با مشاوره داروساز مصرف کنیم.

نوشابه،‌ قد را می‌خورد

در حال حاضر مشاهده می‌کنیم کودکان نوشابه و بیسکویت مصرف می‌کنند. چگونه این مواد قبل از بلوغ می‌تواند از رشد جلوگیری کند؟

این داروساز می‌گوید: تحقیقات روی دوقلوهای همسان نشان می‌دهد تغذیه بر رشد قدی افراد تاثیر می‌گذارد. نوشابه به طور خاص مانع جذب کلسیم می‌شود و ازاین طریق می‌تواند باعث کاهش رشد قد یا کوتاه قدی شود، مضاف بر این که - تحویل الو قلیون شهرک غرب - نوشابه گازدار باعث پوکی استخوان و مشکلات ناشی از آن می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم مصرف این گونه مواد تاحد ممکن محدود شود.

بلند قدی، هدیه آفتاب

دکتر - تحویل الو قلیون شهرک غرب - سالارمند با اشاره به این که قرار گرفتن در معرض آفتاب می‌تواند در افزایش قد موثر باشد، می‌گوید: سنتز ویتامین D - تحویل الو قلیون شهرک غرب - در بدن، تحت تاثیر نور آفتاب اتفاق می‌افتد. ویتامین D - تحویل الو قلیون شهرک غرب - به نوبه خود سبب افزایش جذب کلسیم می‌شود. کلسیم ماده اولیه ساخت استخوان و یکی از مهم‌ترین عوامل رشد قد است. زمانی که در معرض آفتاب قرار می‌گیرید، تولید ویتامین D و جذب کلسیم در بدن افزایش می‌یابد و این عامل می‌تواند به رشد کمک کند.

این داروساز - تحویل الو قلیون شهرک غرب - می‌گوید: مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه شود، این است که در رشد قد افراد ژنتیک عامل غالب است اما برای رشد بهتر، تغذیه سالم، مصرف پروتئین و ورزش نیز - تحویل الو قلیون شهرک غرب - می‌تواند تاثیرگذار باشد. در کنار اینها، ویتامین ‌D، کلسیم، زینک و منیزیم نیز به رشد قدی کمک می‌کند.

آیا ورزش بلند قدتان می‌کند ؟

بعضی مطالعات نشان می‌دهد، بچه‌های ورزشکار اندکی بلند قدتر از دیگر بچه‌ها هستند. اما آیا چنین مشاهداتی اثر بخشی ورزش کردن را در بلند قدی تایید می‌کند؟ مطالعات انجام شده نشان می‌دهد ممکن است ساعات متمادی مصرف انرژی، زمان خواب را افزایش دهد و در نتیجه زمینه‌ای مناسب برای تولید هورمون رشد به وجود آید. از سوی دیگر بچه‌های بلند قد - تحویل الو قلیون شهرک غرب - نسبت به بچه‌های کوتاه‌تر، گزینه‌های مطلوب‌تری برای ورزش هستند.

با این حال نمی‌توان ورزش را عاملی برای بلند قدی کودکان دانست، درعین حال نبایدمنکر تاثیر آن - تحویل الو قلیون شهرک غرب - بر محکم شدن توده استخوانی شد. ورزش با افزایش فشاری کاملا طبیعی بر استخوان‌بندی بدن، کمک - تحویل الو قلیون شهرک غرب - می‌کند بدن کلسیم مورد نیازش - تحویل الو قلیون شهرک غرب - را تا ده سال آینده تأمین کند. شاید ورزش همراه با افزایش قد نباشد، اما تراکم استخوان‌ها را به ارمغان - تحویل الو قلیون شهرک غرب - می‌آورد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram