تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان دهکده المپیک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06225.html
۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷

اشتباه خطاب کردن افراد نشانه آلزایمر نیست

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مدام اسم دوستان‌تان را اشتباه خطاب می‌کنید، جای نگرانی نیست.

قُل قُل :اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مدام اسم دوستان‌تان را اشتباه خطاب می‌کنید، جای نگرانی نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - تحویل قلیان دهکده المپیک - نقل از ایسنا، به گفته گروهی از متخصصان بروز این اشتباه تنها نشان‌دهنده این است که شما و دوستان‌تان بسیار با یکدیگر صمیمی هستید.

اگر پدری به اشتباه برای صدا کردن - تحویل قلیان دهکده المپیک - دخترش، نام همسرش را به زبان بیاورد این به هیچ وجه به معنای فراموشی یا نشانه‌ای از ابتلا به این بیماری نیست. همینطور اگر شخصی دوستش را چندین بار به اشتباه با نام دیگری صدا بزند، جای نگرانی نیست.

طبق یافته گروهی از متخصصان آمریکایی به سرپرستی "دیوید رابین" بروز چنین خطایی در میان کسانی که از نظر احساسی به یکدیگر نزدیک هستند، عجیب و نگران‌کننده نیست، بلکه برعکس امری کاملا طبیعی است.

این محققان برای تحقیق خود که نتیجه آن در مجله تخصصی "Memory & Cognition" چاپ شده، بیش از 1700 زن و مرد را مورد پرسش قرار - تحویل قلیان دهکده المپیک - دادند. با بررسی پاسخ شرکت‌کنندگان محققان به این نتیجه رسیدند که جابه‌جا صدا کردن افراد به دلیل وجود حس نزدیکی به یکدیگر رخ می‌دهد.

به گزارش دویچه‌وله، آنها در مقاله خود نوشته‌اند: وقتی که ما اشتباهی خطاب به شخصی اسم دیگری را می‌گوییم، این تنها نشان از - تحویل قلیان دهکده المپیک - این دارد که ما هر دو نفر آنها را جزو گروه "خودی" حساب می‌کنیم.

اگر دو اسم با حرف الفبایی یکسان شروع یا تمام شوند یا حتی آوا یا حروفی یکسان داشته باشند، احتمال بروز خطا به مراتب بیشتر خواهد بود. به گفته پژوهشگران همین امر توجیه می‌کند که چرا این خطا صرف‌نظر از جنسیت رخ می‌دهد و شخص گاهی به اشتباه اسمی زنانه را خطاب به یک مرد - تحویل قلیان دهکده المپیک - یا برعکس می‌گوید.

به گفته متخصصان شباهت ظاهری نقشی در این اشتباه ندارد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram