تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیان فوری کاشانی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06040.html
۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲

با این ورزش چربی بیشتری می‌سوزانید

وزنه برداری همانند همه ورزش‌ها برای بدن بسیار مفید است ، از طرفی این ورزش مزیت های خاص خود را دارد که در ادامه مطلب به نقل از هلث نیوز به برخی از این موارد اشاره می شود.

قُل قُل:وزنه برداری همانند همه ورزش‌ها برای بدن بسیار مفید - تحویل قلیان فوری کاشانی - است ، از طرفی این ورزش مزیت های خاص خود را دارد که در ادامه مطلب به نقل از هلث نیوز به برخی از این موارد اشاره می شود.


*در حفظ تعادل مؤثر است:
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - تحویل قلیان فوری کاشانی - از روزنامه خراسان، عده ای از متخصصان ورزشی معتقدند کار با وزنه برای افراد مسن‌ از دویدن - تحویل قلیان فوری کاشانی - مفیدتر است.دانشمندان استرالیا 31 درصد کاهش در میزان زمین خوردن افراد بالای هفتاد را پس از یک سال - تحویل قلیان فوری کاشانی - ورزش با وزنه گزارش دادند.


*در ترک سیگار مؤثر است:


نتیجه بررسی - تحویل قلیان فوری کاشانی - سال 2011 - تحویل قلیان فوری کاشانی - نشان داد که زن و مرد سیگاری‌ که یک دوره 12هفته ای - تحویل قلیان فوری کاشانی - ، - تحویل قلیان فوری کاشانی - ورزش با وزنه را به اتمام رساندند، نسبت به افرادی که به‌طور منظم ورزش نمی‌کردند موفق تر بودند.


*به بهبود سرطان کمک می کند :
تراکم مایع در دست‌وپا، اثر جانبی عمل سرطان سینه و رادیوتراپی است که می‌تواند ماه‌ها یا سال‌ها پس - تحویل قلیان فوری کاشانی - از درمان خود رانشان دهد. تحقیقات نشان می‌دهد که بازماندگان سرطان سینه که با وزنه کار - تحویل قلیان فوری کاشانی - می‌کنند، کمتر از دیگران علایمشان تشدید می شود.


*چربی بیشتری می‌سوزانید:
همه ورزش - تحویل قلیان فوری کاشانی - ها کالری می‌سوزاند اما ورزش با وزنه در سوزاندن چربی بدن مؤثرتر است.نتیجه یک بررسی - تحویل قلیان فوری کاشانی - در آمریکا که در آن ورزش‌های هوازی را با ورزش با وزنه مقایسه کرده است، نشان می دهد افرادی که هر دو ورزش را انجام می دهند 40 درصد چربی بیشتری می‌سوزانند.


*عضلات کالری می‌سوزاند :
هر نیم کیلوگرم بافت عضلانی، بیش از دو برابر انرژی نیم کیلو گرم بافت چربی می‌سوزاند.این بدین معنی است که حتی وقتی‌که از باشگاه ورزشی خارج - تحویل قلیان فوری کاشانی - می‌شوید یا جلوی رایانه نشستیدو ورزش - تحویل قلیان فوری کاشانی -
می کنید حدود 10 درصد کالری بیشتری می سوزانید .


* استخوان را تقویت می‌کند:
ورزش با وزنه نه تنها روند کاهش تراکم استخوانی را کاهش می دهد بلکه به تقویت استخوان و افزایش تراکم - تحویل قلیان فوری کاشانی - آن کمک می کند.محققان دریافتند که چهار ماه تمرین مقاومتی با افزایش تراکم استخوان لگن و سطوح پروتئین به نام استئوکلسین ارتباط دارد وآن را 20 درصد افزایش می‌دهد.


*برای - تحویل قلیان فوری کاشانی - سلامت قلب :
ورزش با وزنه تاثیر مثبت روی فشارخون دارد.ورزش سه روز در هفته خطر سکته مغزی را تا 40 درصد و احتمال حمله قلبی را تا 15 درصد کاهش می‌دهد.


*ایجاد شادی می‌کند:
به‌طورکلی ورزش هورمون سراتونین را بالا می‌برد اما کار با وزنه تأثیر خاصی در خلق و خو دارد و احساس شادی در فرد به وجود می‌آورد.


*میل جنسی را تقویت می کند :
پس از 30 سالگی میزان تستسترون در مردان - تحویل قلیان فوری کاشانی - شروع به افت می‌کند و این امر می‌تواند باعث بروز مشکلاتی چون اختلال در نعوظ و بیماری‌های جدی‌تر مانند بیماری قلبی و دیابت شود.کار با وزنه بهترین راه است برای بازگرداندن این روند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram