تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون فوری آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06053.html
۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۸

علایم بالا بودن میزان سم در بدن را بشناسید

مشکلات گوارشی، بوی بد دهان، افزایش بیش از حد وزن و خواب طولانی از جمله علائم بالا بودن میزان سم در بدن است.

قُل قُل: مشکلات گوارشی، بوی بد دهان، افزایش بیش از حد وزن و خواب طولانی از جمله علائم بالا بودن میزان - تحویل قلیون فوری آریاشهر - سم در بدن است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - تحویل قلیون فوری آریاشهر - از پایگاه خبری شبکه العالم، علائمی که نشان می دهد در بدن میزان زیادی سم وجود دارد به شرح ذیل است:

1-مشکلات گوارشی: زمانی که میزان سم در - تحویل قلیون فوری آریاشهر - بدن افزایش می یابد بر قدرت بدن در تولید آنزیم - تحویل قلیون فوری آریاشهر - ها که به هضم غذا کمک می کند به شدت تاثیر می گذارد و به طور کلی در سیستم ایمنی بدن خلل - تحویل قلیون فوری آریاشهر - ایجاد می کند.

2-پوست: به شدت تحت تاثیر افزایش میزان سم در بدن قرار می گیرد و باعث ایجاد جوش و بیماری های پوستی - تحویل قلیون فوری آریاشهر - دیگر می شود.

3-بوی - تحویل قلیون فوری آریاشهر - بد - تحویل قلیون فوری آریاشهر - دهان: ممکن است ناشی از سم - تحویل قلیون فوری آریاشهر - در بدن - تحویل قلیون فوری آریاشهر - باشد و بر فعالیت کبد تاثیر می گذارد و همچنین مشکلات گوارشی ناشی از این سم ها که همه این ها به بوی بد دهان منجر می شود.

4- افزایش بیش از حد وزن: زمانی که با وجود مصرف غذای سالم یا داشتن رژیم غذایی، اضافه وزن ادامه پیدا کند، نشان - تحویل قلیون فوری آریاشهر - می دهد که میزان زیادی سم در بدن وجود دارد.

5- خواب به مدت طولانی: زمانی که شخصی به مدت طولانی در طول روز می خوابد و هنگام بیدار شدن احساس خستگی شدید - تحویل قلیون فوری آریاشهر - دارد علت آن سم های موجود در بدن - تحویل قلیون فوری آریاشهر - است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram