تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06337.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۵

روش‌های تسریع سوخت‌ و ساز بدن

افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند اغلب بر ارتقای فرآیند سوخت و ساز بدن تمرکز دارند تا میزان کالری بیشتری بسوزانند.

قُل قُل:افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند اغلب - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - بر ارتقای فرآیند سوخت - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - و ساز بدن تمرکز دارند تا میزان کالری بیشتری بسوزانند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، با بالا رفتن - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - سرعت سوخت و ساز در بدن حتی اگر فرد در حال نشسته باشد کالری بیشتری می‌سوزاند. روش‌های متعددی برای افزایش سرعت سوخت و ساز وجود دارد که برخی از آنها می‌توانند به کاهش وزن منجر شوند.

سایت مدیکال دیلی به روش‌های کارآمدی جهت افزایش سرعت سوخت و ساز در بدن اشاره کرده که شامل موارد زیر می‌شود:

- عضله‌سازی: ورزش‌های استقامتی در طول انجام یا پس از آن عضله‌سازی می‌کنند. همچنین این تمرینات برای رشد - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - و حفظ عضلات، کالری بیشتری مصرف می‌کنند و - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - در نتیجه میزان سوخت و ساز را تا 15 درصد افزایش می‌دهد. کارشناسان توصیه می‌کنند که ورزش‌های استقامتی دست کم دو بار در هفته انجام شوند تا در وقفه ایجاد شده ماهیچه فرصتی برای استراحت و بهبود داشته باشد.

- انجام ورزش‌های هوازی شدید: اینگونه از حرکات همچون دویدن و ایروبیک منجر به عضله‌سازی نمی‌شود و با اتمام آن فرآیند سوخت کالری متوقف - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - می‌شود. اما در عوض تمرینات هوازی اینتروال با شدت بالا (HIIT) توصیه می‌شود تا قدرت عضلانی در مدت زمانی کوتاه افزایش یابد. این تمرینات موجب می شوند که سوخت و ساز بدن تا 36 ساعت پس از پایان تمرین ادامه پیدا کند.

- خوردن مکرر مواد خوراکی - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - سالم: در صورتی که به دنبال کاهش وزن هستید توجه به خوردن مکرر مواد غذایی عجیب به نظر - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - می‌رسد. اما اگر غذای مناسب مصرف شود متابویسم افزایش می‌یابد. فاصله افتادن بین وعده‌های غذایی موجب افت قند خون و کسل شدن فرد می‌شود و در نتیجه سرعت متابولیسم کاهش می یابد. - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - انتخاب خوراکی‌های مناسب بین وعده‌های غذایی سطح قند خون را ثابت نگه می‌دارد. به جای مصرف خوراکی‌های شیرین استفاده از میوه، سبزی و خشکبار - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - توصیه می شود هر چند نباید در خوردن آنها نیز زیاده‌روی کرد.

- مصرف مواد غذایی تند: به طور میانگین نتایج مطالعات نشان می‌دهد - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - غذاهای تند می‌توانند سرعت سوخت و ساز را تا 8 درصد افزایش دهند و در حالیکه این تاثیرات اغلب موقت است با فوائدی همراه است چرا که تاثیرات آن انرژی مازادی را در اختیار - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - می‌گذارد.

- بهینه کردن تعادل هورمونی: چندین هورمون وجود دارند که نقش مهمی در حفظ سوخت و ساز بدن بازی می‌کنند و کمبود این هورمون‌ها می‌تواند به افزایش وزن کمک کند. زمانی که بدن از میزان کافی این هورمون‌ها برخوردار نباشد فرد احساس خستگی می‌کند. در چنین شرایطی بهینه کردن تعادل هورمونی می‌تواند در باز گرداندن نرخ سوخت و ساز - تلفن آنلاین قلیان اقدسیه - به وضعیت نرمال موثر باشد.

- مصرف پروتئین: تجزیه و هضم پروتئین نسبت به دیگر خوراکی‌ها زمان بیشتری نیاز دارد چرا که از آمینو اسیدها ساخته شده‌اند. همچنین تجزیه پروتئین‌ها انرژی بیشتری از بدن می‌گیرد بنابراین 20 تا 30 درصد کالری صرف هضم آن می‌شود و در نتیجه کالری بیشتری می‌سوزد و وضعیت متابولیسم ارتقا می‌یابد.

- مصرف قهوه: مطالعات نشان می‌دهد مصرف قهوه موجب می‌شود فرآیند سوخت و ساز افزایش یابد. همچنین در حالیکه مصرف بیش از حد آن توصیه نمی‌شود نوشیدن یک یا دو فنجان قهوه در روز می‌تواند فرد را سرحال‌تر ساخته و میزان سوخت و ساز را برای مدت کوتاهی افزایش دهد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram