تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان شهرآرا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06090.html
۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۸

۵ اقدام اساسی برای افزایش طول عمر

اغلبمان بارها شنیده‌ایم که تغذیه سالم و ورزش برای حفظ تندرستی خوب است اما این که دقیقا چه بخوریم و چه کار کنیم که زندگی طولانی‌تر و البته سالم‌تری داشته باشیم، بر اساس منابع علمی و تحقیقاتی در ادامه ذکر شده است.

قُل قُل: اغلبمان بارها شنیده‌ایم که تغذیه سالم و ورزش برای حفظ تندرستی خوب است اما این که دقیقا - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - چه بخوریم و چه کار کنیم که زندگی طولانی‌تر و البته سالم‌تری داشته باشیم، بر اساس منابع علمی و تحقیقاتی در ادامه ذکر شده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامت آنلاین، ایجاد چند تغییر کوچک در سبک زندگی و رژیم غذایی می‌تواند باعث افزایش - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر انسان شود.

۱-روغن‌های مایع گیاهی

محققان مدرسه سلامت همگانی تی.اچ. چان دانشگاه هاروارد بر اساس مطالعه‌ای توصیه کرده‌اند که استفاده از چربی‌های اشباع شده به جای چربی‌های اشباع نشده در قالب - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - مواد غذایی گیاهی همچون روغن زیتون، روغن کانولا، و روغن سویا می‌تواند باعث افزایش طول عمر انسان شود. محققان این مطالعه که نتایج آن در مجله JAMA Internal Medicine منتشر شده است، خودداری از مصرف چربی‌های حیوانی و کره توصیه کرده‌اند.

۲-رژیم غذایی سرشار از فیبر

دانشمندان - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - موسسه - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - تحقیقات پزشکی وستمید ارتباط بین تغذیه بر اساس مواد دارای کربوهیدرات و سلامتی در پیری و سالخوردگی را کشف کرده‌اند. مطالعه آنها - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - نشان می‌دهد که خوردن مقداری مناسب از مواد غذایی فیبردار همچون نان، غلات و میوه‌ها می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌ها و ناتوانی‌های ناشی از افزایش سن بیانجامد و وقوع آنها را به تاخیر بیاندازد. این دانشمندان که نتایج تحقیقاتشان در مجله‌های متعددی در زمینه پیری‌شناسی (Gerontology) منتشر شده، چنین دوره‌ای از پیری را «پیری موفقیت‌آمیز» نامیده‌اند.

۳-پیروی از رژیم غذایی کم‌کالری

بر اساس مطالعه‌ای که در مجله Proteome Research منتشر شده - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - است، محققان نشان داده‌اند - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - که چگونه کاهش کالری می‌تواند باعث طول - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر بشر شود. آنها گفته‌اند که پرخوری به موضوعات مرتبط با سلامت همچون چاقی و اضافه وزن، دیابت و بیماری‌های قلبی مرتبط است و می‌تواند زندگی فرد را کوتاه‌تر کند. این محققان متوجه شدند که محدودیت کالری دریافتی در نتایج متابولیک، اثری بمراتب بیشتر از مقدار چربی رژيم غذایی در مطالعاتشان داشته است.

۴-ورزش و افزایش بنیه بدنی

به طور کلی گفته شده که ورزش کنید؛ بسیار خوب! اما چه ورزشی و چه مدت باعث طول - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر می‌شود؟ نتایج یک مطالعه منتشرشده در Preventive Medicine یا طب پیشگیرانه نشان - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - می‌دهد که انجام تمرینات قدرتی حداقل دو بار در هفته می‌تواند به - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - کاهش خطر احتمال ابتلا به ایست قلبی و نیز کاهش بروز سرطان در افراد مسن منجر شود. این محققان همچنین دریافته‌اند که داشتن تناسب اندام و یا وزن بدنی مناسب با قد و سن، انجام ورزش‌های هوازی یا - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - ایروبیک و خودداری از کشیدن سیگار و نوشیدن الکل - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - اثرات مفیدی - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - بر پیشگیری از ابتلا به ایست قلبی و سرطان دارد که باعث - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - مرگ زودرس شمار زیادی از افراد، پیش از رسیدن به سنین بالاتر می‌شود.

۵-به تاخیر انداختن بازنشستگی

بر اساس یک مطالعه معلوم شده است که اگر می‌خواهید زندگی طولانی‌تری داشته باشید لازم است - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - بازنشستگی خود را به تاخیر اندازید و بیشتر کار کنید. البته این درباره همه صدق نمی‌کند اما چنکائی وو، مولف این تحقیق که نتایج آن در مجله Epidemiology and Community Health منتشر شده است، اضافه کرده: چنین کاری علاوه بر مزایای فراوان اقتصادی و اجتماعی می‌تواند بر طول عمر افراد اثر مفید بر جا بگذارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram