تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان فرحزاد


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06167.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۶

چرا اهدای خون برای سلامتی شما خوب است؟

هر دو ثانیه، یک نفر در ایالات متحده، به دریافت خون نیاز دارد و در مجموع به گزارش صلیب سرخ آمریکا، روزانه 44 هزار مورد اهدای خون در این کشور انجام می شود. یک اهدای خون کلی که 45 تا 1 ساعت طول می کشد، می تواند جان بیش از سه نفر را نجات دهد.

قُل قُل:هر دو - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - ثانیه، یک نفر در ایالات متحده، - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - به دریافت خون نیاز دارد و در مجموع به گزارش صلیب سرخ آمریکا، روزانه 44 هزار مورد اهدای خون در این کشور انجام می شود. یک اهدای خون کلی که 45 تا 1 ساعت طول می کشد، می تواند جان بیش از سه نفر را نجات دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،مزایای سلامت اهدای خون برای اهدا کنندگان بسیار روشن است و می تواند شامل موارد زیر - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - باشد:

سلامت قلب و عروق: تحقیقات نشان داده است که، به طور کل، برخی مردم معمولا بیشتر از میزان مورد نیاز روزانه خود آهن مصرف می کنند. مصرف آهن بیشتر از حد توصیه شده، تولید رادیکال های آزاد - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - در بدن را بیشتر می کند. رادیکال های آزاد موجب ایجاد تغییرات سلولی می شود که عملکرد طبیعی سلولها را مختل کرده و خطر برخی بیماری های مزمن مثل بیماری های قلبی و سرطان را افزایش می دهد. این مشکل در مردها و خانم های یائسه حادتر است. افرادی که بیش از حد از گوشت قرمز استفاده می کنند نیز در خطر افزایش میزان آهن در بدن هستند.

اما اهدای خون مقداری از این آهن اضافه - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - را که می تواند موجب تولید رادیکال آزاد در بدن شود، بیرون می برد. در واقع، تحقیقات نشان داده است - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - که مردهایی که خون اهدا می کنند معمولا کمتر در خطر ابتلا به بیماری های قلبی قرار دارند. از آنجا که بیماری های قلبی متداولترین علت مرگ در مردان است، این می تواند یکی از بهترین فواید اهدای خون بر سلامتی آنها باشد.

کاهش خطر ابتلا به - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - سرطان: کاهش ذخیره آهن اضافه در بدن می تواند خطر ابتلا به سرطان را نیز - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - کم کند. آهن اضافه همانطور که گفته شد با خطر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد و افزایش خطر ابتلا به سرطان و پیری در ارتباط است. اهدای خون طبق تحقیقات انجام شده، از سرطان های کبد، ریه، روده بزرگ و سرطان گلو پیشگیری می کند.

سوزاندن کالری: به طور کلی در هر بار اهدای خون 650 کالری از دست می رود و این یعنی اهدای خون منظم می تواند منجر به از دست دادن مقادیر قابل توجه وزن شود. البته حفظ سطح آهن مناسب در بدن - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - و توجه - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - به شرایط وزنی اهدا کنندگان ضروری است.

جریان خون بهتر: به گفته - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - محققان، اهدای خون مکرر، جریان خون را بهتر کرده و کمتر سبب تخریب دیواره رگ های خونی و انسداد شریانی می شود.

نکته: یکی از دلایل تاثیر اهدای خون بر سلامتی فرد اهداکننده آن است که پیش از هر بار اهدای خون سلامت فرد اهدا کننده با سنجش میزان فشار خون، ضربان قلب، میزان هماتوکریت های خون (گلبول های قرمز خون) بررسی شده و سپس اجازه اهدا به فرد داده می شود. به این ترتیب بسیاری از بیماری های فرد مانند فشار خون بالا، مشکلات خونی، ناراحتی های قلبی و... با همین - تلفن آنلاین قلیان فرحزاد - آزمایش های به ظاهر ساده اما مهم شناسایی می شود.

توصيه مي شود پس از اهداي خون، به مدت 15 دقيقه در محل خون گيري استراحت کنيد و نوشيدني و خوراکي که در اختيار شما قرار مي گيرد، ميل کنيد. به دستي که از آن خون گرفته شده فشار وارد نکنيد و حداقل تا 4 ساعت پس از آن با آن دست بار سنگين بلند نکنيد.

منبع: www.medicaldaily.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram