تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیون شهرآرا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06069.html
۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۱

عادت هایی که به دندانها آسیب می زند

نقش غیر قابل انکار دندان در سلامتی و زیبایی و هزینه های هنگفت دندانپزشکی سبب می شود که پزشکان تحقیقات گسترده ای روی سلامت دندان داشته باشند. تغذیه نقش موثری در حفظ سلامت دندان ها دارد؛ علاوه بر آن باید از عادت های اشتباهی که به دندان ها آسیب می زند اجتناب کرد.

قُل قُل: نقش غیر قابل انکار دندان در سلامتی و - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - زیبایی و هزینه های هنگفت دندانپزشکی سبب می شود که پزشکان تحقیقات - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - گسترده ای روی سلامت دندان داشته باشند. تغذیه نقش موثری در حفظ سلامت دندان ها دارد؛ علاوه بر آن باید از عادت های اشتباهی که به دندان ها آسیب می زند اجتناب کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، در ادامه به چند عادت اشتباه که دندان - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - ها را از بین می برند اشاره شده است:


-جویدن یخ
جویدن یخ سبب ترک برداشتن دندان و آسیب به مینا و بافت نرم - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - دندان می شود. اگر به جویدن یخ عادت دارید، آدامس را جایگزین آن کنید.


-پستانک
استفاده از پستانک و بطری شیر برای کودکان به مدت طولانی یکی از مهمترین دلایل آسیب به دندان است؛ به ویژه مادرانی که کودک را به همراه بطری در رختخواب قرار می دهند. محافظت - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - از دندان ها فرآیندی است که از نوزادی شروع می شود.


-پیرسینگ زبان
سوراخ کردن زبان و کاشتن گل های میخی و - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - نگین روی آن، یکی از مهمترین دلایل آسیب به دندان ها و بهداشت دهان است. معمولا سوراخ زبان سبب بروز عفونت و خونریزی می شود؛ به علاوه - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - بهداشت لثه ها در معرض خطر قرار می گیرد و حتی ممکن است باعث از دست دادن دندان ها شود. استفاده از نگین روی دندان ها نیز از طرف دندانپزشکان منع شده است.


-دندان قروچه
دندان - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - قروچه که معمولا ریشه روانی دارد؛ سبب آسیب به دندان ها می شود. استفاده از محافظ دندان در شب توصیه شده است.


-آب نبات
شکر موجود در آبنبات، به پلاک های دندان می چسبد. باکتری های موجود در پلاک، شکر را به اسید تبدیل می کنند و دندان ها به سرعت پوسیده می شوند. آبنبات های سرماخوردگی نیز به دندان ها آسیب می زنند.


-پاستیل
ماندگاری پاستیل روی دندان بسیار بیشتر از آبنبات است. بنابراین توصیه می شود که پس از مصرف پاستیل به سرعت دندان ها مسواک شود.


-نوشابه و آبمیوه های مصنوعی
یک بطری کوچک نوشابه حاوی 11 قاشق شکر است. به علاوه اسید فسفریک و اسید سیتریک موجود در آن به - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - دندان ها آسیب می زند. - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - تاثیر مخرب شیرین کننده های مصنوعی بر دندان بیشتر از شیرین کننده های طبیعی است.


-شکستن تنقلات با بازکردم در اشیا با دندان
دندان ابزاری برای شکستن و باز - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - کردن در اشیا نیست؛ این کار سبب می شود دندان ها ترک برداند و مینای دندان آسیب ببیند.


-نوشابه های انرژی زا
نوشابه های انرژی زا حاوی بیشترین مقدار قند هستند و استفاده از آن ها به هیچ عنوان توصیه نمی شوند.


-آب مرکبات
آب مرکبات به دلیل خاصیت اسیدی، مینای دندان را از بین می برند، به همین علت توصیه شده است که با نی مصرف شوند.


-چیپس و غذاهای دیگر حاوی نشاسته
پلاک های موجود روی دندان نشاسته را به اسید تبدیل می کنند، بنابراین لازمست پس از مصرف غذاهای حاوی نشاسته، مسواک - تلفن آنلاین قلیون شهرآرا - زده شود.
-تخمه
شکستن تخمه یکی از مهترین دلایل آسیب به دندان است.
-سیگار
سیگار مهمترین عامل سرطان زبان، لب و دهان و زردی و پوسیدگی دندان است.
-مصرف بیش از اندازه قهوه
-جویدن مداد
-لواشک و تنقلات ترش
-آب گیری لیمو ترش با دندان
-مصرف غذاهای سرد و گرم

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram